November 29. Taksony névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2020/08 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
27857AKIRAMARDI GRASSNOWMAN20141126860.47590.231.621.150.75-2.60.910.941235
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL2014189165-0.04690.071.681.820.72-2.741.850.61240
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015269299076-0.1131.771.18-2.812.170.151354
27405ERUPTIONANTONROBUST20141486860.32570.081.72.140-2.112.181.651225
27600BALTHAZARBALISTOEPIC201415871000.42920.41.930.770.31-1.192.230.541217
2020/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152537358636360.04310.041.772.061.172.82.22.4
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN2014236729948420.14190.060.951.65-0.052.942.10.7
32039ALCOVEDUKEMVP2016274661111821030.2520.051.050.970.273.011.91.9
ALGEBRAPOSITIVEJEDI201928757291406920.13600.061.231.22-0.092.792.14.6
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192678494182500.15310.091.81.360.922.731.92.6
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182663541-34570.21240.090.91.570.482.751.94.5
APPSAPPLICABLESUPERMAN20172426267690340.03270.022.522.451.72.842.71.2
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142440323130380.12190.051.632.21.542.722.12.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142547440523530.12270.040.830.210.442.61.83.2
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726044911229650.06460.031.490.790.032.922.12.5
ATHABASKAEUCLIDMVP20162624510586630.14270.031.121.090.42.692.14.2
AURAIMAXAFTERBURNER20172741560886610.09490.071.911.761.62.8922.9
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162553442770520.08430.070.910.320.452.7622.4
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142405312122520.17440.140.81-0.410.732.8620.7
BANCOVERIFYSILVER20162653505181770.25220.061.72.340.052.92.11.4
BANKSYMARIUSIMAX201829077731439780.08650.070.751.180.062.712.16.2
BARDOFLAMEMOGUL20142480377-329670.29180.11.421.090.452.962.2-0.1
33631BATMANIMAXJEDI20172808660540860.23510.121.461.220.412.92.14.2
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192835728689930.23410.071.471.820.382.861.84.8
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO20182714583586510.1410.080.991.47-0.042.781.55.1
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927816561691740.03640.041.411.790.182.921.93.9
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162691581136347-0.024200.851.21.312.751.75.8
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192787716537880.24340.0611.660.482.71.85.3
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192807710573840.22380.070.821.420.382.841.55.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152656547-497840.3740.071.472.07-0.052.782.23.4
BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828747591052910.17450.041.161.050.632.452.56.4
BLUEJAYYODADELTA20182722595716560.1350.041.711.510.232.671.65.8
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162659529177448-0.0741-0.051.561.730.782.91.54.6
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201727076111284710.07460.021.011.250.022.812.14
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927997091018740.12380.020.91.57-0.052.7625.9
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162671516176438-0.153-0.011.411.460.731.94.5
BRUTUSPOSITIVEROBSON20182764680994970.2480.061.331.210.222.92.23.6
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152596528160456-0.0236-0.050.611.50.422.892.64.6
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152514409972490.043001.050.670.472.772.32
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726855371355660.054201.951.410.612.92.33.5
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172696551161556-0.02540.011.060.480.453.081.73.3
CHAPTERCHALLENGERJEDI201928166451011680.1420.041.832.29-0.032.81.75.1
CHARTPOSITIVEROBSON201927786511105830.14530.061.381.46-0.042.81.94.2
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928607096731010.26390.061.411.550.352.832.34
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172551444330560.15290.070.771.15-0.032.852.52.4
CNTOWERFORTUNERUBICON20172675583891570.08370.030.930.78-0.592.81.34.9
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192737630-7690.25260.091.271.510.42.71.85.7
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727846071706680.01550.011.811.730.652.811.94
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182712605815680.1323-0.011.471.66-0.082.882.25
DARKSPACETOPNOTCHDAMIEN20182734641244630.19300.080.831.780.032.81.35.2
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827746361251680.07420.011.512.09-0.062.682.35.7
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726364701120530.03380.0121.870.752.982.13.6
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172672505508610.15270.041.822.210.732.831.93.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182712637554520.11440.090.230.760.032.741.76
DIGITALHOTLINEDUKE201826474591402700.064402.311.70.742.821.91.3
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172729520254550.16270.072.192.98-0.012.712.94.2
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172662529513630.15250.031.5221.092.892.14.1
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017262958834590.21180.060.20.940.172.7426.1
35296EASTWARDDELTASUPERSIRE201826646011323600.034201.081.390.172.81.85.7
ECLIPSE-PPYODA-P *RCDUKE201826325261048660.09440.040.881.180.082.882.23.6
33274EMERALDFORTUNERUBICON201726945721035440.01390.021.161.550.132.762.85.4
EPOXYPOSITIVEMODESTY201829018069511220.29500.071.051.230.22.91.93.7
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152696542192655-0.0642-0.061.91.320.772.791.84.6
ETYMOLOGYGUARANTEEJEDI20172661513117232-0.04440.031.281.42-0.212.7325.2
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152632484154452-0.0236-0.041.841.70.762.821.73.6
EXECUTIVEIMAXJEDI201826945511329630.04470.021.562.010.612.841.83.9
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182762622991890.18450.051.691.440.443.021.92.6
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172663572131746-0.02550.050.520.39-0.092.72.45
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726715541157440500.050.680.65-0.272.782.45.4
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201726955771400650.0438-0.021.271.310.872.791.64.4
FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182882729220973-0.0456-0.041.211.761.12.822.46
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172649490127229-0.07570.061.261.86-0.342.852.24.5
FINISHLINEFORTUNEMONTANA20172614473776420.04310.021.171.53-0.592.681.64.9
FLETCHERIMAXJEDI201727386161321740.08540.041.081.330.013.022.14.1
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172703542553740.18290.041.731.481.492.91.82.7
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172706531158038-0.08660.061.711.84-0.252.922.34.2
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON20172658532482430.09270.041.141.370.162.672.45.8
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182624517-70400.15190.081.212.01-0.322.472.16.2
32037GALORESILVERCAMARO20162500374145470.15200.051.791.111.372.82.13.1
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER20172689601939760.14410.040.670.820.342.982.23.7
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172650517845610.1450.061.180.870.132.862.13.2
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182671623680710.16350.050.060.95-0.112.751.85
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725084241186590.0532-0.021.241.070.272.891.72.9
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172655537569310.03340.061.071.410.172.691.96.1
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST20172654503650520.09330.041.280.980.682.611.94.4
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727456491363760.0839-0.010.671.46-0.052.632.15
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182677567553490.1290.041.121.78-0.012.921.95.8
HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192870700609860.22310.042.342.781.022.91.65
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI201827185901019420.01440.040.761.42-0.432.6826.7
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN20142427378915660.11520.081-0.380.872.751.80.5
HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927436571240610.053901.11.050.472.741.56.2
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162437321332340.07290.071.570.690.642.572.11.6
HISTOGRAMIMAXJEDI201726385151222500.01540.051.131.7502.972.23.6
34265HOTLINE-PP *RCHOTSPOTMILFORD-P2018248134640490.17230.081.391.610.423.031.60.9
IMMERSIONMAVERICKMODESTY20182688581870490.05370.031.081.3-0.062.822.15.7
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY20182739689750800.18310.030.51.05-0.072.771.55
INFINITIIMAXDELTA20172643552762770.17410.061.211.19-0.062.952.13.3
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172640539186659-0.04600.011.291.020.963.082.13.5
KAYAKFABULOUSDETOUR20182704578595770.19320.051.562.20.412.751.73.3
30261KUNZEMONTEREYMODENA20162498359556390.06320.051.691.211.032.951.81.8
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172678522551570.13360.071.341.05-0.122.672.13.6
LIMOCARFORTUNEDELTA20172629522478580.14330.061.391.55-0.342.582.24.8
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182660550944550.06330.011.672.090.372.9225.3
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201929117831503750.06570.040.971.440.182.62.37.1
28620MANDATEDAYROBUST201326025601549770.064800.960.33-0.92.8122
MANHATTANPOSITIVEGUARANTEE20192920760993910.18460.051.441.470.062.61.85.7
31982MARIUSJEDIBOMBERO20162781674162456-0.02620.040.620.98-0.382.7526.3
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727465991473610.0242-0.011.271.070.462.831.55.2
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172730648811590.1370.040.721.37-0.32.731.55.9
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172737610148250-0.024600.91.4-0.092.81.85.7
MAXWELLMARIUSDELTA201828867091385850.11640.071.471.130.452.782.24.6
MECHANICGRANITEDEFENDER20172754564946690.11470.061.71.470.872.951.22.9
MENDELGUARANTEEDUKE201828096811272850.12540.051.090.79-0.382.672.74.5
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152642535227572-0.0560-0.031.630.660.332.8322.6
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192734634294670.2400.110.91.010.472.761.95.7
33009METEORCHARLEYMODESTY20172635562148544-0.044700.781.450.772.772.35.1
METHODGRANITEPENMANSHIP20172730547855650.11430.061.040.540.672.851.23.3
33286MIAMILINCOLNSILVER20172547381859520.072702.411.571.492.782.42.5
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626544501198680.08540.062.051.430.823.072.21
33443MOMENTGRANITEDELTA20172730615384740.21280.061.61.550.553.011.84.2
MOMENTUMMODESTYDUKE201726255441037770.13460.050.881.290.523.151.42.4
MOODYSEMERITUSDUKE201827205821951870.04640.011.521.240.242.972.51.9
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172738567767640.12350.041.391.330.562.932.44.1
MOTIVATEDPADAWANDUKE201828997241808700760.070.980.83-0.592.82.25.4
MUSEUMFORTUNEJEDI20172607501152390.12280.080.941.39-0.82.631.95.4
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER20152496382697390.04280.020.771.160.092.811.53
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182689518145733-0.084601.511.380.842.692.25.3
ORIGINSUPERHERODENVER20172628529816830.18340.031.321.38-0.222.912.62.3
30255OUTLASTDOORSOPENALTAOAK20152452418446570.14190.020.890.55-0.392.5323.7
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525345231250550.0236-0.010.430.210.162.961.54.3
34687PANAMERAOUTLASTYODER20172711618906800.16380.030.880.850.252.762.44.1
PARACHUTESUPERHERORUBICON20172645544748700.14350.041.451.310.332.821.83.2
PATRIOTIMAXPROFIT201727536151373730.07540.041.151.240.52.892.14.1
PAVLOVGRANITERUBICON20172763614404820.23340.081.741.290.813.081.73.4
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182729561585560.12340.061.742.140.52.632.54.3
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172714601591760.19390.070.860.520.372.852.74.1
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI201826875551165440520.050.721.14-0.432.6725.1
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152673518460460.1380.081.071.260.292.631.54.3
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172765687808680.13400.050.570.82-0.142.651.86.2
PINBALLCHALLENGERIMAX20192894731996850.16380.021.442.040.942.731.96
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182778638535560.12340.060.811.350.522.651.46.1
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192908726626830.21420.081.932.330.852.791.85.3
PLATOONMARIUSFORTUNE20182752673650560.11430.080.370.88-0.512.651.56.4
PLUTOFORTUNEDELCO20172597483860490.06380.040.861.15-0.292.822.13.3
PODCASTGUARANTEERUBICON20172669599266660.2290.070.40.35-0.062.71.95.1
POETACHIEVERJETT20182616535679820.19320.040.850.920.472.91.72.1
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172770659358720.2320.070.710.870.492.652.15.8
33291POPSTARIMAXDELCO201727706281497780.07510.021.271.580.6632.13.3
PORTRAITIMAXRUBICON20172682583763840.19390.051.171.130.753.011.92.7
PRACTICALQUANTUMRUBICON20172703548994660.1510.071.290.70.182.952.43.1
PRAGMATICFABULOUSEXPRESSO201827285821540730.05540.021.21.180.122.892.33.4
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182771711999820.15450.050.630.740.32.851.95.4
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172637537-204730.29230.110.820.48-0.622.732.33.6
PRESTIGE-PDRASTIC-PIMAX20192615514970610.08420.041.311.38-0.032.971.32.5
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182853745728840.19420.070.631.250.292.811.66
33627PURSUITIMAXPROFIT201728466911236670.07520.051.271.10.522.692.16.6
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172796685326710.21360.090.730.710.292.771.75.8
32996QUINCYBAYONETTROY20162611552296590.17280.070.791.131.023.041.75.3
RADETZKYCHALLENGERLEGENDARY20182826654-618650.32170.131.62.120.952.712.36.3
RADIOSTARSKYWALKERROBSON20192728603214660.2400.120.811.220.342.81.74.6
33282RAINMETERGRANITESILVER20172755644966830.16440.051.31.151.542.891.94
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827476501134680.08430.031.141.710.882.971.84.6
REDCARPETIMAXMONTANA20182721602460690.18380.081.131.90.52.851.84.2
REGLAWSONPROPHECY20192751582390680.19480.131.491.250.832.872.44
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182696614258540.16260.060.661.29-0.292.522.36.5
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA201828476631236550.03490.041.922.20.792.772.15.5
35293RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182800667955540.06510.071.171.190.642.8826.7
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162650540180243-0.0953-0.011.231.611.382.771.84.5
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626845571425730.06530.031.041.20.42.822.63.2
ROLLSROYCECHILLAXDELTA20172641519700660.14390.061.081.210.322.762.73.4
RPMMARIUSMODESTY20182777686529580.13470.110.341.570.222.81.15.3
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172660573150555-0.0142-0.021.111.060.132.5825
SAMSONIMAXPROFIT20172669581996640.09460.050.710.920.412.842.34.2
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172751669701630.13270.021.21.80.642.641.57.4
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162322142-566230.16-10.063.012.491.232.821.90.1
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172604499190851-0.0757-0.011.291.481.033.0123.7
SINCLARIMAXBURNER20172715607-9730.26240.091.272.190.582.751.84.8
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE2015244336084480.16180.051.011.270.882.911.92.3
SKIRESORT *RCPOSITIVEFORTUNE20182776668872800.16450.061.251.45-0.222.924.4
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182582512411570.14270.050.841.09-0.422.881.94
SOLARPOWERCRUSHABULLBANDARES20192355206271190.03140.022.422.520.992.752.81.9
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172687561668650.14290.031.591.360.692.6324.9
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192622492701530.09350.051.311.330.422.761.73.9
33629SPORTSCARFORTUNESPRING20172600499587590.13300.040.991.56-0.392.862.13.2
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201827236151410660.044301.11.33-0.222.72.15.4
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192733596593700.16240.021.771.861.412.82.25.5
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162742598186573053-0.021.71.770.152.841.64.2
34304SUMMERTIMECLASSICCOMMANDER20182389250586380.051702.212.241.172.892.3-0.3
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172633540910490.0526-0.011.561.50.992.691.75.6
33730TAKEOVERBRODIETROY201625845331168510.02480.040.730.561.12.861.84.6
34412TEADETOPNOTCHMODESTY20182709597822470.05440.061.061.360.122.841.45.8
TESTIMONYMODESTYTROY2017261358546700.24210.070.891.640.882.951.94.8
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172665592529830.22280.040.80.770.262.742.33.6
35588TORRANCEALCOVEJEDI20182804618660630.13360.051.22.350.352.751.85.3
TWILIGHTIMAXJEDI20172661555133949-0.01490.030.911.220.352.782.35.5
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO2015260449330650.23210.070.960.410.562.582.14
USEFULYODERCAMARO20152625561-56730.27290.110.820.470.822.911.83.8
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE20152494442715520.092200.420.790.562.912.53.4
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152663542971620.09380.031.321.681.012.8823.9
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON2018269856050470.16350.121.21.521.572.832.45.2
34868WINDSORACHIEVERJEDI20182797709794980.23410.061.111.10.332.831.54.5
33435WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA20172608467113141-0.01440.031.831.50.642.72.43.9
ZANGOFABULOUSDUKE2018279963113001030.18540.051.351.210.322.972.31.5
ZASBERILLACASPERDUKE2018291472310871080.23630.11.841.83-0.272.862.12.6
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172713563201354-0.0858-0.011.141.460.092.791.84.1
ZONEMARIUSDUKE2018292680512221100.22630.090.760.64-0.452.911.94.8
ZURICHMARIUSDUKE201829157691645890.09700.060.920.9-0.152.852.45.1