Február 27. Ákos, Bátor névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

(kattintson a logóra további infókért)

Sexxed - szexált csomagunk azokat a tenyészállatainkat foglalja magában, melyek szaporítóanyaga nemcsak hagyományos, hanem szexált formában is elérhető. Válassza Ön is a Semex szexált kínálatát, ha még több minőségi, kíváló genetikával rendelkező üszőt szeretne látni tenyészetében!

Kérjük, hogy a szexált szaporítóanyag elérhetőségével kapcsolatban, minden esetben egyeztessen Kollegáinkkal!


Szexált szaporítóanyag ajánlatunk

2020/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152562366666380.04330.041.872.121.082.832.12.1
32039ALCOVEDUKEMVP2016274460512791030.18530.051.161.20.163.031.91.5
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192664484209490.14310.091.741.340.832.731.92.4
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182643521-47550.2240.090.921.530.52.761.74.1
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142538433459500.11260.040.750.350.12.591.73.3
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162568453863540.07460.070.980.320.492.771.92.3
BANKSYMARIUSIMAX201828717421281760.09620.080.751.14-0.072.742.15.8
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192823712653910.23400.071.511.840.452.861.84.4
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828737611068910.17440.041.21.10.652.422.46.8
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER20172634522860490.062801.421.67-1.062.511.34.9
33273BONESJOSUPERSHAN20152751665194566-0.03740.050.780.58-0.812.861.95.1
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201929247911254910.15520.041.251.910.232.991.64.9
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172751640548750.19280.041.282.24-0.222.762.14.8
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192799622558740.18350.061.421.231.052.622.24.7
CHARTPOSITIVEROBSON201927456311008830.15510.071.221.33-0.212.81.94
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192844691676990.25380.061.381.680.322.852.33.6
CNTOWERFORTUNERUBICON20172684581856560.08380.040.960.81-0.552.811.14.8
COCKPITPOSITIVEDELTA20182857701740930.22400.061.881.790.282.792.14.6
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142611491202944-0.1151-0.041.581.170.322.941.93.7
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727856041718700.015401.851.70.62.821.94
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726324601166520.02390.011.952.010.812.9923.1
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172654482546600.14280.041.812.040.672.8422.6
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172710496188530.16270.072.252.80.052.722.73.7
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017265460662610.21200.060.310.880.282.731.96.2
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172603389-70360.14170.072.332.62-0.042.662.13
EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192814747813800.17370.040.480.940.62.621.46.9
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201525966032152920.0358-0.030.460.7-1.713.081.72.1
EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828907211121850.14560.071.331.85-0.222.722.55.1
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192829703174258-0.03590.021.472.1-0.382.811.66.2
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON20172677593533700.17370.070.980.94-0.542.692.44.2
33274EMERALDFORTUNERUBICON20172692560955430.02390.031.261.540.052.762.55.3
EPOXYPOSITIVEMODESTY201828857959371210.29480.070.961.24-0.042.92.13.8
ESPNHOTJOBHELIX201929487351034890.17510.071.731.831.572.822.54.6
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182719550500620.15420.091.591.680.892.812.13.1
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201527235801039820.14420.031.461.250.783.21.32.2
34111IMPERIALIMAXJEDI201727586301698850.07580.021.361.250.552.981.73.4
INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201928978125561150.33400.080.691.41-0.182.92.24.1
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828007061238710.08580.070.891.350.152.941.75.4
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172698566638600.12450.091.61.90.342.861.73.5
LAMBEAUPURSUITDOC201929046931008980.2550.082.11.570.462.782.43.4
LIGHTWAVEMODESTYDELTA20172655629362880.26330.080.321.290.23.191.23.3
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201928236511446640.03600.051.881.680.532.681.74.9
MAESTROIMAXDUKE201728686971228790.11500.041.661.850.752.832.15.2
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201928827541386730.07540.040.991.530.112.62.26.9
MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201828486811354630.04660.081.191.25-0.252.711.95.2
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172723648740570.1360.050.741.39-0.282.741.46
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172746610146651-0.02470.010.951.40.022.811.75.6
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201828686821269830.12620.081.51.250.422.82.24
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192733638209710.22400.120.850.90.362.761.95.5
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172780653234464-0.0967-0.020.860.870.212.852.14.9
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192852690890830.17500.081.10.830.612.812.35
MISSIONGRANITEDELTA20172751599771780.17370.051.41.291.093.071.33
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019286276617011120.16650.041.31.48-0.093.031.63.1
OXYGENIMAXMUSCADET201726926101197830.13430.021.251.580.13.0123.8
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201728267081062620.07520.070.560.55-0.382.632.27
PINBALLCHALLENGERIMAX20192892722988840.16370.021.572.080.92.7325.9
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192885702594800.2400.081.932.380.822.811.85
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172609455204310.08370.110.991.52-0.372.652.13.8
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201726885531381600.02540.041.261.430.012.542.13.6
33627PURSUITIMAXPROFIT201728426891278690.07530.051.231.010.552.726.3
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172800694313710.21370.10.690.720.142.761.66
REDCARPETIMAXMONTANA20182707591451700.18370.081.121.710.452.871.73.9
RIVERGUARANTEEMONTANA20182734639607610.13360.060.650.69-0.472.531.65.9
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182750590454540.13330.071.081.820.042.831.75.1
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162328130-618210.16-20.063.262.810.992.811.9-0.4
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192626496752540.09360.041.341.310.382.761.73.7
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826945891350620.034101.111.33-0.262.711.95.6
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162715578189271-0.0153-0.021.621.91-0.062.841.74.1
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172609513841450.0423-0.011.61.550.982.671.75.6
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172694587166950-0.05550.011.071.81-0.382.921.44.5
34105TOURNAMENTFRAZZLEDTROY201727497001203790.11450.030.280.31-0.042.532.66.6
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN20122355222548260.0212-0.022.42.4-0.052.951.70.8
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON2018266353411400.14340.121.091.51.592.852.45.1
35161WILDCARDROBSONDENVER20182661584-2830.3300.110.580.410.062.812.33.7
WIMBLEDONROBSONDENVER20172679599-618730.35270.170.510.590.182.761.94.8
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162704561370760.22490.1310.380.742.912.42.4
ZASBERILLACASPERDUKE2018288969110301030.22590.091.792.11-0.032.842.62.2
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172683538196849-0.0956-0.021.191.540.152.781.64.1