Augusztus 3. Hermina névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2021/04 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20151091700.29490.120.330.290.67-1.441.220.611208
30242TWITTERENTAILJABIR20151791720.06630.031.811.150.29-0.440.030.341235
27857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014505640.46370.20.950.70.65-1.910.710.891221
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL2014958390.04380.061.021.570.63-1.881.640.791204
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015200973050-0.142.451.631.11-2.591.940.421367
2021/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152562370624390.05320.041.862.11.062.822.32.4
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192673498288520.14340.091.721.240.672.712.22.2
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182699559-48610.22290.111.161.720.542.791.93.8
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182810726572870.23480.111.091.410.182.851.95
BANKSYMARIUSACHIEVER201829307831301840.12640.080.931.37-0.062.742.25.6
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192809707614930.24390.071.521.830.282.861.94.1
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO20182722576475550.13390.091.151.67-0.062.81.74.3
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927746511686770.04650.041.381.69-0.172.9323.4
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162712599139851-0.01450.010.951.331.192.771.85.8
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192758697492870.24330.061.061.610.422.724.9
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192789701537850.23380.070.891.40.332.831.74.6
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828837741080970.19460.041.081.080.542.433.26.5
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162704559186852-0.0744-0.051.651.870.742.91.84.7
BONAPARTEDISCJOCKEYFABULOUS20192716465141844-0.0441-0.012.752.550.472.82.43.5
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927696771000710.11370.020.891.38-0.152.782.25.6
BRUCHNERROBERTFABULOUS201927776201009660.09480.061.541.590.452.792.14.8
BRUTUSPOSITIVEROBSON20182751678880980.22470.071.251.290.022.892.23.5
CESSNAROBERTPROPHECY2019283570175730.25360.121.121.130.642.651.75.9
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172724625514740.19280.041.152.09-0.422.762.24.5
CHAPTERCHALLENGERJEDI20192798624978660.1410.041.832.26-0.172.81.94.7
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192766606508730.19340.061.391.231.042.632.44.4
CHARTPOSITIVEROBSON20192761654949860.17510.071.171.46-0.212.7923.9
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192813682620990.26370.061.31.60.192.842.43.4
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182704604796710.1422-0.011.521.70.042.92.54.8
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827556191204650.06410.011.551.970.032.682.55.5
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172645481540610.14290.041.721.990.632.832.22.4
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182723646493540.12460.110.360.86-0.012.7325.6
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928407101107690.09530.061.091.340.612.731.76.1
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172678543618690.16270.031.561.810.882.892.13.8
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY20172550357566360.05290.042.52.060.372.832.92.3
ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192831691545570.13400.081.72.010.352.7626.7
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152673508182551-0.0639-0.061.961.570.82.781.94.2
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152687508153053-0.0236-0.041.961.961.022.831.94.1
EXECUTIVEIMAXJEDI201827255711446700.05500.021.671.950.482.851.73.5
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182801636918900.19460.061.941.750.443.012.12.5
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192756718-369840.35200.110.591.010.942.771.56.2
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182852700211672-0.0354-0.041.121.70.882.822.85.9
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182877670788770.16420.062.12.030.382.852.54.7
FLETCHERIMAXJEDI201727536271357800.09550.041.021.24-0.163.022.23.6
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927746551274790.1580.060.821.030.172.852.13.9
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201727226321045840.15440.040.670.620.32.982.33.6
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172668547508330.05350.071.211.330.052.725.8
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727156291360770.0839-0.010.551.23-0.142.622.24.9
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192843692589840.21310.042.232.610.922.881.84.7
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927316501148580.053601.091.210.392.731.66.5
HURRICANELAWSONIMAX20192690571247670.2350.11.311.330.492.762.23.8
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201827076131029740.12410.031.362.1803.021.53.3
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172649538536580.13420.091.581.860.242.861.83.3
LAMBEAUPURSUITDOC2019293472810731050.22580.082.051.530.42.82.63.4
LIMOCARFORTUNEDELTA20172591484274540.15300.081.451.52-0.492.612.34.4
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928937141437980.15650.071.351.261.073.022.13.4
MAJORDOMOMARIUSGUARANTEE201929107731355800.1540.041.121.660.092.612.46.6
31982MARIUSJEDIBOMBERO201628487031426660.04590.0511.58-0.262.791.95.6
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172741607142852-0.014500.881.39-0.042.831.75.6
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201829237261297910.14640.081.661.520.432.772.43.9
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152652528231371-0.0662-0.031.660.930.382.862.12
33009METEORCHARLEYMODESTY20172600536130343-0.02420.010.771.350.852.782.35
MICROSOFTHONDAMARIUS20192872755796910.21530.11.061.040.742.81.94.8
MINEBUSTERFULLMARKSMAVERICK20192850690726730.16390.061.251.5-0.082.562.96.3
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192866705924870.18520.081.050.80.662.812.54.8
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192786683341750.22380.11.061.990.042.6625.3
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019286377416111140.18640.051.281.64-0.0531.73
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172718552700650.13340.041.371.410.672.962.53.7
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192748622280630.18350.090.760.980.662.762.15.6
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192753605137500.16300.091.472.020.272.852.15.9
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192840690261680.2400.110.710.670.662.691.85.8
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182699524138930-0.08450.011.431.620.922.672.35.7
NETFLIXPURSUITTOPNOTCH201927736271441560550.031.271.360.032.792.15.4
NEXUSCABOTFRAZZLED20192806712872630.1400.040.280.990.192.541.87.3
OBSIDIANMERRIMACGRANITE201929838445941080.3410.081.151.671.012.741.55.2
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192924745312900.27280.061.541.970.262.662.46.1
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019291581511621070.21500.050.670.650.142.762.55
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182704542508540.12340.061.632.040.362.632.64.2
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192885691821870.19410.051.562.250.192.922.34
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172707601598770.19390.070.760.510.472.872.93.7
PERMALINKBLIZZARDGUARANTEE20192789680333920.28490.140.630.82-0.132.822.23.9
PINBALLCHALLENGERIMAX201928877171001850.16380.021.521.950.842.722.15.7
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182809672480590.14360.070.951.370.512.651.46
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192879707577810.21400.081.862.340.812.7924.9
PIXELROBERTGRANITE20192847712-33830.3370.141.041.261.232.881.94.6
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172785682343740.21340.080.8110.482.632.25.8
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192734614302800.24330.081.371.421.072.932.13.8
33291POPSTARIMAXDELCO201728036621597860.08540.021.261.590.343.022.23.4
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182812739895870.18440.060.731.110.292.8525.4
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182893758651900.23420.080.891.570.322.821.75.4
PRIUSRNRACHIEVER20192840759705870.21410.071.0210.52.881.65.5
PROFILEPURSUITGUARANTEE20192872710317620.18340.091.171.250.712.641.96.8
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201728006611211820.12580.071.421.250.252.851.93.7
33627PURSUITIMAXPROFIT201728707131359750.08560.051.20.970.622.712.26.1
PYLONRNRACHIEVER20192824747507980.27390.081.10.830.342.761.95.3
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172815716329740.22390.10.780.790.122.7625.9
33282RAINMETERGRANITESILVER20172753645878820.17420.051.291.441.532.922.13.8
RALLYCRIMSONACHIEVER202029148594361080.32340.070.440.730.882.821.95.6
REDCARPETIMAXMONTANA20182750628392770.22390.091.321.880.42.861.83.7
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927096191127620.063501.481.420.132.652.46
REGLAWSONPROPHECY20192737579350700.2500.141.41.110.692.882.43.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192737605-117500.19180.081.491.80.492.632.36.2
RELEVANCEDISCJOCKEYALCOVE20192750567769680.13440.071.922.050.322.832.12.8
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192675624923580.08310.010.851.010.922.621.76.4
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182731643117560.18270.080.921.35-0.312.512.46.3
RHAPSODYAURAIMAX20192826645591760.19510.112.011.730.932.921.93.2
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928807721620820.07580.030.860.70.142.7126.2
35293RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182820663876580.08490.081.341.480.632.892.35.9
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY20192837682107680.23320.11.281.131.192.682.36.7
ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192886710602770.19460.11.311.620.922.792.25.2
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192901743752880.21460.081.231.210.852.742.15.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928487141089780.12450.041.231.70.422.691.75.7
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT2016231821069610-0.06330.041.721.690.362.973.12.6
SAMSONIMAXPROFIT201726875991053710.11480.050.770.90.222.842.43.8
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172774683656640.14260.021.271.850.722.6327.3
SINCLARIMAXBURNER2017272562096800.27260.081.291.940.442.7524
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172664541603610.13260.031.531.330.742.652.24.8
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192635503728560.1360.051.421.310.392.761.93.6
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826645731240610.053901.041.34-0.242.731.75.4
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192718601662680.15260.021.661.71.222.782.25.7
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162703557176669051-0.011.71.910.072.821.94
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172569496770420.0421-0.011.421.420.892.71.85.8
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172720602168054-0.04550.011.131.85-0.42.911.64.5
35588TORRANCEALCOVEJEDI20182812622715660.13390.061.262.480.232.782.14.7
WISHLISTPURSUITACHIEVER20192920811533990.27410.090.981.220.72.681.96.1
ZANGOFABULOUSDUKE2018283766012761050.19560.061.571.470.272.932.51.7