Október 18. Lukács névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Kattintson a logókra


Image


Fast Start szaporítóanyag ajánlatunk

2026/08 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
2026/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACACIAHI-LEVELPAZZLE202534078487601290.36540.111.881.140.722.961.51.3
AMITY *RCKICKSTARTBLAKELY20253036281619480.08290.032.581.951.432.831.81.5
APPLAUSE-PPSHORTCUT PA2P2-PP20242901363-56490.2170.070.940.690.162.841.51.5
47128ARJO REDREALITY*RCPARFECT20243008365551340.04360.071.411.011.552.881.42.4
ASHBURTON *RCJOHNBOYTARMAC20252968315125253039-0.012.521.221.0831.70.4
AURELIUSHIKE ONSHEEPSTER20253546107712971340.29760.120.730.210.292.952.23.1
BOOGIEDANCEGIANTDOMINANCE2024343610494941360.43470.111.080.940.112.941.53.2
BOOGIEWOOGIEHI-LEVELDOMINANCE20253534118112601410.32620.080.790.710.312.941.33.3
46563CANDLELIGHT-P REDSHIELD *RC20253062473815500.06390.051.371.220.052.791.62.7
46491COOPSANAHITAIBENDIGO20243036397546540.12280.041.541.520.452.841.41.5
DINATRONHI-LEVELDOMINANCE20253505112613271380.3570.050.830.40.22.91.63.5
44895FARGOPERKYPARFECT20233367800557920.26380.071.311.470.582.652.64
46952FITZGERALDHI-PRAISESHEEPSTER2024352790015201090.17630.051.691.110.682.821.73.3
FLAMINGHOTPRECEDENTEASTON202535031045673990.26470.090.761.25-0.162.711.44.8
FOOTBALLHI-NOTEACHIEVE202434359708111060.27470.080.761.020.442.731.53.5
GARETH-PHOWLAND-PSHEEPSTER202534069361500970.134801.171.410.482.851.84.3
GIDEON-PPLOGICALLDAY-P2024291235399610.22300.11.390.890.852.981.2-1.1
HARRYHI-NOTEHAYK2024345388517601190.16620.021.560.870.522.881.62.3
HEART2HEARTHI-NOTEWAR GEAR20243403874818930.22460.071.431.40.982.761.43.7
HESTONHANSELFIGARO202433228696961060.29350.051.481.530.182.6513
HI-ENDPRECEDENTEASTON2025348798011771060.21560.061.131.350.042.681.33.9
46847HI-HORSESUNDANCEDELUXE2024316070630910.34240.091.261.27-0.392.691.23.3
44894HI-PACESHEEPSTERDELUXE202335149529811260.31550.081.60.950.972.831.63.8
HONDONITROUSPOWERSTAR202434429127291130.31550.111.190.630.692.890.92.7
HOORAYKARL POWERSTAR202435479551151120.41470.161.791.280.882.661.24.3
KLEINMILANLARSON20243199547626610.13340.051.591.530.392.771.12.1
MALAKAIHI-LEVELRECHARGE2025350810979291350.35570.10.690.160.542.951.64.1
MALFOYHI-LEVELRECHARGE2025349010359191320.35570.10.70.520.362.921.63.7
MANNYRIVERDANCE *RCMONTEVERDI20243109493214490.15190.051.812.1612.6913.1
MONSTERTRUCKFARGOSHEEPSTER202535108876891110.31540.121.391.361.442.791.73.6
MURDOCHSHEEPSTERFROST BITE202434349575561220.37570.140.27-0.070.32.881.53.2
MYLOHI-LEVELMETCALF2025352992312681160.23600.071.581.331.012.91.73.4
OLIVIERHI-LEVELPEREGRINE2025350310238001420.4570.110.980.560.212.851.72.5
PATSER-REDSHIELD *RCREFINE-RED20243223608741550.09440.071.471.430.662.781.73.8
PIERRE *RCANAHITABULLSEYE2024279498498420.08210.022.321.481.063.041.3-1.2
REMCOHI-NOTEMONTEVERDI202532537711010690.1450.040.570.830.562.6913.8
SERENGETI-P-REDZARD *RCAUGUSTUS P-RED20242928299310280.06120.011.521.481.252.642.23.7
SUNGAMUXIHI-LEVELDOMINANCE2025346210619571240.31510.070.690.710.482.891.63.9
SUPERFREAKFARGOSHEEPSTER2025359310489471310.34600.111.211.130.622.721.64.1
TAPASFARGOSHEEPSTER202535429319381050.24630.121.311.450.532.71.73.7
TIBERIUSHARDINSHEEPSTER20253377906446970.29410.11.051.40.442.561.54.4
TIMEALIGNPRECEDENTDOMINANCE20253461107711981440.34690.110.090.1-0.5231.21.9
TIMETRAVELERTORCHLIGHTDOMINANCE2025359010895891470.46610.151.311.070.242.951.52.9
TOMBOGIANTSHEEPSTER202534379863471350.45440.121.180.960.622.821.13
45638TORCHLIGHTSHEEPSTERGAMEDAY2023351794611021250.29630.11.51.180.482.881.83
UPLHI-NOTEDETROIT202434789653451190.39470.131.31.190.352.8313.6
WATCHMANSHEEPSTERGAMEDAY20233534114110961390.34600.090.90.45-0.022.861.43.7
WILDFIREHI-LEVELFOUNDATION2025351110966771310.38590.140.550.540.392.871.23.1
ZIONHI-NOTELETCHWORTH202434358688161030.26450.071.641.510.572.6913.1
Kattintson a logókra