Április 11. Leó névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2021/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192681555606700.16290.041.761.391.112.7323.9
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525613411067490.033202.552.050.52.842.20.1
ALONGSIDESIDEKICKJACOBY20182153-19-60100.04-4-0.013.233.131.492.892.9-1.9
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE20152587499143346-0.0340-0.020.910.780.132.681.84.5
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016261047684730-0.01360.030.921.510.232.841.94.7
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER20182734604650790.19410.071.542.230.072.752.23.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152654558-612900.4110.071.661.970.342.772.43.5
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201929327991246960.16520.051.31.910.182.981.74.7
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192813682620990.26370.061.31.60.192.842.43.4
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192647464334490.13280.062.162.570.352.642.53.5
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828897001897930.07660.021.871.58-0.22.812.53.6
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182846706717950.23400.061.771.860.342.782.54.5
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182704604796710.1422-0.011.521.70.042.92.54.8
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928407101107690.09530.061.091.340.612.731.76.1
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192598385-35500.18220.082.992.641.012.752.82.6
25056DOORMANBOOKEMSHOTTLE2011216757-503140.1280.092.451.590.732.672.70.2
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828436981000840.16530.081.271.79-0.192.732.64.9
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192836710171361-0.02590.021.392.09-0.462.811.86.1
ENCOURAGEMILESTONEHELIX201928467251198910.15560.061.581.65-0.042.862.44.5
ESTHETICENTITYGRANITE201928837991478990.14550.031.051.590.733.041.84.7
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182801636918900.19460.061.941.750.443.012.12.5
FAIRVIEWDUKESILVER20162673552229187061-0.031.441.190.142.882.81.5
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182877670788770.16420.062.12.030.382.852.54.7
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192726510550550.12360.072.391.960.912.822.63.4
FORESIGHTFABULOUSYODER201827757081036880.17500.060.470.97-0.612.8224.2
FROSTBITEIMAXPROFIT20172665539971660.1490.071.161.470.562.912.13.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016277355817531060.13570.012.411.80.252.992.4-0.3
GENERATORCRIMSONTOPNOTCH201928327401328940.15570.050.530.34-0.042.892.25
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172648518829600.1470.071.380.920.022.891.92.8
35854HALIFAXFASCINATORDELTA20182727568955560.07360.021.662.380.462.91.84.3
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132132-2098510-0.113-0.062.422.060.062.853-1.4
35566LENNYTOPNOTCHRUBICON20182731644190830.27360.1110.550.062.6725
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152459311124260.08140.041.562.420.042.753.12.8
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182611500666490.08260.021.612.040.362.932.14.9
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727435931438590.0142-0.011.221.140.362.821.75.3
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192795657668820.2450.081.561.630.012.652.44
MEZZOFORTEPOSITIVEIMAX201928907521139900.16480.041.371.640.012.692.15.6
MISSIONGRANITEDELTA20172723580667770.18350.051.421.331.313.071.52.9
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182730579156235-0.08500.011.261.620.342.821.86.3
ODOMETERCABOTOUTSIDERS201928257551172700.09470.040.331.220.312.731.66.3
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142584407140851-0.0130-0.052.072.150.032.8322.5
OXYGENIMAXMUSCADET201726916111192860.14420.021.271.60.043.022.43.5
OZONEROBERTOUTSIDERS20192809671602780.19350.060.660.660.922.891.94.9
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019291581511621070.21500.050.670.650.142.762.55
PERMIT-PPERKDELTA20192728681590960.26280.030.660.480.52.792.44.8
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192918797978880.17570.090.850.930.252.782.15.8
PORSCHEDANTEGRANITE201929517521684860.07630.042.151.950.382.972.35.6
PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029938339961170.27520.071.551.810.752.882.24.3
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192746575442570.14400.091.441.120.622.792.24.6
REDDITHOTJOBDELTA201928276391471740.06520.022.112.361.112.8923.7
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192675624923580.08310.010.851.010.922.621.76.4
35589REVERE-REDUNSTOPABULL REDBAILEY*RC201822931113659-0.021202.582.271.393.012.90.3
RHUMIMAXDELTA201726885891590700.035001.091.230.552.992.43.8
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA20182746591962480.04430.051.7620.742.82.35.1
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182677583902620.09330.021.212.080.012.812.54.5
RIVERGUARANTEEMONTANA20182749653487640.16370.080.820.77-0.52.551.95.5
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192901743752880.21460.081.231.210.852.742.15.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928487141089780.12450.041.231.70.422.691.75.7
RUBLECRIMSONPROPHECY2019294080814891090.18680.070.940.150.212.92.84.6
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192654537545720.18250.031.511.170.952.791.93.5
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172631554137350-0.0138-0.021.071.090.062.62.25.7
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192746564123510.16240.071.922.380.242.732.44.9
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182726579368540.14300.071.081.92-0.012.821.84.9
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172773584731480.07460.081.271.760.62.62.24.8
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172664541603610.13260.031.531.330.742.652.24.8
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172756682648710.16360.060.530.730.12.61.85.7
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172569496770420.0421-0.011.421.420.892.71.85.8
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN20122365224549250.0112-0.022.452.470.042.911.80.7
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER201928867803021060.33340.091.111.20.722.561.64.4
VOLVOCABOTACHIEVER2019288681410601090.23440.040.961.090.532.5525.6
ZASBERILLACASPERDUKE201828576769051010.23590.111.792.14-0.012.842.62
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172689551197350-0.0957-0.011.121.502.791.84.5