December 7. Ambrus névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2022/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ALMAMATERALCOVEMONTANA2018265759675610.21300.10.951.490.552.812.13.3
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201627197691078610.07520.060.750.160.832.612.53.9
ANGLECONWAYLEGACY202129239589441060.24480.061.591.220.762.742.44.6
ANKARAMONTANAMONTEREY20162631610823830.18320.021.30.950.52.842.32.1
APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE20152559613145742-0.0539-0.020.820.730.372.681.94.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162588515531550.12350.060.960.610.172.6922.5
ARMOURJABIRSUPERSONIC20142541526414520.13260.050.510.14-0.112.651.84
AROMASHARMONYMONTEREY2017287683218271010.1620.021.490.960.72.872.42.2
ASCENDZAZZLEACHIEVER2020293110513831070.32340.080.861.240.72.740.95.1
ATHABASKAEUCLIDMVP20162681607963660.13101.291.090.542.62.24.2
AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027417491373750.08490.021.581.320.132.632.23.7
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202854914404990.29330.070.841.530.742.831.64.6
BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201627757691186800.12620.090.850.20.862.772.11.7
BAROMETERSKYWALKERROBSON20192666726822770.16470.070.630.89-0.372.971.53.1
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016256858291715-0.07350.020.851.610.032.741.84
BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162759778175552-0.055400.921.431.042.811.84.9
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927497951264880.13640.080.590.14-0.353.052.12
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192745786491860.24340.071.011.830.292.6724.2
BLACKTIELAWSONMODESTY20192721759-40950.35450.171.170.70.112.942.12.5
BLIZZARDTOPNOTCHDENVER2018266256979720.25280.091.462.4-0.292.652.23
BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152625596-541890.420.071.531.760.112.782.43.6
BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828819361136990.19490.050.91.030.312.436.7
BLUEJAYYODADELTA20182703675450630.16300.061.741.720.12.661.94.4
BLUESFESTTOPNOTCHDENVER20182504493135638-0.05480.021.151.59-1.12.8522.4
BLUFFEUCLIDMONTROSS20162746669230246-0.1449-0.071.62.150.52.741.74.4
BONUSBLIZZARDROBSON201927727346371020.27440.081.241.34-0.022.682.82.8
BROOKLYNLAWSONPROPHECY20192670765161620.2430.130.810.710.263.0624
BRUNSWICKMAESTROJARED20202806927785620.11470.080.231.25-0.412.641.66.9
BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER201725905151569640.0147-0.011.61.26-0.222.512.82.7
BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162587570727780.17400.060.530.7-0.322.792.22
CALTHROPTOPNOTCHSPARK20182562590571240.01380.071.621.710.132.611.75.4
CAMBRIDGESLAMDUNKJETT20172506557422450.1240.040.841.44-0.512.582.63.7
CAPPUCCINOLAWSONFORTUNE20192686670-417550.26290.150.380.48-0.052.572.15.3
CASUALEUGENIOYODER20172586541194434-0.1451-0.031.141.120.352.882.24
CATEGORYHOUSESPRING20182669661389820.24350.081.431.851.232.811.81.2
CELEBRITYEINSTEINSKYWALKER202028668911444770.07640.070.781.41-0.182.732.55.5
CESSNAROBERTPROPHECY20192779765-238650.27310.141.11.061.052.641.75.7
CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192755685505710.18340.061.31.180.682.612.44.3
CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20202910886814950.22420.061.632.220.112.6125.3
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE2019258135098400.13280.092.062.690.512.632.52.4
CINNAMONALLTIMEYODER20162549484266350.09240.060.121.80.262.772.32.4
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828057242149860.016601.921.71-0.072.82.62.3
40003CLAROPARFECTCLARITY202029528031216690.08460.031.932.21.092.82.45.8
CLAYBOSAFUTURE20213011111818711040.11650.021.261.68-0.12.742.36.1
COGNACCOCKPITMARIUS2020299996315191090.17600.041.892.23-0.132.752.24.8
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192707664-88690.26260.11.311.650.362.6924.4
DANTERIDGELINEACHIEVER20202787787500940.26400.091.541.560.682.712.53.4
DARKSPACETOPNOTCHDAMIEN2018265067622570.2260.090.751.57-0.112.791.14.6
DARTAGNANEUGENIOSPRING20172549423731380.03250.012.012.121.062.962.32.8
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182745873648560.11520.110.340.87-0.172.731.85.3
DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192746799790600.1450.070.831.150.72.691.75.8
DAYTIMEHAILEDCRIMSON202128489831538790.07650.06-0.010.9-0.112.862.15.7
DAYTRIPEPOXYOPTION202029509546341080.29390.071.332.080.92.761.94.8
DIABLOABBOTTBOMBERO20162631508318620.18270.061.732.020.012.731.72.3
DIGITALHOTLINEDUKE201825734211544670.034702.081.840.62.881.6-0.8
DISPLAY-PPMONUMENT-PMEGA-DUKE20202671732539850.23270.040.981.62-0.422.782.23.2
DOCTORSUPERHERODELTA201726657461036470.02400.030.991.420.522.692.35
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY20172642737114640.21200.060.210.840.162.721.94.9
DRACAENAGUARANTEEDUKE201826977651138470.01480.040.720.93-0.572.552.45.5
DREAMBOATMARIUSDUKE201827608011659670.01540.010.671.47-0.162.71.64.7
DRESSCODERNRFABULOUS202027528171209690.08520.050.931.080.342.692.24.9
DUPLOFORTUNEMONTEREY20172528367-328280.15110.081.952.48-0.422.622.12.9
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172531398-162310.13170.081.491.92-0.72.7422.8
EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192789846824850.18370.040.641.540.552.621.35.1
EASTWARDDELTASUPERSIRE201826327101197540.033801.261.490.262.832.15
ECHELON-PP *RCDELSON PSIMPLICITY-P-RC20202516504-52470.18250.11.121.160.522.952.43.2
EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828398171182780.11560.071.011.8-0.712.672.45.2
ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201625516321009510.0426-0.021.211.5-0.022.651.94.1
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202863874800920.21540.10.381.04-0.512.62.25.2
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE201929331005212670-0.04690.011.292.33-0.42.81.75.8
ELNINOEINSTEINYODA2020287795513841040.17630.070.951.47-0.952.7823.2
ENCOURAGEMILESTONEHELIX201927818741064870.16520.071.341.8-0.532.842.33.9
ESPNHOTJOBHELIX20192740648572770.19410.081.361.61.142.894.22.6
EVENTEINSTEINMARIUS202029029201370850.11610.060.861.54-0.282.582.45.5
EVERGIVENZAZZLEMILESTONE202129258981149940.17570.071.872.250.182.9523.5
EVITEPURSUITMAVERICK201928648971289770.09590.061.241.130.412.721.95.8
EXODUSMARIUSFORTUNE20192664691361470.12380.091.061.78-0.242.711.94.6
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172644717138340-0.04570.050.720.76-0.032.72.34.1
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192795891-369920.38250.130.490.840.882.741.55.3
EXPERTPURSUITREASON201928707941023510.04510.071.611.941.372.692.44.9
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT20172676704139045-0.03570.050.740.94-0.422.812.34.4
EXTERNALOUTLASTMISSOURI20172711752692630.13330.040.880.690.172.681.94.8
EXTRATIMECHALLENGERRESOLVE20192821803428570.14370.081.152.06-0.112.621.86.3
EZEKIELESPNRIVETING20212844848624820.2350.051.612.071.482.5935.5
FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182792873204364-0.0551-0.040.961.590.752.82.36
FASTLANEFASTBALLSKYWALKER202029249931061990.2570.080.971.350.352.781.84.7
FINALISTCRIMSONMARIUS202028238757901020.25500.090.710.940.362.732.24
39374FLOATTROPICTOPNOTCH20202799542383580.15410.12.692.721.622.772.23.4
FLORIDALAWSONMARIUS20192904955456900.25520.130.891.030.312.91.53.9
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192737569569540.11370.072.362.130.642.782.63.2
FORBESCASPERDUKE201826565861390620.03540.041.882.32-0.442.942.21.2
FORESTERMAGNITUDEFABULOUS20202728603529500.1270.041.672.440.292.692.54.5
FORTITUDEFORTUNEMODESTY20172525556-505530.26110.10.211.47-0.742.681.73.6
FREEDOMMODESTYBALISTO20162653730179457-0.0453-0.010.771.120.32.951.53.9
FRISCOFASCINATORYODER20182690759560970.26450.10.731.09-0.552.932.21.1
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182547550-216380.17160.080.871.71-0.652.482.14.7
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182595646146936-0.07520.020.080.46-0.162.821.84.5
FUTURITYMILKTIMEDELTA20182573633178646-0.0848-0.030.791.380.032.682.23.3
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182542534-310310.15180.11.211.960.372.91.64.2
GATHERINGGRANITEJEDI20172590615586670.16350.060.730.860.422.861.92.7
GILBERTOGUARANTEEJEDI201726988011521620.01540.020.640.79-0.552.824.7
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA20172722820568680.16500.110.570.71-0.332.831.74.3
GOLDMININGCASPERFORTUNE20192512389136210.06300.091.732.060.212.592.33.3
GOLIATHGUARANTEEDENVER20172637630953630.09510.071.360.96-0.182.931.91.9
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182629709662700.16370.06-0.010.94-0.12.781.83.6
GRANDPRIXFORTUNESPRING20172516471326470.12270.061.31.87-0.332.72.22.5
GREENWICHGUARANTEEJEDI20172767835861800.16470.070.390.57-0.642.592.14.6
GUARANTEEBOASTFULTANGO20162644796431540.13380.0900.21-1.092.551.85.1
HALIFAXFASCINATORDELTA20182713661994560.06370.021.922.550.592.951.72.9
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST20172665580678550.1340.051.330.940.52.621.93.9
HAMONDFRAZZLEDSILVER201726117081178720.0935-0.010.170.73-0.332.582.14.5
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182577549216360.1210.051.011.87-0.252.881.55
HEADSUPEINSTEINJARED20202905901833850.18490.081.181.89-0.342.761.64.9
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI20182596598747300370.050.461.14-0.642.662.25.7
HELMETRIDGELINEREASON20202865749119341-0.02530.052.31.870.652.592.46.1
HITECHFORTUNEJEDI201725314701021420.01380.020.431.48-1.462.741.52.8
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202824782195750.24310.091.861.850.332.711.95
HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029459531149960.18530.061.112.07-0.512.772.55.3
HOMESTEADMAESTROREASON20202935953956710.12550.091.131.50.382.582.45.7
HOOSICKSPARTACUSDELTA20202807686427690.18290.062.692.431.113.0323.4
HOROSCOPEHEROICACHIEVER201927999477601110.28300.020.760.750.242.732.24.9
HUMORISTHEROICSKYWALKER20202805846652790.19410.070.851.37-0.022.781.95.2
HURRICANELAWSONIMAX20192730707359730.21420.111.311.180.632.782.23.3
HYPERLINKPADAWANJEDI20182660592173740-0.09620.031.381.16-0.342.772.13.8
ICARUSMODESTYMOGUL20162530573-65720.27190.080.941.460.672.7523
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201827979051133840.14550.070.530.81-0.512.952.33.8
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY20182761895871880.19350.030.461.05-0.292.771.63.8
INTERACIMAXMONTROSS201727257881276700.07460.020.731.160.032.7224.7
INTERNETEINSTEINPROPHECY202029219211315990.17640.081.041.14-0.262.922.34.3
INTERVIEWMARIUSMODESTY201827738221257750.09550.051.061.830.252.911.53.1
JIMJAMJABIRSHAMROCK20132513576662490.08270.02-0.37-0.740.472.5124.6
KATMAIFORTUNEABBOTT20182617576419570.14340.070.861.45-0.822.721.73
KAYAKFABULOUSDETOUR20182678591534730.18330.061.742.470.222.721.82.6
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625184711056430.01490.061.151.36-0.222.871.71.3
35622KODIAKSOUNDCLOUDWINDMILL20192781763858670.12450.061.571.660.492.511.84.4
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172655622221561-0.08760.021.140.76-0.512.92.81.8
KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201626105851400600.02450.011.251.130.492.781.82.8
KUDOSTOPNOTCHJEDI20182638675203324-0.1861-0.011.291.34-0.092.691.95.8
LABYRINTHHIGHJUMPRENEGADE20202910849872920.2430.061.641.991.112.732.14.6
LENNYTOPNOTCHRUBICON20182639616-25730.26310.110.950.58-0.362.662.44.5
LICORICESUPERHEROKINGBOY20172732634542590.13400.081.591.53-0.112.632.23.3
MAASTRICHTBRAVEPYRAMID2021307511861365990.16590.060.851.8-0.312.641.97.3
MACKINACZAZZLEROADY202129059768141030.25480.080.761.240.112.662.24.6
MAGICEINSTEINROLAN202029318941084790.13570.081.161.920.482.7225
MAGNIFYBRAVECABOT20212966112815901040.14670.060.121-0.462.811.65.8
MAHOMESELDORADOMILKTIME201929029321278730.08520.040.951.650.242.711.55.6
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182520540469360.06210.021.522.120.12.9124.6
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192768824-28670.24250.090.541.130.552.681.76.4
MALACHITEROBERTPADAWAN20192692631288490.13340.090.791.330.842.6824.2
MAMMOTHROBERTPADAWAN20192683650-117620.24400.160.260.560.222.7523.7
MANITOBASUPERSHOTDELTA20162575653608490.09310.040.610.950.32.7525
MAPLELEAFSESPNSOHOT202129019817911050.26510.090.741.080.512.82.24.6
MARASCHINOZAZZLEROADY2021290710286881120.3430.080.640.720.222.752.14.9
MARBLEGUARANTEEDUKE20172712749873750.14420.050.180.77-0.632.562.14.3
MAYFAIRCOCKPITRANDALL20202705529828870.19320.022.61.930.482.672.51.7
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192730638364770.22390.11.491.8-0.132.642.33.2
MEASURE-PZAZZLEDELSON P20212726743602840.21400.071.511.35-0.442.82.43.4
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192724785133720.24420.130.690.850.252.722.24.6
MEZZOFORTEPOSITIVEGUARANTEE201927847871039880.17430.041.091.77-0.112.751.93.9
MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162630694271364-0.1375-0.030.470.88-0.632.681.92.3
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028669351194640.06510.050.821.77-0.172.631.96.7
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202821810986950.2540.080.561.51-0.642.772.33.6
MINTJULEPELDORADOMILKTIME20202754762147143-0.05550.030.982.120.652.771.74.3
MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201826626061007510.04440.041.551.770.22.7723.4
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192759770195800.26370.111.091.970.122.7323.9
MONTREALZAZZLELAWSON20202883896912840.17580.11.151.33-0.152.781.94.6
MOOKIEZASBERILLAROME2020300594212341100.21620.081.82-0.012.732.54
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172559596252690.21150.030.860.840.332.682.13.9
MOONRISEDETROITTOPSHOT2019284396910421000.21460.050.660.78-0.052.722.86
MOOSEEUGENIOPROFIT20172689623644750.18320.041.441.260.593.072.42.5
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192604573-65470.18260.10.680.850.682.752.14.7
MUSEUMFORTUNEJEDI20172561525-104370.15240.10.881.55-0.922.692.14.3
MYBOOKCHALLENGERMODESTY20182743774370580.15320.071.072.1-0.122.91.75.4
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192735743-31580.21340.120.380.30.742.671.85.5
NEPTUNEARMOURJACEY20152591544304510.14310.080.850.410.592.652.53.5
NEXUSCABOTFRAZZLED20192681737494490.11310.050.21.080.372.531.66.6
NOMADEINSTEINYODA2020289794410481110.24560.081.31.31-0.792.712.74.3
NORFOLKSPRINGBALISTO2015251455691131-0.01380.030.630.970.522.712.34.1
NOVELTYSILVERCHAIRNOBLE20212910107213031040.18500.030.141.26-0.772.91.85.2
ODOMETERCABOTOUTSIDERS20192741798847600.1410.050.191.340.562.751.75.5
39819OVERDOHIGHJUMPGRANITE2020307710625321190.35440.11.462.120.982.661.85.3
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192966840305910.28300.071.92.30.682.662.95.7
OZONEROBERTOUTSIDERS20192715715183700.22260.070.520.641.082.911.94.4
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202029269141282920.15560.061.151.7-0.222.622.15.2
PAGEVIEWLAWSONYODA201928569273621020.31490.130.70.74-0.032.82.34.2
PANACHEMEZZOFORTEACHIEVER2020289788510591110.24430.031.191.770.152.9123.5
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019283384510031060.23500.060.630.82-0.242.732.63.9
PEDROEINSTEINACHIEVER20202914948711850.2520.10.741.710.212.821.85.3
PENROSETROPICDELTA-LAMBDA20212853692738700.14450.083.052.791.642.871.73
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172671706383830.24380.090.580.220.432.872.72.5
PEPTALKBLIZZARDGUARANTEE20192814801-389870.37310.160.891.36-0.062.762.14.8
PERIMETERGUARANTEEJEDI20182697702128144-0.02560.060.651.28-0.62.692.14.9
PERKSZAZZLELAWSON20212923962939930.2490.0711.53-0.012.641.85.5
PERMIT-PPERKDELTA20192648719465910.26250.040.710.560.32.772.43.6
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152696670451500.11410.090.881.11-0.122.671.63.9
PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172664794592620.14350.060.320.76-0.422.731.95.5
PHENOMENONCRIMSONMARIUS20192862948679800.19520.110.220.86-0.192.6826.1
PHOTOBOOTHPURSUITYODA20192865888754810.18390.051.691.540.522.731.85.3
PISTONJEDIBALISTO201625625141088560.05380.011.471.37-0.522.721.82.6
POETACHIEVERJETT20182575580574820.21300.040.831.20.252.821.91.8
POLYMERZAZZLEROBERT202129209122431060.34450.131.131.220.642.8924.2
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192771845639850.21530.120.651.03-0.342.822.24.1
POMODOROMOONRISEMEDLEY20212904110010961140.25470.040.170.57-0.042.761.96.2
PORTALGUARANTEEMODESTY201726287361006380390.030.491.0902.831.85.1
PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192762759662930.24420.070.791.23-0.032.762.13.1
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028858571184920.16580.071.72.210.272.8923.5
PRISMEINSTEINACHIEVER202028868761202830.13560.061.191.70.12.832.34.7
PRIUSRNRACHIEVER20192847928848880.19450.060.760.860.342.831.75.1
PROLOGUEEINSTEINACHIEVER2020294792210141080.24530.071.381.910.42.832.34
PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727346481562660.02610.041.771.960.412.522.33.2
PROTOCOLPURSUITROBSON20192827817264830.26420.121.050.761.172.751.84.8
PUROLATORFASTBALLTOPNOTCH202028108231646800.06560.021.561.050.582.892.44.4
33627PURSUITIMAXPROFIT201729179511411720.06550.041.551.181.362.8426.5
PUZZLERPARFECTLEGACY20212954898595870.22460.11.692.431.062.82.56.2
PYLONRNRACHIEVER20192819886627980.26420.080.760.670.082.71.95
PYRENEESBATMANSUPERHERO20192820754-361860.36270.141.331.270.512.682.44.6
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212801100611121110.23450.040.531.220.052.81.65.1
QUEENSPARKZAZZLEACHIEVER2020283496313211080.2430.010.61.10.072.611.65.2
RALLYCRIMSONACHIEVER20202815930471030.36300.10.31.010.152.825.1
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192644569149440.14340.11.131.070.962.772.54.1
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202893923805720.14400.051.691.561.192.612.16.9
REAGANZAZZLEACHIEVER202028539115731030.28390.070.871.260.292.91.74
REAL-REDSWINGMAN-REDRUBICON20192676696641450.07270.021.061.371.162.581.86.5
REDCARPETIMAXMONTANA20182753750519770.2420.091.241.840.312.871.93.8
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201926747291074580.063201.411.420.152.62.46.1
REESESJEDIMCCUTCHEN20162506461175946-0.0745-0.030.990.98-1.032.672.41.7
REGENERATEZAZZLELAWSON20202935954953890.18530.081.451.590.232.62.45.7
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192721662-128480.19190.081.491.750.452.622.35.9
REGISTER-PKENOBIFRAZZLED20192614632333560.15320.080.980.92-0.522.721.74.3
39214RELENTLESSCIRCUSYODA202028738641025860.16540.081.661.51-0.262.5824.3
RESOURCEEINSTEINACHIEVER20202850923647930.24410.070.671.330.442.761.84.8
RETROLOOKMAESTROALCOVE201928098391004850.16600.10.431.040.182.842.14.4
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182739773239560.17310.080.851.36-0.432.552.16
REWARDCOCKPITFABULOUS20212835743336890.27350.091.992.340.322.752.13.8
39216RHETORICPURSUITGUARANTEE201928829791754750.03580.011.241.040.522.731.85.6
RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202895996645950.24400.070.840.980.62.692.26.9
RIDGELINETOPNOTCHDELTA20182616613719280370.051.631.950.392.772.34.9
RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827036771030630.08370.021.442.46-0.012.752.54.1
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT20172532454144752-0.01500.021.040.780.272.672.32.1
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028257811094760.12520.061.271.740.712.792.24
RIVERGUARANTEEMONTANA20182701753512630.15330.060.670.7-0.652.531.85.5
ROADSHOWGRANITEDELTA20172675589789650.12310.021.951.520.623.011.92.8
ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162587612189944-0.155-0.011.261.840.822.781.93.3
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192770751461780.21400.091.051.220.672.772.43.4
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928668811153780.12460.031.331.930.622.71.95.7
ROTTERDAMFULLMARKSFABULOUS20192674665248330.08260.061.171.9-0.222.626.5
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182666790378610.16400.10.451.180.172.971.44.2
RUBLECRIMSONPROPHECY2019282187212791040.19660.090.770.35-0.42.912.63.6
RUGBYMONTEREYSTERLING201526065511094510.03430.031.671.070.092.82.52.3
RUSHJOBPLINKOLAWSON202129731043831880.19570.110.840.720.422.661.76.3
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192644622548710.17240.021.351.080.842.731.84.2
SCOREBLUECHIPSKYWALKER2021295810166931170.31510.11.251.050.462.782.15.3
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192647559-195400.17210.11.612.33-0.162.692.24.3
SENSEIEINSTEINTOPSHOT202029129251444940.13690.081.091.36-0.272.862.24.5
SHERPAPERSEUSSPRING20172777753784480.06470.081.11.680.432.572.14.9
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202791906929790.15410.040.681.60.112.751.85.2
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162512512393490.12350.080.79-0.080.232.722.62.5
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172687676546580.13260.031.551.430.52.572.34.8
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192609557619520.1350.061.271.260.252.762.13.3
STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201826266141204640.06440.021.251.72-0.462.752.43.3
STARLIGHTFLASHLIGHTLEGACY202029751027531990.28400.081.371.82-0.132.651.86.6
STEINBECKEINSTEINACHIEVER202029429951224920.15550.060.911.120.252.692.65.3
STORYLAWSONMODESTY20192720843486760.2490.120.760.730.073.041.83.8
STOXXINDEXPADAWANMORAY20182682647946390.01450.050.791.060.182.741.84.1
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172747862733730.16370.050.340.68-0.172.621.75.5
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028668611406640.03590.051.752.11-0.062.792.34.9
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172536574667370.0416-0.021.481.430.952.641.75.6
SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR2015253139276218-0.04270.011.491.281.082.552.14.5
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182576615-199490.2180.090.321.30.262.751.44.3
TAMALE-REDARGO *RCADVICE *RC20182529519316370.09240.051.162.140.262.72.53.9
TEADETOPNOTCHMODESTY20182581608448320.05360.080.881.25-0.132.861.45.1
TIJERASARISTOCRATELDORADO20192745742409480.11270.051.492.340.562.652.16.5
TIMECHANGEHIGHJUMPPURSUIT202028918511202930.16590.071.972.30.362.962.34
TONICNOTETOPNOTCHYODER20182533611571690.16310.050.461.28-0.572.922.13
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172690733622830.21320.040.640.70.52.722.33.6
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY201825185392805-0.02210.040.641.540.272.721.66.3
TOPSOILTOPNOTCHFLAGSHIP20182576631662490.08360.050.721.26-0.392.821.74
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182826781559760.19290.041.282.360.082.641.95.9
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182507593189500.15160.040.210.760.12.81.64
VERMOUTHZASBERILLAHOTJOB20202922867715990.25440.081.352.350.492.691.44.6
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER20192811775591060.37270.090.871.190.52.591.44.1
VOLCANOZAZZLECRIMSON20202855841701980.25400.061.321.330.42.742.25
VOLVOCABOTACHIEVER20192794837662980.25350.050.861.230.672.551.95.2
WATERMARKZAZZLETIMBERLAKE202129539971293990.17580.0612.05-0.222.752.35.2
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192889969638730.17460.090.492.07-0.612.611.86
WELLBRED-PEXPLOSIONOUTLAST2019258272635680.24260.090.50.81-0.572.712.24.3
WHYA-P-REDRUBELS REDOUTLAST20212793853806790.17350.031.441.520.32.6925.7
WIMBLEDONROBSONDENVER20172710733-922630.36270.210.430.540.432.6924.5
WOLFGANGZAZZLEMILESTONE2021294310012061000.33380.110.831.37-0.232.671.65.7
ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172555570193133-0.1448-0.041.241.580.142.7624.1