Január 19. Sára névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192665639548690.17280.041.751.421.032.721.94.2
32908AROMASHARMONYMONTEREY201727677111540850.09550.021.621.110.852.892.42.3
ASPECT-REDSHIMMER*RCESCOBAR-P-RED202026576381290510.0134-0.021.81.891.272.741.74.9
BALLGAMEFASTBALLHUEY202029198041639820.06560.022.12.241.372.842.64.2
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927357691193850.13600.080.610.16-0.283.062.12.5
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201928719421263960.16510.040.931.72-0.112.971.84.5
35962BRUCHNERROBERTFABULOUS20192714647733560.1420.071.441.70.632.82.14.5
CATEGORYHOUSESPRING20182657663338810.24330.081.451.791.22.811.92.2
CESSNAROBERTPROPHECY20192780760-200660.26310.131.031.140.952.661.85.8
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928477766711030.27400.071.241.710.252.812.63.5
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192640436268460.13290.072.342.650.492.622.63.1
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828397661993900.05660.011.921.630.042.812.83.3
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182762763561900.24350.061.741.930.112.812.94.3
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192720689-12700.25260.091.151.580.412.681.84.8
DAILYAPPLICABLEMONTEREY20182444318126400.12140.042.472.91.422.912.41.2
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192762822889600.09470.070.881.30.752.711.86.1
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192552359-162450.18210.092.92.470.922.762.82.4
DRESSCODERNRFABULOUS202027407791017660.09490.061.11.230.512.712.25.2
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE20182790781880800.16500.081.061.68-0.292.732.64.9
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202846869660940.24510.110.320.95-0.462.642.15.1
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192831889180064-0.02610.021.231.97-0.552.821.85.8
35958ENCOURAGEMILESTONEHELIX201927598431026820.15520.071.461.72-0.552.862.33.9
38237ESTHETICENTITYGRANITE201927968831507920.12520.021.11.650.633.11.84.3
EVENTEINSTEINMARIUS202028749111185840.13580.070.741.33-0.012.622.35.8
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182739685879860.18440.061.861.630.273.0422.5
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192738838-459850.37200.120.490.820.942.751.55.8
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182867735742770.17400.062.292.350.432.842.74.6
FINALISTCRIMSONMARIUS20202835880724990.25500.10.80.680.72.752.14.3
FLORIDALAWSONMARIUS20192876922342850.25480.130.820.930.432.921.54.4
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192737556604550.11380.072.462.080.782.812.43.2
35859FORBESCASPERDUKE201826706051361630.04530.041.962.32-0.242.932.11.5
31729FUELDUKEKINGBOY2016271251816801010.1249-0.012.4320.573.012.30
GREYCUPZAZZLECRIMSON2020297011388921040.24550.090.160.37-0.252.711.86.9
35854HALIFAXFASCINATORDELTA20182693677948560.07350.021.732.440.342.971.83.6
HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029069361018930.19500.061.11.9-0.492.782.45.7
HOROSCOPEHEROICACHIEVER201928329929851180.28370.020.670.840.182.771.74.6
35880LUGNUTALCOVEEUGENIO201928978611515980.13660.061.321.321.1932.23.5
MALACHITEROBERTPADAWAN20192706646277490.14350.090.811.320.942.722.14.6
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727176611357540.0140-0.011.371.230.562.841.75.2
35961MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192760654568780.2430.091.641.770.142.672.33.5
MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20202979875206970.32420.131.812.070.922.712.24.9
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028729441051650.08480.050.961.790.162.661.86.9
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202794798800940.22500.090.571.4-0.372.82.34
MINDSETBLIZZARDPADAWAN201927786781163690.08580.071.311.740.262.762.12.9
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192736766210740.23350.11.091.90.042.7124.8
MOOKIEZASBERILLAROME2020299694210961090.23600.091.81.990.132.732.54.2
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192656631-107370.15260.11.521.970.182.882.25.5
35819ODOMETERCABOTOUTSIDERS201927768561076650.08450.040.251.240.362.751.65.8
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182708801226662-0.0864-0.020.931.090.232.8324.9
35744OZONEROBERTOUTSIDERS20192731737304690.2280.070.50.71.012.921.94.7
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202028959031097910.17520.061.11.510.082.6325.6
PAPARAZZIEINSTEINMILKTIME202027807871190610.05550.061.091.580.022.742.25
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER201928598749771040.23490.060.710.690.072.742.34.6
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192795850623810.2520.110.790.880.032.8124.7
35919PORSCHEDANTEGRANITE201928918391634830.07610.031.831.80.2432.35.5
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028798521082980.19550.071.782.130.482.9223.6
PREMIEREEINSTEINMARIUS202028057811002590.07480.061.72.30.842.752.15.3
PRISMEINSTEINACHIEVER202028858851097890.16520.061.261.630.342.862.14.8
35959PRIUSRNRACHIEVER20192814878708820.19410.070.920.930.532.851.65.3
35956PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029489299111140.27500.081.431.790.632.872.34.1
PROTOCOLPURSUITROBSON20192813795342840.25440.120.880.610.862.751.85
PUSHUPZASBERILLAACHIEVER202029428315001200.35510.121.881.980.472.872.22.1
35960PYLONRNRACHIEVER20192775826476910.25380.080.860.720.212.731.95.2
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192658583159450.14340.11.221.120.812.82.24.3
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202872900738710.15380.051.721.531.222.642.16.9
REGLAWSONPROPHECY20192724682271720.22510.151.40.940.762.932.33.1
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192736686-71490.18200.081.551.80.442.632.26.3
RELENTLESSCIRCUSYODA20202883875931870.18530.081.61.5-0.182.6225
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192657723856570.08300.010.820.960.872.631.86.3
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182719748195530.16290.080.91.42-0.372.532.36.3
RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029009159351020.23420.041.451.580.982.752.54.8
RIVERGUARANTEEMONTANA20182716754580630.14380.070.730.78-0.642.561.95.3
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192817784615780.19420.081.21.370.782.772.14.2
ROCKSONGSBLIZZARDALCOVE20192872763827750.15470.071.682.350.832.762.34.9
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928458561058770.13430.031.31.950.52.681.75.9
35882RUBLECRIMSONPROPHECY2019284088112321030.19650.090.880.13-0.062.912.74.1
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE201927066095450.16230.081.912.37-0.052.722.24.6
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202829963899790.15430.050.761.540.272.721.76.2
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028688591230650.06550.061.752.030.242.762.15.6
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172600634717430.052101.421.420.812.661.76.3
ZAIDCOCKPITHOUSE202029157758001020.25500.092.232.090.672.813.13.8
35520ZASBERILLACASPERDUKE201828497649081010.23600.111.832.17-0.112.842.61.7