December 7. Ambrus névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu


Image

MAGAS FERTILITÁSÚ TENYÉSZBIKÁINK


Fertility First szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT2016525510.32400.230.862.48-0.9-1.610.851.021201
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER20151235840.37630.211.590.080.47-1.480.64-0.211218
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN20161334730.2339-0.050.851.370.02-1.87-0.770.81232
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN2015191151-0.1762-0.012.151.771.1-0.490.15-0.761249
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20151296760.27560.120.240.210.41-1.471.290.451205
28952OUTLOOKSUPERMANMOGUL20151970850.11690.030.250.34-0.11-0.21-0.970.321211
31397SEDUCERSUPERSHOTDEFENDER20152279910.07820.060.910.47-0.16-1.670.510.011294
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO20151542650.08550.040.51.080.6-0.65-0.491.131263
27857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014472660.49360.210.910.710.51-1.840.740.831200
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20141283480.01480.051.021.620.59-2.081.760.621243
29528EXERCISELITTLETONMOGUL20152017960.2740.061.31.060.250.182.01-0.621200
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHE2015236686061-0.152.291.710.54-2.562.05-0.471337
28356FINALEPLATINUMSHAMROCK2013613400.18280.081.431.41.64-2.58-0.321.861322
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN20141824990.29880.250.51-0.190.8-2.072.19-0.391303
27215DIVO DAYMETEOR2013180016-0.4459-0.012.312.82-0.17-0.420.990.211206
26321EUPHORICMOGULFREDDIE2012817490.19410.141.841.781.59-0.180.24-0.321218
26423BRYANTMOGULSUPERSTITION20121875700.0160-0.022.512.470.62-0.9-0.31-0.161320
2022/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ALCOVEDUKEMVP2016276868616141110.17620.041.241.10.23.042.30.5
APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE20152559613145742-0.0539-0.020.820.730.372.681.94.7
ATHABASKAEUCLIDMVP20162681607963660.13101.291.090.542.62.24.2
BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192818821623910.23410.081.542.040.212.821.93.4
BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS20162637656125236-0.04490.030.550.970.352.692.13.8
BRAINWAVEIMAXDENVER201726316361073920.17460.041.031.52-0.283.251.80.4
BRAVETIMBERLAKETRAJECTORY2019303611312230900.01810.040.741.96-0.422.831.55
BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER201725905151569640.0147-0.011.61.26-0.222.512.82.7
BUDWEISERFEDEXSPRING20162544616780410.042401.042.180.652.71.84.6
CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172791727586780.19320.051.622.74-0.12.712.24
CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192801713535990.27360.071.371.830.332.822.52.6
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828057242149860.016601.921.71-0.072.82.62.3
COPYRIGHTIMAXJEDI20172795722206576-0.0158-0.021.721.60.452.851.83
DARWINSUPERHEROSILVER201728076021120820.13440.031.822.0712.82.22.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182745873648560.11520.110.340.87-0.172.731.85.3
DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192746799790600.1450.070.831.150.72.691.75.8
DEFINITEAFTERBURNERDELTA20162724748930580.08520.080.750.440.822.562.23.4
39070EARLYBIRDEINSTEINRENEGADE202030281002748950.23540.111.392.180.362.792.65.7
ESPNHOTJOBHELIX20192740648572770.19410.081.361.61.142.894.22.6
EVENTEINSTEINMARIUS202029029201370850.11610.060.861.54-0.282.582.45.5
EXOTICFABULOUSGRANITE20182716657918820.16440.051.851.510.432.12.2
EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON20172653676157058-0.0135-0.051.081.660.622.761.84.6
FAIRMONTPOSITIVEFORTUNE201826756721090800.13360.011.021.85-0.153.0122
39126FATEMAESTROTOPNOTCH202028568151258650.06550.051.862.150.42.742.55.1
FUELDUKEKINGBOY201626514741701980.1149-0.012.251.80.283.032.4-0.1
GOLIATHGUARANTEEDENVER20172637630953630.09510.071.360.96-0.182.931.91.9
GUARANTEEBOASTFULTANGO20162644796431540.13380.0900.21-1.092.551.85.1
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER20172658712859610.1370.040.380.48-0.192.632.24.9
HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201926828081078530.0432-0.010.871.090.212.691.46.6
HOBBSFORTUNESILVER20172753661574840.22390.070.651.62-1.012.732.13
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201827979051133840.14550.070.530.81-0.512.952.33.8
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT20172691745202678060-0.010.860.89-0.222.922.13.2
JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201827608171159670.08490.040.710.85-0.472.681.74.8
LARAMIEIMAXYODER201728107781090980.19510.061.361.60.842.882.22.6
LENNYTOPNOTCHRUBICON20182639616-25730.26310.110.950.58-0.362.662.44.5
LICORICESUPERHEROKINGBOY20172732634542590.13400.081.591.53-0.112.632.23.3
LITTLEROCKCASHCOINROBUST20132585802869450.04430.06-0.170.43-1.272.721.64.7
MACHONEMILKTIMEROMERO201927927441594630.01620.041.81.760.332.631.93.8
MAESTROIMAXDUKE201727767941239710.08500.041.091.70.092.742.14.5
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201927878321264720.08490.031.071.80.062.641.85.1
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT20172711696149158042-0.011.311.110.142.871.84.9
MASTERFULMOGULSNOWMAN201325244971110510.03470.041.311.010.952.841.60.9
MENDELGUARANTEEDUKE201827427371364830.1560.051.141.1-0.762.682.73
39390MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20202999898282970.3440.121.842.170.872.722.14.8
MOMENTGRANITEDELTA2017268966933700.25190.061.751.921.173.081.93.3
MOONRISEDETROITTOPSHOT2019284396910421000.21460.050.660.78-0.052.722.86
MOTIVATEDPADAWANDUKE20182749772178060-0.03720.060.651.1-0.822.82.13.7
MULTIPLEXJOSUPERTOPSHOT201927458111707980.11640.040.450.33-0.792.91.93.1
NOMADEINSTEINYODA2020289794410481110.24560.081.31.31-0.792.712.74.3
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172747830254787-0.048001.070.74-0.053.052.62
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152518369578610.14280.041.842.010.832.992.50.5
OXYGENIMAXMUSCADET20172553623964780.14330.011.161.58-0.143.072.52.7
PISTONJEDIBALISTO201625625141088560.05380.011.471.37-0.522.721.82.6
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172746732290740.22330.080.740.880.452.712.15
POPSTARIMAXDELCO201727477481394800.09480.020.961.420.282.952.33.5
35919PORSCHEDANTEGRANITE201929058531731840.06620.031.841.660.42.992.74.9
PORTERBOMBEROMOGUL20142577475489560.13190.011.631.710.472.752.32.2
PRISMEINSTEINACHIEVER202028868761202830.13560.061.191.70.12.832.34.7
PROSPECTUSIMAXPROFIT201728127911586780.06670.061.441.10.172.7923.6
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172751809155770.25370.110.510.45-0.492.861.95.1
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182647500798450.05280.012.472.111.62.8323.4
35742RELAYPOSITIVEFRAZZLED201927728001629850.08540.011.682.070.222.832.74.4
RETROLOOKMAESTROALCOVE201928098391004850.16600.10.431.040.182.842.14.4
REUTERSPOSITIVEMODESTY20182743727280770.23320.081.2120.652.931.74
39216RHETORICPURSUITGUARANTEE201928829791754750.03580.011.241.040.522.731.85.6
RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827036771030630.08370.021.442.46-0.012.752.54.1
ROCKSONGSBLIZZARDALCOVE20192809707615720.17420.081.562.320.552.742.24.4
SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172733759656580.11240.011.321.980.562.651.87.3
SHERPAPERSEUSSPRING20172777753784480.06470.081.11.680.432.572.14.9
SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172659690215558-0.0862-0.021.21.430.522.982.13.7
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172747862733730.16370.050.340.68-0.172.621.75.5
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028668611406640.03590.051.752.11-0.062.792.34.9
TAFTPOSITIVEBANDARES201827777635581040.29390.081.371.860.522.881.83.3
TONKAPYRAMIDPINNACLE201928789281320760.09540.040.81.06-0.332.732.16
TOURNAMENTFRAZZLEDTROY201726748661169830.13470.04-0.020.27-0.732.5835.2
TRAJECTORYDRACO 15006SUPERSIRE20152611827233560-0.1760.010.120.98-0.862.92.32.4
TRIVAGOJEDIBOMBERO20162580531227545-0.1449-0.070.921.54-0.112.752.13.6
VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152672557978590.07370.021.782.531.532.8422.2
VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182582518-358340.17260.131.271.531.542.792.93.6
WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827067971269660.06550.050.670.5-0.642.7924.7
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA20172697641130847-0.01520.041.911.841.282.961.53
WELLINGTONMODESTYDENVER201726537381173790.12480.040.471.01-0.23.22.52.3
WIKTIONARYROBSONDENVER20172610591-314610.26280.140.660.14-0.242.812.13.4
WILDCARDROBSONDENVER20182715761128870.29340.110.470.410.242.7623.3
WIMBLEDONROBSONDENVER20172710733-922630.36270.210.430.540.432.6924.5
YAMASKAAFTERBURNERYODER20162783697475780.21580.151.690.911.162.92.52.2
35741ZURICHMARIUSDUKE201828808661567960.12680.071.181.6-0.192.882.43.2