Február 27. Ákos, Bátor névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2020/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30242TWITTERENTAILJABIR20151469650.1540.051.981.440.54-0.850.04-0.091234
27857AKIRAMARDI GRASSNOWMAN2014453630.47350.21.040.730.76-1.830.710.691217
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL2014967400.04380.061.061.490.84-2.161.650.51219
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20151912730.0348-0.132.281.341.1-2.51.96-0.041326
27405ERUPTIONANTONROBUST2014860640.32350.061.151.690.01-1.311.981.391215
2020/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192690559623710.16300.041.751.381.12.711.83.8
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192664484209490.14310.091.741.340.832.731.92.4
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182643521-47550.2240.090.921.530.52.761.74.1
AMERIXMODESTYBOMBERO201624973991037550.05360.011.410.870.943.221.90.8
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182775685617780.19490.11.031.250.222.881.84.8
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142442328255400.11220.051.532.061.342.7122.2
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142538433459500.11260.040.750.350.12.591.73.3
ATHABASKAEUCLIDMVP20162622498555620.14260.031.341.240.472.7223.9
AURAIMAXAFTERBURNER20172699536898610.09490.071.781.521.32.911.82.6
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162568453863540.07460.070.980.320.492.771.92.3
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192823712653910.23400.071.511.840.452.861.84.4
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152539448350590.16300.070.60.860.652.922.2
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927476331676740.03640.041.311.64-0.12.931.83.5
BENZ-PWINFRED-P *RCTOPNOTCH20192640514783560.09430.061.121.220.22.782.13.4
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162698587138249-0.014400.931.331.292.781.75.6
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192772699519850.23330.061.111.660.592.71.85.1
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192808705565830.21380.070.931.440.442.841.55
BLACKTIELAWSONMODESTY20192674597-7880.31390.141.080.85-0.012.9323
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152660540-511850.3840.071.61.920.192.752.23.2
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828737611068910.17440.041.21.10.652.422.46.8
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162681544175151-0.0542-0.041.661.790.812.911.64.6
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927836951004720.12370.020.891.49-0.032.772.15.9
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162697532173141-0.095401.511.530.83.021.84.4
BRUTUSPOSITIVEROBSON20182725653928960.21460.061.261.140.012.912.13.5
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152591523157457-0.0135-0.050.71.420.512.942.64.8
CAPPUCCINOLAWSONFORTUNE20192666559-391480.23220.120.580.590.072.5326.4
34110CASUALEUGENIOYODER20172612469171938-0.0948-0.021.451.280.672.8723.6
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162563409349390.09430.111.111.11.112.721.91.9
CESSNAROBERTPROPHECY2019281067489690.23350.111.21.160.632.681.55.9
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162565510408830.24340.070.760.490.462.752.12
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726885371393660.044302.021.50.672.92.23.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172699549159654-0.02530.011.080.870.383.121.63.2
CHAPTERCHALLENGERJEDI20192809629998660.1410.031.92.29-0.032.81.74.8
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192799622558740.18350.061.421.231.052.622.24.7
CHARTPOSITIVEROBSON201927456311008830.15510.071.221.33-0.212.81.94
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192844691676990.25380.061.381.680.322.852.33.6
CHILLAXMODESTYJACEY2016251039484480.16250.080.951.360.682.912.92.3
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172536431337560.15290.070.771.04-0.22.852.42
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192708605-14670.24250.091.231.440.422.71.85.2
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727856041718700.015401.851.70.62.821.94
CREATIONMODESTYJACEY2016254744432510.18160.050.391.340.932.8822.9
DARESILVERDAY20152538443728600.11280.021.191.131.052.791.92.7
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182722606833670.1224-0.011.51.71-0.052.892.15
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827636211246650.06410.011.592.060.092.682.35.7
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726324601166520.02390.011.952.010.812.9923.1
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172654482546600.14280.041.812.040.672.8422.6
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182730649553530.11460.10.260.82-0.032.731.65.8
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172658528575660.15260.031.471.710.872.923.9
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017265460662610.21200.060.310.880.282.731.96.2
35296EASTWARDDELTASUPERSIRE201826555931310590.034101.081.410.22.821.85.7
EPOXYPOSITIVEMODESTY201828857959371210.29480.070.961.24-0.042.92.13.8
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152670512188353-0.0640-0.061.961.480.82.791.84.1
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152682504162152-0.0339-0.042.041.961.062.791.73.7
EXECUTIVEIMAXJEDI201827015521390660.04480.021.611.880.522.851.73.6
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182782630979890.18450.051.811.670.363.011.92.6
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192743697-319830.34180.10.520.831.022.81.46.2
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182862716221371-0.0556-0.041.261.721.052.792.46.2
FINISHLINEFORTUNEMONTANA20172623470723420.05320.031.251.44-0.532.671.54.7
FLETCHERIMAXJEDI201727326091313760.09540.051.031.21-0.143.0223.6
FORECASTFRAZZLEDDELTA201827316351786780.0343-0.041.031.5202.751.95.2
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625985301354540.01440.010.580.90.312.991.44.2
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172710526153438-0.07650.061.721.93-0.322.932.33.9
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON20172653524386430.1260.051.211.290.092.662.25.9
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182621505-115400.16200.081.231.8-0.292.461.95.8
GAFAGLITZOUTSIDERS201927916641306780.09590.060.7910.212.8524.2
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER20172684603991790.14420.040.610.610.222.992.13.7
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172654525859610.1460.071.230.930.062.871.73.2
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172660544562320.04350.061.171.340.022.71.86
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727216341412750.0739-0.020.681.27-0.062.611.95.1
HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192870698656850.21320.042.332.691.042.881.74.8
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN20142426378911660.11530.091.01-0.30.562.751.70.2
HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927266441189580.043601.111.180.392.721.56.4
HISTOGRAMIMAXJEDI201726335151258520.01550.051.131.62-0.132.992.13.4
33441HOBBSFORTUNESILVER20172680577300740.22320.080.771.46-0.812.742.13.6
HURRICANELAWSONIMAX20192675560249660.2340.091.241.290.422.771.93.9
ICARUSMODESTYMOGUL2016250649046620.21190.060.771.190.712.91.93.5
IMMERSIONMAVERICKMODESTY20182703591835510.07370.040.971.23-0.092.8425.7
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201826966121142730.1410.021.222.05-0.043.021.43.5
INFINITIIMAXDELTA20172639549797780.16420.061.181.16-0.222.9523
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172641540191461-0.04610.011.310.920.853.082.13.4
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172698566638600.12450.091.61.90.342.861.73.5
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425164221156540.03430.020.920.93-0.092.792.41.1
LAMBEAUPURSUITDOC201929046931008980.2550.082.11.570.462.782.43.4
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162494410406450.1300.060.731.070.322.7622.8
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172684516575560.12360.061.451.14-0.082.6723.3
LIMOCARFORTUNEDELTA20172645522442590.15340.071.491.52-0.452.572.14.7
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201928827541386730.07540.040.991.530.112.62.26.9
MALABARFORTUNEJEDI20172600524849430.04410.050.350.84-1.142.651.75.5
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162553500758460.06330.030.510.59-0.492.851.94.9
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO2016256641882126-0.02340.032.311.920.482.71.94
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627416321373530560.050.651.12-0.382.81.85.7
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172746610146651-0.02470.010.951.40.022.811.75.6
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201828686821269830.12620.081.51.250.422.82.24
MCGILLTOPNOTCHMODESTY20182624533306460.12290.071.171.710.223.041.95
MECHANICGRANITEDEFENDER20172767574884720.13470.071.611.710.7931.22.6
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152632523228270-0.0660-0.041.670.910.352.871.92.4
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192733638209710.22400.120.850.90.362.761.95.5
33009METEORCHARLEYMODESTY20172603532136441-0.044300.841.390.842.792.25
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192852690890830.17500.081.10.830.612.812.35
33443MOMENTGRANITEDELTA20172716604287740.22260.061.531.690.513.061.83.9
MOMENTUMMODESTYDUKE20172618542997780.14450.050.811.280.393.151.42.4
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172742562761650.12360.041.421.420.672.942.33.7
MOTIVATEDPADAWANDUKE201828616891720670730.070.870.92-0.652.812.35
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192798638288540.15340.091.522.090.242.851.96.2
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182694525145433-0.084601.441.390.792.692.25.7
NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192766619147653-0.01560.031.341.380.052.7925.4
NEXUSCABOTFRAZZLED20192823722930630.09410.040.360.990.262.551.57.3
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152552411511650.16290.051.851.951.143.012.20.7
ORIGINSUPERHERODENVER20172617513820800.17340.031.361.35-0.112.932.42.1
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525365211225510.013700.40.30.122.961.54.5
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192940751343900.27290.061.62.120.392.672.26.1
34687PANAMERAOUTLASTYODER201727086171023800.14410.030.740.740.132.752.33.8
PARACHUTESUPERHERORUBICON20172608513715670.14330.041.431.360.22.851.82.9
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182720547520550.12340.061.792.040.532.632.44.3
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192913708898880.18430.051.592.30.192.922.14.3
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172695580536740.19370.070.90.550.482.872.63.7
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182696563117741-0.01530.060.631.29-0.532.6725.3
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172767691795660.12400.050.640.91-0.192.641.76.5
PINBALLCHALLENGERIMAX20192892722988840.16370.021.572.080.92.7325.9
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182804664537580.13360.070.821.310.432.651.36.2
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192885702594800.2400.081.932.380.822.811.85
PLATOONMARIUSFORTUNE20182721637493530.12400.090.380.86-0.592.671.66
PODCASTGUARANTEERUBICON20172679607277660.2310.080.420.41-0.172.71.85.2
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172780667342720.21330.080.750.920.472.641.95.9
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192708589272770.23310.081.361.351.022.951.73.9
33291POPSTARIMAXDELCO201727656321567800.07530.011.161.50.373.021.83.2
PORTALGUARANTEEMODESTY20172636564994390370.020.580.990.252.871.86.2
28769PORTERBOMBEROMOGUL20142583447505580.14190.011.621.680.542.772.22.4
PORTRAITIMAXRUBICON20172669574784860.19390.051.081.110.583.021.82.4
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172609455204310.08370.110.991.52-0.372.652.13.8
PRACTICALQUANTUMRUBICON201726905301024630.08530.071.40.830.142.962.32.9
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182756693900800.16430.050.610.820.32.871.95.2
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172618510-283710.29220.110.880.46-0.62.732.23.1
PRESTIGE-PDRASTIC-PIMAX201926225201003630.08430.041.291.38-0.12.971.32.3
PROFILEPURSUITGUARANTEE20192865697330580.16340.081.131.260.712.641.87
33627PURSUITIMAXPROFIT201728426891278690.07530.051.231.010.552.726.3
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172800694313710.21370.10.690.720.142.761.66
32996QUINCYBAYONETTROY20162610562203600.18270.070.911.120.5531.75.5
RADIOSTARSKYWALKERROBSON20192678560174630.2390.120.690.90.322.831.64.1
33282RAINMETERGRANITESILVER20172756637926810.16430.051.321.411.442.921.93.7
31765RAVJEDIALRIGHT2016251739291229-0.02380.031.410.98-0.222.672.13.8
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827186311168670.08430.021.111.530.82.961.84.6
REDCARPETIMAXMONTANA20182707591451700.18370.081.121.710.452.871.73.9
REGLAWSONPROPHECY20192718550337660.19470.131.51.090.632.882.13.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA201927486109490.17190.071.41.710.522.6226.6
REGISTER-PKENOBIFRAZZLED20192725601651620.13390.071.131.21-0.022.771.74.6
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192679621939590.08320.010.90.980.872.621.56.2
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182712628244530.15270.070.761.25-0.312.512.16.7
RHAPSODYAURAIMAX20192803619603700.16500.111.91.660.92.921.83.3
35293RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182778632837510.07480.081.21.290.622.8926
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019282566580630.21300.11.351.21.182.672.17
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626525331355690.06510.030.931.260.22.82.53
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192896740814860.19460.071.171.140.872.721.95.4
ROLETZZAREKFRAZZLED201928597201138780.12450.031.371.720.542.691.45.9
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182731662496660.16430.10.261.050.282.921.14.9
RPMMARIUSMODESTY20182744651386550.14440.110.341.430.252.821.24.9
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172651562145352-0.0140-0.021.161.140.092.5725.3
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172754669682630.13260.021.281.790.632.631.67.2
SERGIOMONTEREYOAK20152526403121242-0.02410.011.160.530.652.912.22.6
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172608502196153-0.0758-0.011.291.380.843.011.93.7
SINCLARIMAXBURNER2017271360559760.26250.081.281.890.482.741.84.5
SKIRESORT *RCPOSITIVEFORTUNE20182770654824770.16440.061.271.54-0.212.91.94.4
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182572490320550.15260.060.951.05-0.432.881.83.6
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192626496752540.09360.041.341.310.382.761.73.7
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826945891350620.034101.111.33-0.262.711.95.6
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192685553528630.15220.021.791.731.432.82.15.3
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC201522542131065-11-0.1814-0.070.491.212.392.790.93.6
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162715578189271-0.0153-0.021.621.91-0.062.841.74.1
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172609513841450.0423-0.011.61.550.982.671.75.6
33730TAKEOVERBRODIETROY20162520502717490.07390.060.630.560.682.791.74.5
TESTIMONYMODESTYTROY20172604582-2710.25200.070.921.580.662.941.74.7
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182609526100390.12190.0611.650.252.811.75.9
35588TORRANCEALCOVEJEDI20182784603653630.13360.051.172.320.212.761.64.8
TWILIGHTIMAXJEDI201726595551356510500.030.861.070.132.792.35.4
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO2015257647542640.22210.070.890.430.482.612.13.7
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152529434532470.09400.080.591.06-0.262.941.61.1
USEFULYODERCAMARO20152650575-40720.26320.120.760.480.652.851.84
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON2018266353411400.14340.121.091.51.592.852.45.1
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162551465184346-0.0844-0.041.10.40.532.91.63.6
ZANGOFABULOUSDUKE2018282364713141030.18550.051.421.350.172.932.31.7