Április 2. Áron névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2019/12 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
28969ASTRALTANGOMOGUL2014207871-0.05730.041.881.612.52-2.840.89-1.111344
2019/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525045701327580.03420.013.513.41.692.76.82.5
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182655816516770.21420.11.772.520.972.77.46.6
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201525947861714690.02560.011.721.870.492.615.66
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142505664993730.13430.051.771.110.872.525.94.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201725897701637870.09630.052.241.730.72.838.24.9
28969ASTRALTANGOMOGUL20142365550972390.01340.021.452.252.622.6363.9
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625017071176700.09560.071.651.211.012.676.55
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626307591303500.01490.032.032.511.512.665.87.4
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER201828029041344970.17600.072.493.21.012.627.75.9
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO201526988782781060.35280.072.242.890.792.757.55.9
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725507811637780.06590.031.161.510.612.836.96.3
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162510709901800.17420.051.7220.742.87.64.9
BYLAWMAVERICKMODESTY20182688805162450-0.04570.031.932.490.242.676.77
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152575710719800.19410.072.313.331.462.678.64.2
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525146601323680.07460.022.171.891.162.737.93.4
CATEGORYHOUSESPRING20182683844894960.22510.092.362.781.712.757.25.3
34632CIRCUSHARDROCKDUKE2018278490019751020.1700.032.652.510.942.777.85.9
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152581682942640.1360.032.523.41.412.7395.3
28579CRAYOLAPULSARMOGUL2015221843874260.09210.071.211.960.792.866.74.1
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER201827419121386910.14440.012.232.520.62.887.1
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726597671595720.04570.032.842.81.162.897.15.8
DENMARKJEDIKINGBOY20162509623174954-0.04600.022.742.850.632.846.94.3
DIGITALHOTLINEDUKE201826687631914870.05610.013.112.741.592.726.34.1
DUNFEEYODERNUMERO UNO2015258179382990.35330.111.270.950.792.97.75
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172614718601590.13360.062.642.970.692.6265.9
34736EINSTEINTOPNOTCHDUKE20182880100117901020.12730.062.082.50.72.627.18
ENDURANCEOUTLASTDELTA201726628511413860.12480.022.172.640.32.566.56.5
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN201425076761136670.0926-0.033.032.91.522.666.25.4
EXOTICFABULOUSGRANITE2018269286814081030.18600.062.552.31.062.9474.9
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201726368131066760.13430.041.891.870.492.556.67
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN201726227721013880.18440.052.442.361.82.8374.8
FORESIGHTFABULOUSYODER2018270595114551030.17620.061.061.650.292.746.76.4
FROSTBITEIMAXPROFIT201726177661351760.09620.072.32.451.432.867.25.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016260571821011050.09690.022.792.370.72.9981.6
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182653781181659-0.03650.031.431.390.922.796.36.4
GATHERINGGRANITEJEDI201725988191417870.12590.061.51.20.572.755.86.5
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA201726097921772710.02580.012.012.871.132.7276.4
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER201726558011417830.11640.072.131.8812.874.6
GRANDCRUFASCINATORMONTANA201826739021107910.18510.061.061.950.592.686.67.1
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL201525257121663650.015202.012.070.762.7175.6
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY201827018551130700.1470.041.892.650.772.796.38.3
30195HELPMONTEREYMODENA20162508632762510.08430.072.772.341.832.7474.3
HOMEGROUNDHOUSEJEDI201826807891074760.13500.062.642.841.332.666.65.9
HYPERLINKPADAWANJEDI20182689753222360-0.08780.042.41.680.662.656.75.5
29533KANEBOMBEROMOGUL20142532708249261-0.1166-0.031.992.5-0.222.664.84.7
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425377241713770.05610.031.731.750.182.7383.9
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625647491379650.05580.061.592.30.682.776.15.5
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172584733233572-0.05810.031.751.63-0.042.768.84.7
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625657401526680.04550.032.212.241.012.6765.6
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201725287191842690610.021.831.850.542.896.15.1
LENNYTOPNOTCHRUBICON201827829469371050.25570.11.721.560.442.546.67.6
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152610673884590.09400.052.573.191.32.769.45
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY201826708221451730.07500.022.462.971.092.786.27.5
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625857831278620.05500.041.592.020.362.736.26.9
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727168571792780.04570.012.042.150.882.765.67.3
MARTINIFORTUNEDELTA20172601729790600.11330.032.372.710.882.665.96.7
31727MAVERICKJEDIDELTA20162669761157338-0.07590.041.912.310.342.646.68.3
MISSIONGRANITEDELTA201726868461217930.17530.062.241.831.482.945.55.5
MITSUBISHITOPNOTCHDUKE2018271688316671070.16780.091.931.890.162.887.35.5
MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201828038941730800.05660.052.352.560.922.645.27
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182734853201258-0.06660.022.242.661.052.725.67.9
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY201826218001110640.08420.031.642.751.232.7867
NEPTUNEARMOURJACEY20152586722893740.15500.081.851.351.532.567.95.8
23351NUMERO UNOMAN-O-MANSHOTTLE20102279464-287520.2350.051.852.130.262.637.43.5
ORIGINSUPERHERODENVER2017265081114301020.17560.042.272.380.42.828.64.3
29073ORIONKINGBOYMOGUL201425876911896740.0149-0.032.862.581.062.726.34.2
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182667880261282-0.058101.351.520.62.76.77
OXYGENIMAXMUSCADET201726788731613960.13570.032.372.960.952.937.16
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172576701184252-0.0654-0.012.542.010.452.596.96.3
31399PISTONJEDIBALISTO201626097341409700.06610.062.311.910.462.645.85.3
33628PLUTOFORTUNEDELCO201726257541405700.06540.041.922.130.972.737.45.1
POETACHIEVERJETT201825777881186940.18480.041.651.780.962.836.54.7
PREDATORTOPNOTCHJETT201826147711644680.02660.061.942.040.942.815.96.1
33264QUARTZGRANITEPROFIT201726368201485820.09520.022.432.541.52.965.65.2
RADIATORACHIEVERDELTA2018264793719971000.096201.111.740.842.767.76.7
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182708878852740.15450.071.722.360.382.4788.3
RHUMIMAXDELTA201726918742012860.04650.011.982.331.492.936.86
RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827309001519880.11540.032.043.210.592.738.26.9
RIVERGUARANTEEMONTANA201827208881141800.13520.061.631.740.192.496.77.4
ROLLSROYCECHILLAXDELTA201726248031183860.15530.061.932.211.052.6895.8
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201726738551876780.03590.011.972.160.632.516.26.5
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162525665830840.19420.062.592.070.622.846.94.1
34689SHELBYMAVERICKDETOUR201827998831041760.13510.072.142.90.672.716.17.2
34597SHERPAPERSEUSSPRING201727008031091620.08570.082.222.411.532.566.16.6
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA201726668291220850.14460.032.552.531.232.547.46.7
SPARKLE-PTOPNOTCHDUKE201826107471783750.03560.012.092.780.72.778.35.9
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY201726858911147850.15510.061.271.590.612.556.47.2
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726508391337720.08430.012.412.61.572.615.67.4
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182713892725810.19430.081.462.341.262.655.27.6
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE201826598161440970.15540.042.172.540.892.657.65.2
TOPCHRONOOUTLASTYODER2017262583710201010.22450.051.721.780.892.6685.2
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY20182702824125543-0.01480.031.772.61.52.5959
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172557685844600.1480.082.222.290.842.85.75.2
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152672821970910.2490.0721.311.192.57.36.2
UNICORNSPRINGTANGO20152542675456530.13350.081.242.090.992.647.55.2
USEFULYODERCAMARO20152633819452920.27440.111.921.721.372.96.35.5
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172667799219771-0.046802.072.590.692.746.95.6