Július 12. Izabella névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2020/04 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
28969ASTRALTANGOMOGUL2014226679-0.04780.031.441.612.56-3.310.86-0.361406
2020/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN20152525312959420.0227-0.012.762.311.22.837.80.5
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182688572-24570.21250.0911.660.462.767.25.1
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142546438512550.12290.050.870.210.392.646.82.5
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726365291307670.06490.031.430.720.132.937.83
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162572466734520.08430.070.850.30.532.777.32.9
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016262650491429-0.02350.021.061.570.792.816.75.5
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER20182827668925820.16470.061.562.210.272.7494.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152645551-533820.3750.081.351.99-0.212.828.23.6
BLUEJAYYODADELTA20182764639810590.1390.051.761.510.332.696.55.8
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725935561260580.03450.020.220.540.072.97.45
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152500388232380.1190.041.411.50.352.868.63.1
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162559493573650.15300.040.731.040.012.918.43.2
BYLAWMAVERICKMODESTY20182692559128831-0.06430.011.091.64-0.32.7875.3
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152584458116600.2230.071.452.40.852.768.92.4
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152523404867490.05290.011.310.920.612.838.41.5
CATEGORYHOUSESPRING20182698576424780.22350.081.461.731.092.867.63.2
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828506681637840.07580.021.821.610.412.838.43.9
COCKPITPOSITIVEDELTA20182895737790950.22420.061.871.810.662.7884.6
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152598438433440.1190.021.732.450.912.7510.23.8
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152207146-586-20.0700.070.641.490.742.977.62.1
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182724624785690.132401.421.63-0.152.8685.2
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726605001140540.04400.021.981.820.742.987.93.9
DAYTONAGRANITEKINGBOY201725944371232570.033802.111.540.992.887.42.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162530391137933-0.07460.011.922-0.12.97.32.8
DIGITALHOTLINEDUKE201827235281534720.044802.41.780.982.87.12
DUNFEEYODERNUMERO UNO20152620562-331860.36190.110.220.110.12.988.52.5
DUPONTFORTUNEMONTEREY2017260845247350.12190.061.862.03-0.072.746.84.2
34736EINSTEINTOPNOTCHDUKE201829117551346840.11590.061.21.640.112.717.96
ENDURANCEOUTLASTDELTA20172704613864680.12320.021.291.56-0.162.6575
EXOTICFABULOUSGRANITE201827876521026890.17470.051.651.340.473.017.23
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI20172682581548590.13280.040.930.820.022.667.15.2
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172688551547740.19290.041.591.331.412.96.93
FORBESCASPERDUKE201827755861482710.05590.042.192.11-0.142.967.92.5
FORESIGHTFABULOUSYODER201827777231127860.15500.050.30.78-0.32.837.24.5
FRISCOFASCINATORYODER20182763679553990.27440.090.790.77-0.322.927.52.4
FROSTBITEIMAXPROFIT20172707562959620.09490.071.421.590.762.927.73.9
31729FUELDUKEKINGBOY201627024971656890.09550.012.081.550.393.018-0.3
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182663535146238-0.06520.020.610.480.162.856.64.9
GATHERINGGRANITEJEDI201726826101000750.13450.050.640.370.182.846.54.5
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA20172635537148049-0.0344-0.011.141.870.592.87.54.7
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172666530831610.1450.071.230.920.362.8783.2
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182692649669710.16360.050.120.98-0.092.776.75.5
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725434501239620.0533-0.021.331.220.312.96.62.8
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152548478133245-0.0238-0.011.281.070.262.817.84.3
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182686595614490.09300.0411.720.042.96.86.3
30195HELPMONTEREYMODENA20162527389299310.07270.061.991.411.222.827.92.7
HOMEGROUNDHOUSEJEDI20182709537606570.12350.061.951.970.782.7973.9
HYPERLINKPADAWANJEDI20182705514183941-0.1640.021.640.790.012.757.44.1
29533KANEBOMBEROMOGUL20142537453202137-0.1350-0.041.211.37-0.762.745.73.2
KAYAKFABULOUSDETOUR20182737615658750.17340.051.512.160.482.766.44.1
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425964911274620.04480.031.030.92-0.222.818.91.6
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT20162603514988480.03450.050.811.320.152.876.63.8
KNOWHOWFABULOUSDETOUR201827405961449640.03520.021.781.920.482.816.83.8
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172626499194253-0.07680.030.920.64-0.542.839.53.3
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726435281434570.01480.011.170.940.232.946.33.6
LENNYTOPNOTCHRUBICON20182800708467860.24420.10.930.66-0.062.6675.8
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152537379298340.08160.021.712.280.562.8210.13.5
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY201826805761037560.06350.011.62.060.442.917.15.5
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162598524850440.04330.020.791.14-0.112.87.74.8
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152513381105815-0.093401.191.010.452.746.83.7
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727616251446590.0142-0.011.331.190.482.835.35.7
MARTINIFORTUNEDELTA20172565438189330.09140.031.531.7902.736.84.9
31727MAVERICKJEDIDELTA20162648526124318-0.1440.021.021.46-0.312.7176.7
MISSIONGRANITEDELTA20172747612770800.17370.051.490.951.223.015.93.1
MITSUBISHITOPNOTCHDUKE201827506211210860.14620.081.130.96-0.412.938.43.4
MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201828346631344650.05530.041.541.770.242.736.25.2
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182779638171242-0.085401.31.760.372.866.2
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY20182618543665440.06270.020.791.90.572.876.85.1
NEPTUNEARMOURJACEY20152623466457550.13370.080.930.361.022.668.83.5
ORIGINSUPERHERODENVER20172658550853830.17370.041.421.36-0.212.99.12.5
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142616460151758033-0.052.061.640.472.827.42.9
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182698640229462-0.0967-0.010.680.550.042.786.95.3
OXYGENIMAXMUSCADET201727376341194800.12440.021.51.960.292.998.94.5
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172571437137325-0.0938-0.021.661.13-0.332.667.74.9
31399PISTONJEDIBALISTO20162617481951510.05460.061.441.07-0.192.746.63.5
33628PLUTOFORTUNEDELCO20172635496910460.04390.041.171.210.112.818.13.7
POETACHIEVERJETT20182643576826830.18360.040.730.750.342.896.62.6
PORTHURONFASCINATORGRANITE201827436401113900.16540.071.240.580.44373.1
PREDATORTOPNOTCHJETT201826695481257490530.051.231.260.272.886.74.6
33264QUARTZGRANITEPROFIT201727506401061720.11380.021.641.691.223.025.13.6
RADIATORACHIEVERDELTA201827477251645890.095000.330.790.312.837.84.6
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182692609182520.16250.070.831.47-0.222.568.26.8
RHUMIMAXDELTA201727396361630690.025201.181.410.7637.14
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA201828576761295540.01500.031.842.210.892.777.45.3
RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827786631098710.1390.021.322.350.082.818.34.7
RIVERGUARANTEEMONTANA20182717627567570.12350.060.780.85-0.392.5776.1
ROBUCHONMARIUSDELTA20182752696209875-0.0261-0.010.571.2602.846.54.6
ROLLSROYCECHILLAXDELTA20172681551793710.14400.051.091.220.52.779.73.5
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172699606152757-0.0143-0.011.221.260.152.67.25
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162558421380690.19280.061.71.090.092.968.51.7
SERGIOMONTEREYOAK20152500378112232-0.043601.470.740.652.98.12.9
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182808655603590.13360.061.211.980.162.86.35.6
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172754574739420.05450.081.371.61.022.6375.3
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172728590715680.14310.031.681.570.772.647.94.9
SPARKLE-PTOPNOTCHDUKE201826184831288540.023901.211.880.042.819.44.1
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172718653605650.15340.050.480.790.262.646.85.8
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172696594935510.052801.671.731.042.76.25.9
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182715641244610.18270.070.451.340.532.765.85.8
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE20182664550926790.15370.031.191.470.242.728.63.4
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172690614532850.23300.050.880.840.32.758.23.7
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY2018267456074618-0.04320.030.951.770.912.75.97.6
TOPSOILTOPNOTCHFLAGSHIP201826936271058650.08460.050.731.09-0.162.836.74.7
TREND-PMAVERICKDUKE20182588449125832-0.063900.810.950.122.797.85
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172651501488480.1360.071.531.430.492.885.83.7
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152641528186680.22250.071.110.450.62.67.74.2
USEFULYODERCAMARO20152615542-144660.26260.111.080.840.752.966.83.6
ZASBERILLACASPERDUKE2018295575911071130.24650.111.861.82-0.262.887.82.8
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172759597199254-0.0758-0.011.351.670.212.87.54.5