Szeptember 27. Adalbert névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT2016525510.32400.230.862.48-0.9-1.610.851.021201
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN20161334730.2339-0.050.851.370.02-1.87-0.770.81232
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20151296760.27560.120.240.210.41-1.471.290.451205
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
27857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014472660.49360.210.910.710.51-1.840.740.831200
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20141283480.01480.051.021.620.59-2.081.760.621243
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHE2015236686061-0.152.291.710.54-2.562.05-0.471337
2022/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADIDASMONTBLANCPURSUIT2021296610218441080.26600.121.081.410.462.841.94.7
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192621588527660.16250.031.811.391.092.711.93.7
ALCATRAZCOCKPITDELTA-LAMBDA20212655582546700.17240.021.992.110.692.842.43.5
ALGEBRAPOSITIVEJEDI201927677701004940.19510.070.951.57-0.342.8723.1
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192762611561650.15380.072.161.710.892.682.11.8
ALMAMATERALCOVEMONTANA2018265759675610.21300.10.951.490.552.812.13.3
ANGLECONWAYLEGACY202129239589441060.24480.061.591.220.762.742.44.6
ARLAND SG REDARGO *RCBREWMASTER20182535513734710.15300.031.470.850.682.8331.9
ARMOURJABIRSUPERSONIC20142541526414520.13260.050.510.14-0.112.651.84
ASCENDZAZZLEACHIEVER2020293110513831070.32340.080.861.240.72.740.95.1
ASPECT-REDSHIMMER*RCESCOBAR-P-RED20202623612127048034-0.021.781.861.322.771.64.6
AURAIMAXAFTERBURNER201727276741012670.1500.061.811.641.222.911.82.5
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202854914404990.29330.070.841.530.742.831.64.6
39210BALLGAMEFASTBALLHUEY202029258351705820.06580.022.022.151.282.842.64.3
BALLOTBRAVEPURSUIT2021304911471496940.12640.060.931.690.262.651.45.5
BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192818821623910.23410.081.542.040.212.821.93.4
BENZ-PWINFRED-P *RCTOPNOTCH20192576587579520.1390.071.011.160.262.782.32.8
BLACKTIELAWSONMODESTY20192721759-40950.35450.171.170.70.112.942.12.5
BLAZON-PSIMPLICITY-P-RCJEDI20182552584138848-0.024400.580.740.482.852.22.9
BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828819361136990.19490.050.91.030.312.436.7
BLUEJAYYODADELTA20182703675450630.16300.061.741.720.12.661.94.4
BOREALISIMAXDRACO 15006201727087881466780.07490.010.781.1-0.232.782.13.4
BRAVETIMBERLAKETRAJECTORY2019303611312230900.01810.040.741.96-0.422.831.55
BRAVEHEARTBRAVELEGACY2021294210381531740.05570.031.052.31-0.12.771.96.2
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162739616190840-0.1157-0.011.461.680.982.9224.4
BRUCHNERROBERTFABULOUS20192690632687560.1410.071.321.540.692.762.14.4
BRUNSWICKMAESTROJARED20202806927785620.11470.080.231.25-0.412.641.66.9
BUMBLEBEEMONTBLANCBATMAN202129138797011120.3490.091.181.41-0.222.741.64.4
CASUALEUGENIOYODER20172586541194434-0.1451-0.031.141.120.352.882.24
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162597549178410.12440.141.191.221.122.692.12
CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192755685505710.18340.061.31.180.682.612.44.3
CHARTPOSITIVEROBSON20192749756847890.2490.081.161.610.042.841.83.3
CLAYBOSAFUTURE20213011111818711040.11650.021.261.68-0.12.742.36.1
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192707664-88690.26260.11.311.650.362.6924.4
CROCKETMANHATTANRENEGADE202129838676111110.31510.111.741.750.32.822.23.6
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182640597794670.1318-0.021.511.68-0.132.892.54.1
DARTAGNANEUGENIOSPRING20172549423731380.03250.012.012.121.062.962.32.8
DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192746799790600.1450.070.831.150.72.691.75.8
DIGITALHOTLINEDUKE201825734211544670.034702.081.840.62.881.6-0.8
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172664602727690.14290.021.441.790.72.872.13.3
DJDISCJOCKEYBANDARES20192583439505310.04270.041.922.710.112.642.24
DOORSTEPZAZZLEDYNASTY202028068561804720.015501.511.430.22.841.94.8
DRESSCODERNRFABULOUS202027528171209690.08520.050.931.080.342.692.24.9
39070EARLYBIRDEINSTEINRENEGADE202030281002748950.23540.111.392.180.362.792.65.7
EASTWARDDELTASUPERSIRE201826327101197540.033801.261.490.262.832.15
ELEVATOR P *RCSHIMMER*RCSIMPLICITY-P-RC202027526411120730.1450.042.711.891.642.762.33.2
ESAKISUPERHEROSILVER201626756301438580.014501.481.60.512.723.6
ESPNHOTJOBHELIX20192740648572770.19410.081.361.61.142.894.22.6
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152627563184248-0.0834-0.081.811.430.682.781.94.5
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152678596152353-0.0234-0.051.91.891.072.7924.2
EXECUTIVEIMAXJEDI201827416881608740.04530.011.592.050.342.851.62.9
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192795891-369920.38250.130.490.840.882.741.55.3
EXPERTPURSUITREASON201928707941023510.04510.071.611.941.372.692.44.9
FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182792873204364-0.0551-0.040.961.590.752.82.36
39389FELLOWSHIPHIGHJUMPMARIUS2020299898815951110.17620.042.412.680.412.942.13.3
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182804660613730.17380.072.362.360.332.842.93.8
FINALISTCRIMSONMARIUS202028238757901020.25500.090.710.940.362.732.24
FLORIDALAWSONMARIUS20192904955456900.25520.130.891.030.312.91.53.9
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172671569473690.18250.041.691.671.532.9321.8
FORESTERMAGNITUDEFABULOUS20202728603529500.1270.041.672.440.292.692.54.5
FREEDOMMODESTYBALISTO20162653730179457-0.0453-0.010.771.120.32.951.53.9
GAFAGLITZOUTSIDERS201926966771001740.12500.071.011.240.282.872.13.2
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182542534-310310.15180.11.211.960.372.91.64.2
GENERALPEPPERSUPERSIRE20142500433-526550.27140.111.261.070.922.832.31.6
35916GIOVANNIPURSUITGUARANTEE202029169211257940.16500.041.290.81.222.82.35.3
HALIFAXFASCINATORDELTA20182713661994560.06370.021.922.550.592.951.72.9
HALOGENRIDGELINEFABULOUS20202850769530580.13380.082.272.450.52.731.94.8
HANDPICK-PLUSTER-PBANDARES20182729563286640.19280.072.232.690.92.812.12.6
HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192874797670870.21340.052.452.810.782.851.64.1
HEDGEHOPEUGENIOSILVER201727135801166770.1134-0.012.62.180.843.022.11.6
HOLLIMAN-REDREDEYE-PHAWAI *RC20212749647780570.09360.042.312.391.442.752.33.6
HOMEGROUNDHOUSEJEDI20182698556576640.15350.061.942.090.852.751.92.1
HOMESTEADMAESTROREASON20202935953956710.12550.091.131.50.382.582.45.7
39672HORSESHOEHIGHJUMPVERONA2020300093414781080.17640.062.081.740.692.912.43.4
HUNKYDORY-P *RCREDEYE-PMARK *RC202128127821295900.14440.011.941.440.832.82.24.1
HURRICANELAWSONIMAX20192730707359730.21420.111.311.180.632.782.23.3
ICARUSMODESTYMOGUL20162530573-65720.27190.080.941.460.672.7523
IPSOS-P *RCILLUSTRATOR-P *RCDOC202125514001136490.0233-0.012.771.371.112.972.62
JIMJAMJABIRSHAMROCK20132513576662490.08270.02-0.37-0.740.472.5124.6
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172571514366480.12390.11.61.960.062.871.82.7
KAYAKFABULOUSDETOUR20182678591534730.18330.061.742.470.222.721.82.6
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625184711056430.01490.061.151.36-0.222.871.71.3
KOUFAXPARACHUTEDELTA-LAMBDA202026846301205680.073801.862.102.8523.2
LAFONTAINEESPNLEGACY202129288768031100.27480.081.21.310.262.7934.1
35754LAMBEAUPURSUITDOC2019299690610071040.23570.092.361.720.882.812.54.5
LASTCALLHIGHJUMPEXCALIBUR202029579256781060.28480.092.272.250.732.823.9
LICORICESUPERHEROKINGBOY20172732634542590.13400.081.591.53-0.112.632.23.3
LINKEDINMANHATTANRENEGADE2020285876110601020.21530.072.041.710.742.922.42.6
35880LUGNUTALCOVEEUGENIO2019287184515281000.14650.061.341.21.022.982.22.9
MACKINACZAZZLEROADY202129059768141030.25480.080.761.240.112.662.24.6
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192768824-28670.24250.090.541.130.552.681.76.4
MALACHITEROBERTPADAWAN20192692631288490.13340.090.791.330.842.6824.2
MANHATTANPOSITIVEGUARANTEE20192803755719890.21380.051.231.88-0.292.661.94.3
MARASCHINOZAZZLEROADY2021290710286881120.3430.080.640.720.222.752.14.9
MARCHANDMANHATTANRENEGADE20202871711341040.37330.111.862.010.342.712.43.2
MARCHBREAKHIGHJUMPRENEGADE20202966889410930.27390.091.772.490.932.742.15
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT20172711696149158042-0.011.311.110.142.871.84.9
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172763822943640.1410.040.991.5-0.292.711.64.7
MAXISEUGENIODEFENDER20162592462723420.05300.031.741.780.392.782.43.2
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192730638364770.22390.11.491.8-0.132.642.33.2
39376MELVILLEFASTBALLPOSITIVE202029269651644980.12560.021.212.060.672.82.35.2
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192724785133720.24420.130.690.850.252.722.24.6
39390MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20202999898282970.3440.121.842.170.872.722.14.8
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192908923975870.17530.081.280.951.162.822.44.5
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192759770195800.26370.111.091.970.122.7323.9
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP20172605538957360440.050.930.850.652.751.43.2
MONTEVERDIZAZZLEPOSITIVE2020295597511951060.21510.051.171.780.342.751.54.7
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172559596252690.21150.030.860.840.332.682.13.9
MOOSEEUGENIOPROFIT20172689623644750.18320.041.441.260.593.072.42.5
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192604573-65470.18260.10.680.850.682.752.14.7
MYBOOKCHALLENGERMODESTY20182743774370580.15320.071.072.1-0.122.91.75.4
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192735743-31580.21340.120.380.30.742.671.85.5
38236NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192746760139250-0.01530.031.41.40.412.821.94.9
39999OPINIONHIGHJUMPHUEY202029859558531070.26570.111.491.730.652.924.4
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152518369578610.14280.041.842.010.832.992.50.5
PAGEVIEWLAWSONYODA201928569273621020.31490.130.70.74-0.032.82.34.2
PANAMERAOUTLASTYODER20172695716903810.16380.030.480.56-0.092.672.64.1
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019283384510031060.23500.060.630.82-0.242.732.63.9
39998PATTERNZAZZLECHALLENGER2021296597914211080.18580.051.341.890.32.812.14.5
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192921755925890.18460.061.782.50.62.931.93.3
PENCHANTPURSUITGUARANTEE20192883885283650.19420.120.891.060.672.6926.5
PERKSZAZZLELAWSON20212923962939930.2490.0711.53-0.012.641.85.5
PHOTOBOOTHPURSUITYODA20192865888754810.18390.051.691.540.522.731.85.3
PILLARHIGHJUMPLAWSON20212909850909720.13550.091.922.290.732.742.25
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192885758541820.21400.082.082.720.922.792.34.2
PIXELROBERTGRANITE20192745705-419730.32280.150.991.041.612.9123.8
PLAYLISTIMAXDELCO2017279579914891020.15560.031.271.540.613.022.52
40001POLESTARMEZZOFORTEACHIEVER202029509799851040.23550.081.021.50.612.811.84.4
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192673649208780.25310.091.251.310.932.9522.8
POPSTARIMAXDELCO201727477481394800.09480.020.961.420.282.952.33.5
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172628548342390.09410.111.161.55-0.382.612.34.1
PRESTIGE-PDRASTIC-PIMAX201926687591044650.09450.041.11.15-0.232.891.33.2
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182850885683900.22390.060.821.80.272.871.34.5
PRIUSRNRACHIEVER20192847928848880.19450.060.760.860.342.831.75.1
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192814751239880.28370.11.812.570.222.652.73.7
PROFILEPURSUITGUARANTEE20192874854330600.17350.091.281.390.892.631.66.3
PROMENADEIMAXPROFIT20172576560725590.11390.061.461.510.292.972.22.2
PROSPECTUSIMAXPROFIT201728127911586780.06670.061.441.10.172.7923.6
PUROLATORFASTBALLTOPNOTCH202028108231646800.06560.021.561.050.582.892.44.4
33627PURSUITIMAXPROFIT201729179511411720.06550.041.551.181.362.8426.5
PUZZLERPARFECTLEGACY20212954898595870.22460.11.692.431.062.82.56.2
PYLONRNRACHIEVER20192819886627980.26420.080.760.670.082.71.95
PYRENEESBATMANSUPERHERO20192820754-361860.36270.141.331.270.512.682.44.6
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212801100611121110.23450.040.531.220.052.81.65.1
QUEENSPARKZAZZLEACHIEVER2020283496313211080.2430.010.61.10.072.611.65.2
RADETZKYCHALLENGERLEGENDARY20182809688-727660.34190.151.642.30.762.682.64.9
RALLYCRIMSONACHIEVER20202815930471030.36300.10.31.010.152.825.1
REAGANZAZZLEACHIEVER202028539115731030.28390.070.871.260.292.91.74
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201826377451042610.07410.030.881.430.52.931.94.4
REDCARPETIMAXMONTANA20182753750519770.2420.091.241.840.312.871.93.8
REDDITHOTJOBDELTA201926886301162630.06440.031.922.330.922.941.72.1
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182647500798450.05280.012.472.111.62.8323.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192721662-128480.19190.081.491.750.452.622.35.9
RESOURCEEINSTEINACHIEVER20202850923647930.24410.070.671.330.442.761.84.8
RETROLOOKMAESTROALCOVE201928098391004850.16600.10.431.040.182.842.14.4
RHAPSODYAURAIMAX20192852744683780.18530.112.091.80.862.921.83.2
RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202895996645950.24400.070.840.980.62.692.26.9
39010RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029069319221020.23430.051.361.560.812.752.54.6
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028257811094760.12520.061.271.740.712.792.24
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019282581326650.23320.111.31.261.22.722.16
ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192820765509770.2450.111.380.62.862.34.5
ROCKODUKESUPERSHOT201625845661256690.07490.030.721.240.042.8332
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192770751461780.21400.091.051.220.672.772.43.4
ROLLSROYCECHILLAXDELTA20172536570534660.16330.061.021.150.142.762.73.1
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182666790378610.16400.10.451.180.172.971.44.2
RPMMARIUSMODESTY20182740818380560.15420.110.692.050.452.8513.9
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192644622548710.17240.021.351.080.842.731.84.2
SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172733759656580.11240.011.321.980.562.651.87.3
SCOREBLUECHIPSKYWALKER2021295810166931170.31510.11.251.050.462.782.15.3
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202791906929790.15410.040.681.60.112.751.85.2
SIBELIUSMOSALAHCHALLENGER2020283287321770.27330.120.982.070.32.891.75.3
SINCLARIMAXBURNER2017269972088770.26260.081.191.910.32.761.83.8
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172687676546580.13260.031.551.430.52.572.34.8
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192609557619520.1350.061.271.260.252.762.13.3
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201825505451038590.073300.661.37-0.592.811.53.5
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192640617616670.15230.011.441.420.582.72.25
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT20162512609159750-0.0448-0.010.420.360.12.862.32.3
SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR2015253139276218-0.04270.011.491.281.082.552.14.5
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172690733622830.21320.040.640.70.52.722.33.6
TOUCHUPMODESTYTROY20172534620-617460.25120.110.431.520.352.961.84.6
TOULOUSESPRINGHALOGEN20152552608985600.08390.030.311.02-0.342.772.12
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182507593189500.15160.040.210.760.12.81.64
VALIDATEDZAZZLEHOTJOB20202890859551920.25380.071.211.650.62.731.74.6
VANGOGHESPNCRIMSON202129088908671030.24450.060.940.970.572.673.15.1
VERDICTHIGHJUMPHOTJOB20202801790494870.24300.051.532.120.812.81.64.5
VICEVERSAZAZZLECRIMSON202028469138431010.24420.050.860.80.22.81.75.3
VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182582518-358340.17260.131.271.531.542.792.93.6
VOLVOCABOTACHIEVER20192794837662980.25350.050.861.230.672.551.95.2
WHATSOEVERHIGHJUMPACHIEVER202029499206231170.32540.121.461.670.1431.73.4
WINDSORACHIEVERJEDI201828128626671020.27390.061.181.270.212.741.84.2
WISHLISTPURSUITACHIEVER201929211018494980.28400.091.011.220.932.661.76
WITNESS-PP *RCREGISTER-PALTUVE *RC20212651666719530.09390.061.21.010.262.871.64.3
YAHOO-PMONUMENT-PYODA202028588697731020.25410.061.351.290.762.872.24.2