Március 24. Gábor névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

18/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201525976561279540.02520.052.492.461.742.627.74.8
32039ALCOVEDUKEMVP2016279790417021130.17700.062.11.91.312.978.84.1
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201626117411090640.08520.071.71.341.592.5486.1
AMERIXMODESTYBOMBERO201625827111219720.09480.042.261.922.173.037.44.4
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142515652781630.12440.072.152.531.722.656.64.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162583685617650.15420.081.951.570.942.666.75.3
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142500619846620.11380.041.841.140.752.625.83.6
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726908291845930.08660.032.231.630.82.8484.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201424596161462550460.011.461.951.672.836.23.7
ATHABASKAEUCLIDMVP20162645767987740.13440.052.051.950.912.67.26.1
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132458713483670.18310.060.61.320.782.764.96.2
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172558750928620.12701.822.121.632.585.17.4
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142431609822700.14600.131.620.81.462.766.63.3
BATMANIMAXJEDI2017288395811711030.21670.112.572.281.282.867.46
31797BEDFORDJETTPULSAR201625227011566670.03510.011.541.90.52.917.34.9
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201627919141775750.03610.021.61.941.642.577.28.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152737842151950.33240.072.372.881.262.677.75.9
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162602819773920.23390.061.612.241.232.926.65.7
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162691797200665-0.0355-0.022.342.511.292.785.96.5
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162656749191351-0.07630.022.142.231.172.886.66.3
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152758903242088-0.0166-0.031.982.131.762.888.56.7
BUCHANANJEDIPULSAR20162602684153934-0.08550.032.032.530.52.747.36.6
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152591688817620.11390.052.412.521.042.827.64.6
CAMERONPENMANSHIPYODER201626237601467660.04630.061.60.920.992.866.15.5
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152640754878820.18360.032.452.571.712.86.64.3
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525816931246680.08440.022.282.031.342.727.94.2
CASUALEUGENIOYODER20172646748194558-0.05620.012.251.851.372.816.65.1
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162626717864650.12590.121.932.151.462.727.34.7
CHAMONIXEUGENIOSILVER201726708031677800.06570.022.52.131.032.837.55.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER201727358111859730.01660.032.131.651.022.996.54.7
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152567673169451-0.04620.041.631.360.782.975.13.3
CINNAMONALLTIMEYODER20162650745859650.12430.061.662.451.152.757.25.8
CLARKSUPERMANMULTIPLY201526037671419780.09550.041.710.81.312.76.25.6
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626027172039820.02740.042.571.970.92.838.93.3
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142619749209566-0.0455-0.032.432.030.852.676.26.2
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201525657291905730.015701.862.141.362.736.94.5
DARTAGNANEUGENIOSPRING201726527461396650.05480.022.632.771.372.887.15.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201727358121180850.15480.042.512.961.362.717.45.3
DAYTONAGRANITEKINGBOY201726056911561680.03500.013.072.831.642.757.44.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162602677174058-0.02600.022.822.90.952.877.94.7
27215DIVODAYMETEOR2013224339315015-0.1838-0.032.673.061.133.0574.2
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY20172578660180565-0.015603.092.510.652.77.64.1
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172776872619750.19380.071.952.461.232.6377.4
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON2017286595813401010.18590.062.192.031.542.628.46.6
33274EMERALDFORTUNERUBICON201728939201743760.04620.032.472.642.162.718.46.9
EMOJIOUTLASTDELTA2017269387412081030.21500.052.021.60.822.617.46.6
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152591717166358-0.0146-0.022.352.391.162.725.45.4
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT201727208771860710.01730.061.251.230.612.647.67
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201728068791588820.08520.012.242.461.92.716.36.5
32765FABULOUSJETTKINGBOY201627408071860700590.012.662.931.62.657.66.1
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172774810176357-0.03730.072.252.690.712.87.36.1
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172717784864810.18400.052.72.822.042.767.44.6
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626127731467680.05530.031.711.671.532.815.66
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172785829203363-0.04800.062.592.520.872.898.45.6
31729FUELDUKEKINGBOY201627027552019990.08690.032.752.250.932.9392.2
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201726187411312640.05540.052.322.491.512.976.95.1
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727468752138890.03790.051.561.280.692.718.85.8
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727599381838930.09600.011.472.050.82.6277
33296HEISENBERGFORTUNEJEDI201727818401353710.07520.042.122.140.642.558.67.4
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728588912124840.026502.742.290.942.667.46.1
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172716746164958-0.01560.022.322.481.192.648.25.8
HEXAGONFORTUNEJEDI201726707231684810.06580.022.712.181.012.619.24.5
HISTOGRAMIMAXJEDI201726817761705660.01680.062.12.620.862.947.55.1
33290HITECHFORTUNEJEDI201727868341782710.02610.022.222.571.062.636.66.1
33441HOBBSFORTUNESILVER2017281592611131050.23540.071.812.590.832.717.95.8
HORIZONFORTUNEBAYONET201727898211026780.14570.092.72.561.542.637.85.5
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS20172607751198672-0.01680.032.182.161.312.867.64.7
ICARUSMODESTYMOGUL20162587785610870.23350.062.022.591.872.897.45.7
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152493608213068-0.046502.492.111.372.917.52.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162414590599460.09340.061.882.081.062.788.66.3
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626798191520740.06600.051.682.370.92.756.45.9
KODIACIMAXSUPERSHOT201727878701982850.04720.042.012.41.212.876.95
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625646581079590.07480.052.532.121.972.876.53.8
KYOTOMODESTYYODER201726478341145890.16480.051.731.861.912.857.95.4
LICORICESUPERHEROKINGBOY201727638351204810.13540.062.361.690.592.577.56
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122367483379400.09240.052.43.691.762.6572.1
LIVELONGJETTBOMBERO201626227611166710.1470.041.472.580.652.756.45.7
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162568679739450.06370.052.022.71.632.837.16.6
29921MACADAMSILVERMUNITION201525797491220860.14420.022.372.541.892.846.44.9
MAGAZINEJEDIMODESTY20172665805194761-0.04610.011.722.050.892.846.77.2
MARINEBOURBONBOMBERO201726928021647780.06560.021.982.250.912.677.15.9
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627899331923750.01740.051.261.770.452.76.47.5
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325146521568740.05630.052.151.651.762.85.32.1
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172746877185564-0.02600.011.552.050.622.76.38
MECHANICGRANITEDEFENDER201727238031178770.12550.072.482.411.412.875.65
MESACRACKSHOTMONTROSS20162648764197267-0.026102.012.380.922.667.45
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152656814252489-0.0271-0.022.61.830.92.836.44.4
METHODGRANITEPENMANSHIP201726987841091740.12520.071.851.671.042.755.55.3
33286MIAMILINCOLNSILVER201726086791314760.1460.023.42.532.212.718.54.7
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626006821608760.06670.062.462.021.243.0582.6
MIGGYFORTUNEMODESTY201727958711396780.09470.022.362.611.792.668.17
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201727398441083770.13480.051.872.031.152.837.46.6
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525526731171600.06460.041.611.790.772.75.64.5
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201526547671123640.08540.071.882.191.562.77.46
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625897301015770.14450.051.561.711.012.697.74.9
30250OASISSILVEROAK20152601772964800.16420.051.992.131.752.757.26.3
OLIVERMODESTYSPRING201626728401065790.14490.062.063.141.642.895.35.4
OPTIONFORTUNEDELTA201728349141136850.15500.052.092.052.142.577.88
ORIGINSUPERHERODENVER2017272386015461070.17580.042.312.340.532.838.74.5
32284OTHELLOMODESTYSPRING201626507491247820.13510.052.923.361.753.078.24.2
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525137741557770.07510.011.071.090.532.945.25.7
PAVLOVGRANITERUBICON20172796868813960.24480.082.682.51.392.957.34.9
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON2017280491210821020.22570.091.671.461.112.738.15.7
PHOENIXMODESTYYODER201726118291384760.09480.021.9221.63.016.36.3
32040PHONEDUKESUPERSHOT20162788893257787-0.03870.032.192.310.642.848.25.1
PLUTOFORTUNEDELCO201727738451606850.09590.042.072.031.332.728.35.2
33291POPSTARIMAXDELCO201728179171941960.08650.022.232.551.332.927.45.1
28769PORTERBOMBEROMOGUL201426307091134690.1360.012.592.661.612.647.65.2
PREDICTIONFORTUNERUBICON201728379197661100.29510.12.131.551.312.638.65.4
PROMENADEIMAXPROFIT201727017861259730.09550.062.682.661.132.937.45.6
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727388461880790.03690.042.072.190.532.4385.8
33282RAINMETERGRANITESILVER201727619061409970.16580.052.242.542.062.87.25.4
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201626637571648690.03550.022.312.512.122.6474.6
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162714834208267-0.04690.022.092.451.842.716.95.9
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727598841691740.04550.012.182.41.12.56.17.3
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525917191622680.03560.021.732.170.792.718.45
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT201626206721200660.08420.022.92.761.952.656.54.9
SECUREMONTANASILVER201626527531305840.13500.042.081.861.222.857.64.6
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162374441201440.13210.053.673.392.152.746.62.3
31763SOUNDTRACKSILVEROAK20152555728948580.08350.021.82.181.462.618.37.2
SPORTSCARFORTUNESPRING201727658571449880.12540.032.292.541.552.787.85.6
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201727899011892840.05710.051.591.610.82.598.67.4
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627678522277880.0167-0.012.462.690.922.788.15.4
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526417921296920.15500.0422.341.282.76.84.3
TAKEOVERBRODIETROY201626308181540690.04610.051.571.471.612.776.6
TESTIMONYMODESTYTROY20172673889672900.23400.071.92.431.612.836.27
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172860941219270-0.04730.022.352.920.972.826.47.1
TOUCHUPMODESTYTROY20172671844494710.19340.071.632.51.922.856.67.8
TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162606726637560.12340.051.982.211.422.626.86.7
TROUBADOURFORTUNEJEDI201727868811703790.05620.041.852.160.642.677.36.5
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527338381057920.19480.062.071.281.252.577.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615720600600.14370.071.312.091.252.657.95.5
USEFULYODERCAMARO20152654796445930.28440.1121.741.552.937.14.3
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201526317861451830.1500.021.992.061.392.99.15.4
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201526087751276820.12490.041.982.471.372.786.55.3
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162534692198152-0.0850-0.0421.581.422.815.96.1
WEEKENDMODESTYSILVER201626328001009710.12420.042.012.51.82.816.86.2
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162575654157548-0.04550.022.162.750.872.856.85.3