Április 11. Leó névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2021/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192681555606700.16290.041.761.391.112.7323.9
ALGEBRAPOSITIVEJEDI201928247061202920.16560.061.071.34-0.332.8124.3
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192673498288520.14340.091.721.240.672.712.22.2
ALONGSIDESIDEKICKJACOBY20182153-19-60100.04-4-0.013.233.131.492.892.9-1.9
BANKSYMARIUSACHIEVER201829307831301840.12640.080.931.37-0.062.742.25.6
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192809707614930.24390.071.521.830.282.861.94.1
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828837741080970.19460.041.081.080.542.433.26.5
BRAVETIMBERLAKETRAJECTORY201929698231809860.06720.050.971.7-0.532.881.85.2
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927696771000710.11370.020.891.38-0.152.782.25.6
BRIGHAMNUMERO UNODORCY2013243631527310.11-2-0.011.681.480.742.92.63.4
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172724625514740.19280.041.152.09-0.422.762.24.5
CHAPTERCHALLENGERJEDI20192798624978660.1410.041.832.26-0.172.81.94.7
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192766606508730.19340.061.391.231.042.632.44.4
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192813682620990.26370.061.31.60.192.842.43.4
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182704604796710.1422-0.011.521.70.042.92.54.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172645481540610.14290.041.721.990.632.832.22.4
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182723646493540.12460.110.360.86-0.012.7325.6
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928407101107690.09530.061.091.340.612.731.76.1
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152673508182551-0.0639-0.061.961.570.82.781.94.2
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152687508153053-0.0236-0.041.961.961.022.831.94.1
EVITEPURSUITMAVERICK201928867311312780.09610.071.211.150.092.72.26.4
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182801636918900.19460.061.941.750.443.012.12.5
FAIRVIEWDUKESILVER20162673552229187061-0.031.441.190.142.882.81.5
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182852700211672-0.0354-0.041.121.70.882.822.85.9
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182877670788770.16420.062.12.030.382.852.54.7
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626635801566620.015000.670.890.432.961.54.2
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927746551274790.1580.060.821.030.172.852.13.9
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172648518829600.1470.071.380.920.022.891.92.8
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192843692589840.21310.042.232.610.922.881.84.7
33729HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER20172766645975690.11390.030.770.860.142.662.15.1
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927316501148580.053601.091.210.392.731.66.5
34635KUDOSTOPNOTCHJEDI20182729569219032-0.1766-0.011.451.570.142.691.76.3
LAMBEAUPURSUITDOC2019293472810731050.22580.082.051.530.42.82.63.4
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928937141437980.15650.071.351.261.073.022.13.4
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182611500666490.08260.021.612.040.362.932.14.9
MAJORDOMOMARIUSGUARANTEE201929107731355800.1540.041.121.660.092.612.46.6
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO20162632483967380420.042.361.91-0.232.662.14.1
31982MARIUSJEDIBOMBERO201628487031426660.04590.0511.58-0.262.791.95.6
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201829237261297910.14640.081.661.520.432.772.43.9
MICROSOFTHONDAMARIUS20192872755796910.21530.11.061.040.742.81.94.8
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019286377416111140.18640.051.281.64-0.0531.73
NEXUSCABOTFRAZZLED20192806712872630.1400.040.280.990.192.541.87.3
OBSIDIANMERRIMACGRANITE201929838445941080.3410.081.151.671.012.741.55.2
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192924745312900.27280.061.541.970.262.662.46.1
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019291581511621070.21500.050.670.650.142.762.55
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192885691821870.19410.051.562.250.192.922.34
PERMIT-PPERKDELTA20192728681590960.26280.030.660.480.52.792.44.8
PINBALLCHALLENGERIMAX201928877171001850.16380.021.521.950.842.722.15.7
33291POPSTARIMAXDELCO201728036621597860.08540.021.261.590.343.022.23.4
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182893758651900.23420.080.891.570.322.821.75.4
33627PURSUITIMAXPROFIT201728707131359750.08560.051.20.970.622.712.26.1
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172815716329740.22390.10.780.790.122.7625.9
RALLYCRIMSONACHIEVER202029148594361080.32340.070.440.730.882.821.95.6
REDDITHOTJOBDELTA201928276391471740.06520.022.112.361.112.8923.7
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182604431611450.08220.012.32.071.192.851.93.4
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927096191127620.063501.481.420.132.652.46
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192675624923580.08310.010.851.010.922.621.76.4
RESOURCEEINSTEINACHIEVER202029098127171000.25430.070.851.290.92.81.85.1
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928807721620820.07580.030.860.70.142.7126.2
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA20182746591962480.04430.051.7620.742.82.35.1
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192901743752880.21460.081.231.210.852.742.15.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928487141089780.12450.041.231.70.422.691.75.7
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192654537545720.18250.031.511.170.952.791.93.5
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172631554137350-0.0138-0.021.071.090.062.62.25.7
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172774683656640.14260.021.271.850.722.6327.3
SIDEROADSIDEKICKEUCLID20182395238-53500.19120.052.822.161.182.832.10.3
SOLARPOWERCRUSHABULLBANDARES20192372214266210.04140.022.492.510.972.763.21.8
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172664541603610.13260.031.531.330.742.652.24.8
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192635503728560.1360.051.421.310.392.761.93.6
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826645731240610.053901.041.34-0.242.731.75.4
STARS *RCDISCJOCKEYMOGUL20192344204302390.1140.022.762.440.863.12.80.3
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192718601662680.15260.021.661.71.222.782.25.7
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162703557176669051-0.011.71.910.072.821.94
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172569496770420.0421-0.011.421.420.892.71.85.8
TONKAPYRAMIDPINNACLE201929207651344720.07540.041.061.260.182.71.66.6
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182629517-147400.16300.121.131.531.532.833.24.8
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER201928867803021060.33340.091.111.20.722.561.64.4
VOLVOCABOTACHIEVER2019288681410601090.23440.040.961.090.532.5525.6
WISHLISTPURSUITACHIEVER20192920811533990.27410.090.981.220.72.681.96.1