Január 19. Sára névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGIkplszneveeaneveaanevszuldtetejtezsitezsztefehtefsztvegptogyilaabirt2sctecal8telonphgi
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT2016525510.32400.230.862.48-0.9-1.610.851.02120131392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT2016525510.32400.230.862.48-0.9-1.610.851.021201
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN20161334730.2339-0.050.851.370.02-1.87-0.770.8123231388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN20161334730.2339-0.050.851.370.02-1.87-0.770.81232
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20151296760.27560.120.240.210.41-1.471.290.45120530233PERCOSPRINGCHEVROLET20151296760.27560.120.240.210.41-1.471.290.451205
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.31126930242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
27857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014472660.49360.210.910.710.51-1.840.740.83120027857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014472660.49360.210.910.710.51-1.840.740.831200
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20141283480.01480.051.021.620.59-2.081.760.62124329599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20141283480.01480.051.021.620.59-2.081.760.621243
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015236686061-0.152.291.710.54-2.562.05-0.47133729524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015236686061-0.152.291.710.54-2.562.05-0.471337
2021/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192665639548690.17280.041.751.421.032.721.94.2
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192742595455620.16360.082.051.60.832.692.31.9
APPSAPPLICABLESUPERMAN20172420291654320.02260.022.322.081.22.822.81.5
32908AROMASHARMONYMONTEREY201727677111540850.09550.021.621.110.852.892.42.3
ASPECT-REDSHIMMER*RCESCOBAR-P-RED202026576381290510.0134-0.021.81.891.272.741.74.9
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027327271357750.08490.021.71.350.242.662.13.7
BALLGAMEFASTBALLHUEY202029198041639820.06560.022.12.241.372.842.64.2
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192767815535890.24340.060.981.840.372.671.94.4
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192812845598870.22390.070.821.630.252.791.54.2
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828518911029950.19460.050.911.050.562.436.8
BONAPARTEDISCJOCKEYFABULOUS20192658431131339-0.044002.92.540.382.812.52.6
35962BRUCHNERROBERTFABULOUS20192714647733560.1420.071.441.70.632.82.14.5
35687BRUTUSPOSITIVEROBSON20182669752816960.22430.061.091.16-0.092.92.33.2
CESSNAROBERTPROPHECY20192780760-200660.26310.131.031.140.952.661.85.8
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726926291225660.06430.021.751.270.662.792.44.1
CHAPTERCHALLENGERJEDI201928467911113720.1440.032.022.410.022.781.64.1
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192762692542730.18350.061.41.160.752.622.24.4
35752CHARTPOSITIVEROBSON20192724758866840.18480.071.121.39-0.182.81.84
CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20202863863686950.24380.061.612.090.352.6525.5
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192720689-12700.25260.091.151.580.412.681.84.8
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727546611824720.0154-0.011.81.60.352.851.93.1
CULTIVARCOCKPITHELIX202028429921138990.19530.060.490.9-0.22.982.15.4
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192762822889600.09470.070.881.30.752.711.86.1
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172655584663690.15270.021.51.750.762.92.13.5
DJDISCJOCKEYBANDARES20192631488664350.03280.032.152.750.092.652.34.2
DRESSCODERNRFABULOUS202027407791017660.09490.061.11.230.512.712.25.2
ELEVATOR P *RCSHIMMER*RCSIMPLICITY-P-RC202027326111035730.11420.032.631.761.612.752.33.4
35860ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192769767535530.11380.071.571.970.212.7926
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152661595186851-0.0737-0.071.841.420.762.761.84.6
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152696618160255-0.0238-0.041.891.841.112.771.94.3
EXECUTIVEIMAXJEDI201827086491517720.05510.011.642.050.392.871.62.8
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182739685879860.18440.061.861.630.273.0422.5
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192738838-459850.37200.120.490.820.942.751.55.8
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182800851205067-0.0452-0.041.091.680.92.832.46.1
FELLOWSHIPHIGHJUMPMARIUS2020298899315721080.16620.042.332.510.312.922.14
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182867735742770.17400.062.292.350.432.842.74.6
FIREFLYMAESTRODYNAMO202028779711169940.17570.070.911.120.562.852.35.3
FLETCHERIMAXJEDI201727087441261780.1520.040.971.19-0.163.012.23.4
FLORIDALAWSONMARIUS20192876922342850.25480.130.820.930.432.921.54.4
FORECASTFRAZZLEDDELTA201827047881651760.0441-0.030.911.4602.752.15.4
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927096961127750.11530.060.931.120.172.862.13.3
35916GIOVANNIPURSUITGUARANTEE202028978931272950.16520.041.220.650.892.812.35.2
35854HALIFAXFASCINATORDELTA20182693677948560.07350.021.732.440.342.971.83.6
HANDPICK-PLUSTER-PBANDARES20182687525170600.19260.072.112.580.742.822.12.3
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192877825703880.21330.042.272.750.832.851.74.3
38235HEDGEHOPEUGENIOSILVER201727275911177770.1135-0.012.642.220.893.0221.7
HELIANTHUSIMAXJEDI201727487651943750690.030.841.21-0.542.991.93.6
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927168321088570.053500.881.080.162.711.56.7
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202808761225720.22290.081.922.020.382.711.95
HURRICANELAWSONIMAX20192682659220680.21370.111.221.180.572.792.23.6
35565KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172590531367520.13380.091.642.010.372.891.82.8
LIMOCARFORTUNEDELTA20172584529304570.16300.071.341.43-0.722.622.34.1
35880LUGNUTALCOVEEUGENIO201928978611515980.13660.061.321.321.1932.23.5
MAINSTREETROBERTPOSITIVE2019278484966650.22270.090.61.090.482.691.87.2
32910MAURICEEUGENIOPROFIT201726997791446610.0243-0.010.71.110.082.941.85.1
35961MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192760654568780.2430.091.641.770.142.672.33.5
MELVILLEFASTBALLPOSITIVE202029239501642970.11560.021.32.020.722.792.25.6
MICROSOFTHONDAMARIUS20192786803652800.19500.11.041.140.782.821.74.2
MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20202979875206970.32420.131.812.070.922.712.24.9
35957MINEBUSTERFULLMARKSMAVERICK20192789798697690.15370.051.031.47-0.262.62.95.9
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO201929059061003900.18550.081.210.780.92.832.44.5
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192736766210740.23350.11.091.90.042.7124.8
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172693612640680.15320.041.431.380.852.952.53.3
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192656631-107370.15260.11.521.970.182.882.25.5
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH2019275875815570.2340.120.460.490.872.711.85.7
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182639568137430-0.08450.011.231.550.72.72.35
38236NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192753759145554-0.01560.041.321.230.282.8224.8
35749NEXUSCABOTFRAZZLED20192707774751550.09360.040.180.910.162.521.77
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER201928598749771040.23490.060.710.690.072.742.34.6
PATRIOTIMAXPROFIT201727617381564800.07610.041.111.020.632.8823.1
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182748582596580.12370.061.952.270.612.62.63.7
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192907752886900.19430.051.62.410.422.922.43.7
PEGASUSDROPKICKFABULOUS202027777171344660.05480.022.412.17-0.22.852.74
PERMALINKBLIZZARDGUARANTEE20192768793190900.29470.150.60.85-0.162.852.23.6
35750PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192892794629830.21410.071.92.580.842.7924.8
PIXELROBERTGRANITE20192744724-305720.3290.140.881.071.432.911.94.4
33291POPSTARIMAXDELCO201727327231451820.09490.011.131.530.153.022.33
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172605502274360.09390.111.191.56-0.352.642.33.7
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182774864850830.17420.050.681.190.642.8924.7
35959PRIUSRNRACHIEVER20192814878708820.19410.070.920.930.532.851.65.3
38238PROFILEPURSUITGUARANTEE20192868830427630.16380.091.221.180.652.661.76.2
PUNCHBALLFASTBALLPOSITIVE202028728291102950.18470.041.681.791.212.872.34.6
33627PURSUITIMAXPROFIT201729229351551790.07610.041.330.840.82.752.16.2
35960PYLONRNRACHIEVER20192775826476910.25380.080.860.720.212.731.95.2
33282RAINMETERGRANITESILVER20172710706793790.17380.051.331.431.492.942.13.9
RALLYCRIMSONACHIEVER2020282293053990.34290.10.460.860.52.81.95.4
REDCARPETIMAXMONTANA20182740735439770.21400.091.261.810.282.881.84
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182672526747490.07290.022.472.141.422.822.23.4
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927237601099630.073501.41.390.022.622.46.2
REGLAWSONPROPHECY20192724682271720.22510.151.40.940.762.932.33.1
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192736686-71490.18200.081.551.80.442.632.26.3
RELEVANCEDISCJOCKEYALCOVE20192721578772600.11440.071.961.910.322.832.22.7
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192657723856570.08300.010.820.960.872.631.86.3
RETROLOOKMAESTROALCOVE20192876899976900.18600.10.711.10.542.872.35.1
RHAPSODYAURAIMAX20192848733656770.18530.112.111.80.912.941.93.4
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928809551741790.04600.021.10.780.222.741.85.7
RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202887959660950.24400.070.921.030.732.72.27
RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029009159351020.23420.041.451.580.982.752.54.8
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028478021057770.13510.061.431.761.062.832.34.8
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019283581890670.23340.111.311.091.062.722.16.4
38544ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192838768553750.19440.091.21.570.822.822.34.8
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192817784615780.19420.081.21.370.782.772.14.2
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928458561058770.13430.031.31.950.52.681.75.9
ROZTACZASBERILLADELTA-LAMBDA202028927701032760.13560.082.353.121.192.862.12.9
RPMMARIUSMODESTY20182749825311560.16420.110.661.850.62.8614.4
SAMSONIMAXPROFIT201726467001010670.1460.050.610.950.12.842.43.4
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172755759641620.13250.021.351.930.612.6427.3
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202829963899790.15430.050.761.540.272.721.76.2
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172633653204457-0.0760-0.011.261.410.573.012.13.7
SINCLARIMAXBURNER2017269269278780.27250.081.231.930.332.781.83.6
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182509505208530.16220.050.720.99-0.692.9323.1
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192595534610530.1330.051.271.210.32.7623.3
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201825575691127570.053400.821.24-0.62.781.74.4
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192651594532680.17220.021.611.450.772.762.45.3
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172600634717430.052101.421.420.812.661.76.3
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172713775181959-0.045700.881.71-0.622.871.64.6
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182497578113500.16140.040.270.730.132.841.54.5
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182612547-179350.15300.131.141.591.492.823.13.8
WHATSOEVERHIGHJUMPACHIEVER202029379186491130.31530.111.531.590.042.981.84
35855ZANGOFABULOUSDUKE2018280771312501030.19560.061.561.640.092.912.61.6