Július 28. Szabolcs névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2017. április TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
25053EXPLEUREXPLODEPLANET2012138744-0.074601.751.47-0.05-1.63-0.930.131182
23242ELIXERALEXANDERBOLTON2010130737-0.1141-0.021.760.940.78-0.960.120.451170
2017. április TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN2015061226366971249620.05500.052.232.551.662.767.76.7
29075AFTERBURNERFLAMEMOGUL201406182520652700610.13430.081.881.321.822.757.26.3
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL201409092223361238160.03110.022.332.611.962.77.65
26565AIRINTAKEEPICMAN-O-MAN20120410217133493829-0.0214-0.052.082.421.752.826.13.8
ALBUMEPICMAN-O-MAN20120605233448981328-0.01370.051.561.491.042.635.35
ALLTIMEMODESTYAHEAD2016032126988511675840.08630.051.941.661.133.016.97.1
30708ANAKINJEDIPURE201601302760772218480-0.01740.032.432.11.937.95
ANNUITY-REDENTITLE *RCOLYMPIAN *RC201511052431575110429-0.04390.021.772.4912.616.45.8
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE2015051127268271579690.03530.022.362.111.492.667.38
30244APTITUDEDAVINCIEPIC201406202525632840690.13440.072.182.631.962.727.85
ARCHIMEDESSILVERMCCUTCHEN2015052426116661527630.02530.032.682.551.842.737.95.2
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC201401202405529516530.12320.061.741.21.132.715.83.7
28969ASTRALTANGOMOGUL20141026261669517896505201.81.792.342.776.75.4
25393ATMOSTG W ATWOODSNOWMAN201110242018126136911-0.1436-0.023.042.232.773.057.50.8
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER201304142468734998750.14410.040.810.770.412.85.76.9
AVIATORSUPERSIREFREDDIE201305032446644840660.13370.041.281.291.412.735.65.4
27600BALTHAZARBALISTOEPIC201405032442591561680.17550.141.561.061.682.756.64.6
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE20140927259678311781030.21680.111.470.631.112.87.34.9
BERLIOZMONTEREYJACKMAN201505132528651826510.08380.052.442.321.812.687.87.5
BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO2015080227528753291050.34290.072.372.331.412.638.47.7
BOOMERLITTLETONNUMERO UNO201505182675783994930.2450.051.741.211.22.668.66.4
BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL2015032026728382147900.0459-0.021.71.41.632.916.86.8
CALEB-PBOMBEROCASTAWAY201410122417630140948-0.0233-0.041.251.240.432.6477.2
CARDINALSYODERMCCUTCHEN201505192682785958760.15360.032.692.622.532.776.87.9
CHARLES-PPOWERBALL-POAK201505012517611145844-0.04510.031.841.371.352.946.74.1
CLARKSUPERMANMULTIPLY2015100226908261687870.09610.041.871.221.772.685.96.6
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN201504122446483866440.04340.033.313.252.522.86.94.3
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL2015030625727751730840.07530.011.561.611.062.85.96.4
28579CRAYOLAPULSARMOGUL201506102602737919550.07420.051.841.911.612.836.17.9
DRAFTPICKMAIN EVENTMOGUL201408032520659705650.14400.071.641.611.972.866.66.2
DRIVEMERRICKDOORMAN201601232324313792370.032604.0632.772.6691.6
DUNFEEYODERNUMERO UNO2015110826868666071020.29430.091.641.311.512.897.27.6
EFFUSIVEPUREMORGAN2015013126298122019800.016101.561.011.113.016.47.2
ELVISSUPERSHOTMUNITION2015021925537461741670.01600.031.141.030.322.896.97.1
EMERONUMERO UNOROBUST2012103024906421106650.09430.042.081.411.282.747.66.1
ENZOOCTOBERFESTSUPERSIRE201507172555785254187-0.0368-0.031.070.610.742.837.96.4
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015030626047401768690.0146-0.032.112.041.162.896.27.1
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN2015031026307411624630.0144-0.022.262.441.542.796.47.5
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN2013020524406401723660570.021.81.371.12.896.84.8
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID2010032823294461058790.14430.041.370.780.132.966.30.2
22807FEVERGOLDWYNBLITZ200511262015290-63290.1220.011.380.960.852.737.53
FLAGDAVINCINUMERO UNO2014100525006751124760.12450.041.941.741.332.827.76.3
FLIRTBAYONETKINGBOY2016032526907841314720.08540.052.592.31.632.897.87
GALAHADPENMANSHIPJACEY201511032636678869540.08530.092.361.881.692.666.76.2
26728GENTLEMERIDIANBEACON201305312416569201354-0.0751-0.032.521.961.452.936.24.1
28247GOVERNORFLAMESUPERSONIC201403012458589109510.18180.061.8321.12.647.46.6
GYMNASTDOORSOPENJABIR2015092426777081245690.08530.062.242.021.642.6186.1
HONEYMOONSILVERJACEY2015102126917271286860.14520.052.822.322.362.658.34.9
29923IMAXSPRINGMOGUL2015091327918842013920.06620.012.492.551.772.916.26.6
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER200809082124347492270.0313-0.012.081.91.322.719.53.9
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE201305182279402-86530.2190.042.52.761.912.657.93
30248INTREPIDSILVERMCCUTCHEN2015051626537191715660.01590.032.362.052.652.896.86.3
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL2014101525696981034870.17490.072.272.222.212.884.85
KASHMIRKINGPING W ATWOOD201504272410418202400.12230.063.593.392.312.727.83.4
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO2015040126597431410690.06520.042.52.041.472.728.76.8
KIPPERHIGH OCTANEALTA5G201601112330372103334-0.023003.553.342.182.828.13
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN201210092393509641500.1310.042.232.411.992.76.93.2
29921MACADAMSILVERMUNITION2015051226497801611890.11520.012.322.212.162.727.16.3
MESMERMOGULPLANET2012111023065491226540.03390.011.351.761.232.9764.9
MIRRORSNOWMANPLANET201107242188418138433-0.074101.551.291.012.746.53.2
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO2015010226377391582810.08560.032.151.862.112.867.95.6
NOMINEENUMERO UNOMASSEY2012043025446821260560.03480.040.950.80.82.636.46.7
30250OASISSILVEROAK2015051426777861216830.13490.042.211.952.162.697.87.2
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20151215266979717411000.12600.032.362.271.482.868.55.7
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL2015080225598101704800.06530.011.111.160.552.935.67.4
PENTAGONSNOWMANSHOTTLE20110523213733676026-0.0122-0.012.151.862.162.667.42.4
PRAISEMUSCADETENFORCER201511222625664127847-0.01540.062.092.141.522.786.86.3
RAVJEDIALRIGHT2016032927037971388730.08530.042.471.971.562.787.2
SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE2015080426717761877710.01580.011.721.711.172.698.27.4
SIXPACKSILVERSUPERSIRE2015052826207341408870.12560.051.911.722.262.747.25.2
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER201305092458663956580.0828-0.011.761.831.642.646.97.4
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO201409172569652153850-0.0341-0.012.272.181.872.796.77
SQUADRON-PPOWERBALL-PSUPERSIRE2015042924816181297580.03510.041.71.561.092.886.74.2
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN2015081125927591625920.12580.031.691.350.932.917.15.3
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE2015070126007741516640.02500.021.31.71.082.757.27.7
SUMMITJABIRPLANET201311042320541-339440.21150.091.060.961.252.675.66.5
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN2013081525287702006920.06650.021.110.750.22.935.55.1
SUPERSEDESUPERSONICMAN-O-MAN201203172312472104229-0.04350.011.81.80.82.866.13.4
30252SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR201507282609676144149-0.02460.012.121.792.032.537.47
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL2015070726167461331840.12490.032.072.151.952.748.15.3
TREMENDOUSJEDITANGO201603232736773241276-0.057502.121.851.972.937.85.4
UNICORNSPRINGTANGO201510172623717676560.11370.061.171.851.372.647.97.4
VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE2015110827438601719890.08600.032.051.911.422.727.27.4
26715WHITESIRESUPERSIRESNOWMAN201307292347560183862-0.0350-0.021.090.771.032.737.94.2