Szeptember 20. Friderika névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2019/08 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
27405ERUPTIONANTONROBUST20141340770.29520.081.6520.09-1.512.111.441210
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20141397930.43840.391.880.750.27-1.122.280.531235
2019/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
33930ADONISSUPERHEROSILVER201725977952112930.05670.012.192.260.912.917.83.9
AEGISFORTUNEMODESTY201726277711359750.09520.042.22.920.862.826.55.2
32039ALCOVEDUKEMVP2016275491917291250.21710.062.0420.9238.14.2
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201625387261066640.09530.071.50.891.462.548.36.5
34107AMBASSADORFORTUNESILVER2017266887018011080.14610.021.862.051.072.747.94.3
32190ANKARAMONTANAMONTEREY201625937661175920.17480.042.372.061.22.817.25.1
ARDORDRAFTPICKMVP20162511656426680.19400.11.721.491.012.667.35.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726127981709930.1650.052.191.640.672.828.24.8
ATHABASKAEUCLIDMVP20162581762990770.14450.051.932.060.812.67.46.2
AURAIMAXAFTERBURNER201727348241329740.09610.072.782.662.272.875.4
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625237261135690.09560.081.571.171.052.6575.7
33631BATMANIMAXJEDI2017282194811971030.21690.122.452.311.162.857.26.4
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162656807208666-0.0458-0.022.382.721.272.775.67
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201726568481708830.07590.021.952.070.692.697.36.2
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162670778201254-0.07680.022.232.41.222.877.16.8
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152626822209179060-0.011.832.161.572.858.46.4
BUCHANANJEDIPULSAR20162525651160731-0.1560.021.952.590.292.767.46.7
CAMERONPENMANSHIPYODER201625807441525650.03630.061.570.891.12.8565.5
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152534713678750.18310.042.292.491.592.776.25.2
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525136651313680.07450.022.181.911.242.737.93.6
34110CASUALEUGENIOYODER20172597742200856-0.06650.012.111.881.322.796.55.6
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162505660763620.12580.131.761.681.452.77.44.2
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162534765951980.22490.071.691.761.182.817.34.6
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726427991680800.06590.032.552.181.152.817.65.7
CHAMPAGNEGRANITEYODER201726477771877700650.032.011.640.852.996.15.1
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172599727818750.16480.081.892.080.72.88.34.9
CINNAMONALLTIMEYODER20162550697806600.11400.061.472.490.942.747.45.9
CLARKSUPERMANMULTIPLY201525707571527780.07590.041.80.851.12.686.25.5
CNTOWERFORTUNERUBICON201727428801422840.11530.032.271.881.212.725.96.5
COPYRIGHTIMAXJEDI201728288962222860.01720.012.862.651.812.746.35.8
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726107281379630.04510.032.712.821.322.866.85.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172647766955810.16440.052.543.061.462.7575.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA201827159061097740.12620.11.221.830.812.696.47.5
DENMARKJEDIKINGBOY20162502631175654-0.04610.032.692.860.642.897.34.6
DIGITALHOTLINEDUKE201826227491924850.05610.012.82.541.32.716.54
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172766821804790.18430.073.333.951.572.67.56.5
DISCOVERIMAXBOASTFUL201726537821032780.14410.032.622.952.112.7876.1
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY20172637895708850.21400.071.061.760.82.676.58.2
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY201725626541033590.07470.063.413.031.112.687.84.9
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172649757636650.15370.062.72.861.022.626.16.4
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172671824408700.2330.081.892.41.072.616.17.5
ELLERJOSUPERMCCUTCHEN201425447421788840.0653-0.011.731.560.532.738.25.1
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON201727569181191970.19550.072.112.011.412.587.86.7
33274EMERALDFORTUNERUBICON201728028911577730.05570.032.452.642.072.677.97.3
EMOJIOUTLASTDELTA2017257081510541010.22450.051.961.660.742.6276.4
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152562711207165-0.0454-0.032.222.040.992.766.85.3
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525857851897760.02600.011.961.850.832.696.96.1
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152611761174460-0.025302.322.471.232.665.36.4
32411EWANJEDISUPERSHOT20162524707154647-0.04630.061.441.970.562.797.56.4
EXECUTIVEIMAXJEDI201826998311824810.05630.032.522.91.32.7766
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT201726478281778670710.061.461.450.582.647.96.5
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201727388551596820.08520.012.172.51.912.76.56.5
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162614753185866-0.015802.523.161.322.676.95.7
FAIRVIEWDUKESILVER2016266283524681040.047402.132.150.652.938.64
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172684772174054-0.04740.072.212.750.412.87.26.3
FINISHLINEFORTUNEMONTANA201726907861329700.07490.032.462.551.262.626.36.6
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172634807422820.24400.11.962.441.372.747.76.3
FLETCHERIMAXJEDI201726898581846870.06700.051.982.140.62.987.45.9
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172622764848840.19390.052.672.661.942.7875.3
34109FOOTSPEEDIMAXPROFIT201726698211479710.06600.052.162.871.442.737.86.8
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625107451472680.05540.031.451.631.22.825.36
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172662770195359-0.05800.072.482.560.492.98.25.6
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON201727608541095720.11460.042.382.422.112.5887.9
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182741843646710.17400.072.552.991.582.387.18
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201726498531486910.13570.041.611.680.982.97.66.1
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014251069527760.28320.122.111.971.82.657.85.3
GOLIATHGUARANTEEDENVER201726598051414830.11630.072.111.881.012.787.24.8
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725407341267670.07540.052.032.361.072.976.75.2
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725297181744850.0751-0.012.542.261.32.826.94.9
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152519708183762-0.025601.81.960.732.727.15.4
GUESTLISTIMAXMODESTY201826717901712670.01570.022.882.682.213.025.75.5
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727208912245950.04830.051.581.310.772.739.26.1
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST201726247661010750.13480.062.31.721.742.526.36.2
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727119201737950.11570.011.442.110.672.5876.8
HANDSOMEGRANITEDRACO 15006201726788671640770.06580.032.242.331.172.925.46.9
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201727078281929770.026002.662.220.682.666.86.6
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172618709155654-0.01530.022.372.560.962.627.55.9
HEXAGONFORTUNEJEDI201725766961590780.07550.022.732.190.782.598.44.9
HISTOGRAMIMAXJEDI201725947541712670.01690.062.032.570.682.947.65.2
33290HITECHFORTUNEJEDI201726677821666650.01580.032.192.570.892.616.16.1
33441HOBBSFORTUNESILVER201727429019061010.24480.071.862.570.782.687.26.4
HOMEGROUNDHOUSEJEDI201826707981127780.13510.062.652.821.352.686.96.2
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172715805892740.15550.12.632.541.382.6276
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS201725947742047750710.032.192.221.362.847.65.4
ICARUSMODESTYMOGUL20162503780534900.25350.071.72.511.42.916.95.6
34111IMPERIALIMAXJEDI2017274890321801010.07750.032.262.031.472.936.95.6
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172668832238579-0.03770.012.251.951.68375.7
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR201726428291326770.1620.082.282.811.222.766.36.5
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625947751384690.06590.061.582.30.822.7675.8
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P201726517591213750.11620.092.582.731.582.969.34.6
33265KODIACIMAXSUPERSHOT201726998342008830.03730.041.92.341.122.8675
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625226391090600.07490.062.562.191.82.866.53.8
KYOTOMODESTYYODER201725438041091890.17470.051.411.811.562.857.85.5
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162510681853620.11460.071.742.081.12.7875.7
LIMOCARFORTUNEDELTA201727198551101900.17510.062.672.511.482.487.47.2
LIVELONGJETTBOMBERO201625097101121680.09460.041.392.770.242.776.95.3
LOCKSMITHTOPNOTCHRUBICON201827078881154810.14550.071.842.160.692.687.47.7
MAGAZINEJEDIMODESTY20172566778199760-0.05630.011.451.990.472.866.67.4
MALABARFORTUNEJEDI201726948501603740.05620.051.662.030.952.586.77.3
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627269202020760770.051.271.840.192.736.97.8
MARTINIFORTUNEDELTA20172637771880680.13350.032.422.691.252.646.16.9
MASTERMINDJEDIMODESTY20172585759171653-0.04570.021.431.970.522.786.57.2
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172677852182963-0.02620.021.562.140.562.676.27.8
MAXISEUGENIODEFENDER201625916571163480.02460.042.532.531.42.697.15.6
MECHANICGRANITEDEFENDER201726567791152780.12550.072.552.511.242.864.84.8
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152555761244586-0.0269-0.022.481.770.892.826.54.4
METHODGRANITEPENMANSHIP201725887331022730.12500.071.891.641.042.754.95.2
33286MIAMILINCOLNSILVER201725386481327740.09440.013.42.622.262.698.44.5
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162634838226664-0.07720.011.321.940.192.697.87.8
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625746901617850.09690.072.512.120.933.067.72.7
MIGGYFORTUNEMODESTY201727038551226770.11450.032.072.511.432.657.57.3
MILOOUTLASTMOGUL201726428481503980.154702.312.911.262.756.15.4
33443MOMENTGRANITEDELTA20172650846666860.22370.062.482.781.082.95.96.8
MOMENTUMMODESTYDUKE201725918361565980.14640.061.682.1313.056.24.8
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP201726066981348540.01570.061.881.581.692.625.85.5
MONTANAMAVERICKMAGNUS20182724866210760-0.06680.012.132.590.952.7368
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172563809960890.19380.031.922.161.22.5976.6
MOONLITCHARLEYMODESTY201725968191658850.08570.021.261.850.792.736.65.5
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201726818221099770.13510.061.972.091.12.797.36.6
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY201826158001133650.08430.031.642.741.232.796.37.2
MUSEUMFORTUNEJEDI20172703823818700.14470.082.212.381.092.547.47.6
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201525847381132600.06530.071.872.151.62.697.56
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625197011025770.14470.061.461.350.942.784.5
30250OASISSILVEROAK20152545747905800.17400.041.952.081.782.746.96.1
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152510782677750.18320.041.341.490.632.717.77.6
OLIVERMODESTYSPRING20162568806972780.15460.061.773.071.232.885.15.3
33727OPTIONFORTUNEDELTA201727508831027820.16470.062.042.032.042.577.68.3
ORIGINSUPERHERODENVER2017265781913731030.18550.052.42.470.572.838.64.5
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525087841662800.06550.021.161.190.522.895.45.6
OXYGENIMAXMUSCADET201727299001706970.12590.022.482.980.982.97.36.1
PANAMERAOUTLASTYODER201727078961517980.15570.041.92.051.112.677.46.3
PARACHUTESUPERHERORUBICON201726588181259930.16530.052.332.130.972.717.25.1
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726628291616860.09600.041.942.110.812.7185.3
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172679846919970.22540.091.621.470.832.748.85.9
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525627041341740.08510.041.772.022.012.698.64
PERIMETERGUARANTEEJEDI201826828111704660.01690.061.672.10.512.677.36.8
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON201727259301374900.14580.061.511.760.532.67.37.6
PHENIXJEDIBALISTO201626137361278720.09660.11.91.810.372.667.14.9
PHENOMJEDIBALISTO201625316871411700.06660.081.951.880.642.847.44.6
PHOENIXMODESTYYODER201725258081366770.09480.021.621.931.1535.96.5
33630PLAYLISTIMAXDELCO2017271887518261070.14670.042.122.391.482.927.83.8
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727058211491800.09570.042.012.061.32.727.55.3
PODCASTGUARANTEERUBICON20172667867835890.21480.081.231.260.532.627.56.6
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172737910949950.21510.081.631.741.142.67.77.1
33291POPSTARIMAXDELCO201727629071975960.08660.022.122.511.332.917.35.4
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172644715605490.1510.122.062.510.562.597.86.4
PRACTICALQUANTUMRUBICON201727198151486850.1660.072.241.760.892.868.24.6
PREDICTIONFORTUNERUBICON201726898405071030.31440.12.041.441.082.638.45.4
32408PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162606748279455-0.168601.791.160.132.817.16.3
PROMENADEIMAXPROFIT201726127541235750.1560.072.562.571.062.8975.3
33627PURSUITIMAXPROFIT201728089231715780.05660.052.2921.32.577.58.3
33264QUARTZGRANITEPROFIT201726278161397800.1490.022.492.811.612.935.45.5
32996QUINCYBAYONETTROY20162552811769780.18420.071.631.921.252.936.47.4
33282RAINMETERGRANITESILVER201726718681289960.17550.062.212.422.032.875.7
REDCARPETIMAXMONTANA20182693853999850.17540.082.112.81.192.776.56.2
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172605816806790.18410.061.92.311.842.945.95.9
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201625497111578650.024902.142.552.132.686.54.9
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162602779212264-0.05670.011.92.41.792.727.15.8
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626408261865910.07690.041.632.050.732.788.95.7
ROLLSROYCECHILLAXDELTA201726438161234880.15540.061.982.1912.6696
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201726968741746760.04570.012.042.311.022.496.27.2
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT201625356471045690.11370.022.632.741.562.636.35.1
32632SECUREMONTANASILVER201625717251146870.16450.041.851.781.072.828.14.9
33440SHARKNADOFORTUNESPRING20172699802975810.16450.052.452.51.062.486.86.3
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172610783243772-0.067402.242.431.742.947.15.6
SINCLARIMAXBURNER20172721898583920.25420.092.333.231.362.666.36.8
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY201826728491065880.17470.052.011.951.182.776.86.7
33629SPORTSCARFORTUNESPRING201726508121223850.14490.042.162.551.32.777.15.5
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201726668381755780.04680.051.621.510.572.547.87.1
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525357701681980.12630.041.480.590.322.984.4
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627658992404960.027202.422.760.582.86.36.3
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726588441218710.09420.022.482.751.982.615.67.8
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525517611204900.16480.0422.341.292.76.34.4
33730TAKEOVERBRODIETROY201625397751431660.04580.051.561.491.632.756.76.9
TESTIMONYMODESTYTROY20172594881553900.25380.081.612.351.292.835.87.5
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172771909221569-0.05730.022.192.860.772.816.27.1
TOPDOGGRANITEMONTROSS201725556651044580.07420.042.052.891.442.946.64.8
TOUCHUPMODESTYTROY20172568816287700.22310.081.312.371.452.866.58.1
33106TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162599810443660.18310.061.892.761.672.826.77.9
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162510680587530.11330.051.851.851.352.66.66.3
TROUBADOURFORTUNEJEDI201726858411560730.05590.041.842.120.522.666.66.9
TWILIGHTIMAXJEDI20172669833195168-0.02670.031.92.241.052.747.67.3
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201526698081067930.19500.061.991.251.212.567.55.6
UNICORNSPRINGTANGO20152593709488570.14360.081.322.141.152.627.65.2
USEFULYODERCAMARO20152628816416930.28440.111.91.761.452.96.85.6
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201525727571369810.11480.021.852.021.262.918.65.1
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525337461159790.13460.041.92.411.342.816.55.7
VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182799955839930.22560.111.992.542.342.727.67.2
WILDCARDROBSONDENVER201827869969991200.3580.11.551.550.892.717.56.3
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726197401427640.04590.052.622.451.252.68.35.8