Október 18. Lukács névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2021/08 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30242TWITTERENTAILJABIR20151785740.08640.041.831.180.31-0.760.050.531262
2021/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
32039ALCOVEDUKEMVP2016280271415201040.15600.041.311.490.923.032.31.6
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192715580361590.16350.081.91.470.832.72.22
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182781827449850.24450.111.111.540.242.871.94.5
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142459365431460.1270.051.411.851.232.682.21.8
ATHABASKAEUCLIDMVP20162683575722650.13300.031.571.220.692.652.24.2
AURAIMAXAFTERBURNER201727596821033690.1520.071.91.611.442.911.92.8
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027777731390790.09510.031.731.320.282.652.13.9
BANKSYMARIUSACHIEVER201828959231212820.12620.080.851.440.022.762.35.3
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192866855644950.24410.071.672.10.522.821.93.9
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927947971810790.03670.041.311.52-0.072.923.6
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927747971268860.13610.070.710.35-0.193.022.23
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192790832492900.25330.061.151.860.622.672.14.7
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192831849557880.23380.070.951.620.492.791.74.4
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828759241034960.19450.0411.10.432.43.26.8
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201928959611272960.16510.0411.79-0.092.951.84.6
BRAINWAVEIMAXDENVER2017275072715601040.15590.041.181.59-0.33.091.70.5
BREEZECHALLENGERJEDI20182723746759530.08350.040.941.71-0.062.811.85.3
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO20192813832992730.12380.021.111.640.222.752.25.3
BRUCHNERROBERTFABULOUS20192795723993650.09480.061.551.70.622.782.15
BRUNSWICKMAESTROJARED202029351044851740.14490.080.671.390.272.651.98.1
BRUTUSPOSITIVEROBSON20182714783917980.22450.061.071.110.022.892.23.8
BUGATTILAWSONIMAX20182778812399860.25460.120.590.90.222.912.84.5
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172850795586840.21310.041.382.630.152.662.24.7
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726975981376680.054201.951.480.712.872.43.7
CHAPTERCHALLENGERJEDI201928657881058730.11440.042.062.510.182.771.94.4
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192780723550740.18360.071.41.170.862.612.34.6
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928867986681060.28400.071.341.830.452.812.43.6
CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20202881881708970.24390.061.672.110.342.652.15.5
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828768121951940.06670.021.891.6-0.272.812.53.6
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182801795664920.23380.061.721.910.192.812.84.5
CONCEPTCHALLENGERJEDI20192843759723820.19390.061.492.30.142.731.83.5
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727907031835740.015601.791.650.332.831.93.6
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827887201227670.07420.011.582.250.312.672.55.3
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172653469663640.13310.041.591.940.412.822.22.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182715819506520.11470.110.390.96-0.082.711.95.6
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928358891161700.09530.060.961.250.562.711.86.3
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA20162743758785550.09480.080.610.370.892.562.24.6
DELUXEDROPKICKTOPNOTCH202028006461188720.09510.052.752.20.432.922.63.2
35856DISTRICTDISCJOCKEYDELTA201927606181021550.05540.082.872.461.292.922.82.8
34867DRACAENAGUARANTEEDUKE201827197611032450.02450.040.921.04-0.32.522.46.8
34861DREAMBOATMARIUSDUKE201827998581473670.04520.020.651.340.112.661.96.3
DRESSCODERNRFABULOUS202027718231002700.11480.061.091.240.562.722.25.5
EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192810873674820.2350.050.681.350.722.591.46.3
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE20182789787843810.17500.081.091.66-0.282.732.65
ELECTRONPOSITIVEIMAX20182770792948880.18460.061.432.27-0.032.952.14
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202853884638960.25510.110.330.9-0.562.652.25.2
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192846898179364-0.02620.021.261.99-0.492.811.95.9
ENCOURAGEMILESTONEHELIX201928048701085810.14520.061.631.86-0.162.842.34.4
EPOXYPOSITIVEIMAX201828499208791200.3470.070.841.22-0.162.92.14
ESPNHOTJOBHELIX20192845741830830.18460.071.751.91.322.882.83.2
ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192806790541550.12390.081.712.040.332.7826.6
38237ESTHETICENTITYGRANITE201928479281520960.13540.021.091.650.693.071.84.6
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152642583179350-0.0636-0.071.841.430.682.751.84.5
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201526736001662720.0344-0.031.390.980.722.872.14
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152690599154955-0.0136-0.041.91.851.122.791.94.2
EVENTEINSTEINMARIUS202028729181131840.14570.080.761.3-0.042.622.46.1
EXECUTIVEIMAXJEDI201827416881542740.05520.011.652.020.412.841.63.2
EXTRATIMECHALLENGERRESOLVE20192833801383600.16370.091.071.940.12.621.96.3
FAIRFAXPOSITIVEFORTUNE20192823788877900.19440.061.691.52-0.142.812.34.1
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182726616432630.16420.11.881.961.082.822.12.5
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182839875208170-0.0353-0.041.161.740.872.822.86.1
FATEMAESTROTOPNOTCH202029188611232720.08540.052.092.220.962.772.55.9
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182895758781780.17420.062.252.260.642.812.64.7
FINALISTCRIMSONMARIUS20202845889667990.26460.090.840.760.892.732.34.6
FIREFLYMAESTRODYNAMO2020291810091233970.17590.070.961.180.422.842.35.5
FLAWLESSMARIUSMAGNUS20182766820704760.17450.080.941.580.042.6224.3
FLETCHERIMAXJEDI201727457781357810.1550.040.971.21-0.2532.23.7
FLOATTROPICTOPNOTCH20202868626487660.17440.12.842.741.672.7824.2
FLORIDALAWSONMARIUS20192904945375860.25470.120.811.020.472.881.74.9
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192748574606560.11380.072.462.060.832.82.43.4
31729FUELDUKEKINGBOY2016275154816681020.135302.441.990.52.942.40.1
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927557581207780.11550.060.891.10.22.842.13.6
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201727177931126860.15460.040.50.540.052.972.33.6
35916GIOVANNIPURSUITGUARANTEE202029069201208950.17500.041.150.720.812.782.35.8
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA20172708797538650.16480.110.680.78-0.252.851.74.9
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE20152721654975820.15400.031.481.210.923.21.52.7
GREYCUPZAZZLECRIMSON2020299211608821060.25540.090.210.41-0.242.711.97
GUIDEGUARANTEEPROFIT20172704699600550.11460.10.870.560.062.582.25.2
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192891811609880.23320.052.382.841.052.851.74.5
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER20172676666132347-0.01450.010.580.750.262.692.64.6
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927338561162590.053700.931.120.132.721.56.8
35747HILLTOPCHALLENGERJOSUPER201829068271322840.11510.031.672.060.322.741.74.5
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202829770224720.22290.081.942.090.572.71.85.3
HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029289411090940.18520.061.111.86-0.392.762.45.9
HOROSCOPEHEROICACHIEVER2019286099910031210.28390.030.720.770.312.781.74.8
HURRICANELAWSONIMAX20192699675295690.2360.091.21.230.592.762.34.1
ICECOLDTIMBERLAKEPROPHECY201928739401766780.03650.031.031.28-0.682.9725
IGLOOMARIUSMODESTY20182736805737540.09410.060.872.160.182.921.95.4
34111IMPERIALIMAXJEDI201728048011791930.08600.011.391.290.482.941.93.1
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201827126921074750.12420.031.392.31-0.013.031.52.7
INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201929069515421180.34410.080.641.48-0.222.882.23.7
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828369171162770.11580.081.071.680.312.931.84.8
JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201827327741041620.08440.040.920.99-0.312.681.75.2
35622KODIAKSOUNDCLOUDWINDMILL20192821827977720.12480.061.561.630.542.51.85
LAMBEAUPURSUITDOC2019297988610291120.25580.092.141.60.452.82.53.8
LARAMIEIMAXYODER20172794733982970.2480.061.41.590.72.892.32.7
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928978721477970.14640.061.321.371.392.992.23.6
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201928307711479640.02620.051.881.780.432.631.84.7
MAESTROIMAXDUKE201728608391165810.12490.041.641.820.742.822.24.9
MAHOMESELDORADOMILKTIME201929229491230740.09520.050.951.710.312.691.26.4
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192877934389750.21350.080.671.050.382.671.77.8
MAJORDOMOMARIUSGUARANTEE201928508891193740.1500.041.121.760.232.632.46.3
MALACHITEROBERTPADAWAN20192780710532580.13400.080.91.260.762.712.25
34688MARBLEGUARANTEEDUKE20172760796696750.17400.060.440.76-0.212.552.15.6
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627697911244590.04530.051.121.80.162.8624.6
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727446891404580.0142-0.011.371.240.422.821.75.3
35740MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201828748491233670.07650.091.451.66-0.082.7124.6
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172715762680530.09350.051.041.52-0.262.731.65.5
32910MAURICEEUGENIOPROFIT2017274780514815704600.81.29-0.022.811.75.6
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201828927811190880.14610.081.821.740.772.82.33.2
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192779670553790.2430.091.71.790.182.652.43.9
MEMBERSHIPPOSITIVEMODESTY201827647471287880.13430.011.491.720.352.962.34
MENDELGUARANTEEDUKE201827817731176830.13530.061.341.1-0.42.672.84.1
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172757810225662-0.0866-0.010.80.840.42.842.34.5
MICROSOFTHONDAMARIUS20192808838666820.2500.10.970.960.82.81.94.5
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162729795255169-0.0976-0.010.550.87-0.522.651.94.9
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028819561020670.1480.060.961.760.12.661.97.1
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202812799768960.23500.090.721.38-0.332.82.34
MINEBUSTERFULLMARKSMAVERICK20192805791686710.16370.051.111.5-0.072.636
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192889890922900.19520.081.160.820.662.82.54.8
MONETGUARANTEEJEDI201727548431177660.07480.040.691.08-0.282.592.45.9
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019282384215871110.17610.041.261.64-0.1331.72.8
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172718641688690.15330.041.391.410.742.942.43.6
MOVIOLACRIMSONPOSITIVE20192837945666810.19410.070.450.82-0.162.582.16.7
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192824816263670.2390.110.520.450.692.681.86.2
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182650589138429-0.08450.011.271.570.742.692.35.3
NETFLIXPURSUITTOPNOTCH201927477741389550.01540.041.251.260.062.82.15.1
NEWGLENNFASTBALLCHALLENGER202029749661305990.17600.071.511.720.082.812.55.2
NEXUSCABOTFRAZZLED20192760826860600.09390.040.20.970.142.541.87.1
35953OBSIDIANMERRIMACGRANITE201929679405601070.3400.081.241.761.022.711.65.3
35951OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192991880342950.29310.071.72.190.522.652.36.3
OZONEROBERTOUTSIDERS20192806803568790.2340.060.560.620.932.891.94.9
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202029179141060930.18520.071.161.590.042.632.15.8
PANTHERMAESTROCHALLENGER20202945933765910.21450.071.051.830.662.812.35.1
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER201928728829221030.23450.060.750.820.342.732.44.8
PASSWORDELDORADOMONTOYA20202849835975590.07610.111.131.140.092.881.85.4
PATHFINDERCHALLENGERFORTUNE20192722681594650.15370.061.031.35-0.382.681.84.4
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182703567524560.13330.061.742.10.362.612.73.9
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192927769834910.2420.061.662.460.562.92.33.8
PEGASUSDROPKICKFABULOUS202028127321390700.06490.022.452.23-0.052.852.64.1
PHENOMENONCRIMSONMARIUS20192875946595750.18460.10.460.890.362.6626.8
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201728098641140630.07550.070.580.61-0.292.622.36.5
PINBALLCHALLENGERIMAX201929418751047910.17390.021.552.181.062.682.25.6
PINTERESTMARIUSSUPERHERO20182764720674550.1380.061.181.720.552.6625
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182787776511570.13360.070.831.370.432.641.55.7
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192918811574840.22400.081.972.661.042.7825
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192704672303770.23310.081.371.341.172.942.13.9
33291POPSTARIMAXDELCO201727547591549830.08510.011.131.550.133.012.23.2
35919PORSCHEDANTEGRANITE201929068511630830.07600.031.951.830.362.982.45.6
PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192751722587890.23370.071.031.320.22.751.83.4
31983POSITIVEDUKERUBICON2016277880313151080.2550.051.281.53-0.362.982.33.7
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028868501068990.2540.071.812.110.462.9123.6
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182787869786840.19410.060.681.190.522.862.15
PREMIEREEINSTEINMARIUS20202811791963600.08470.061.692.260.782.742.25.6
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182855882520880.24370.070.791.60.42.821.75.2
PRISMEINSTEINACHIEVER202028968811083890.16520.061.351.650.392.852.14.8
PRIUSRNRACHIEVER20192834892693850.2400.060.930.930.552.841.65.5
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192844760218890.29360.11.752.570.542.642.83.9
38238PROFILEPURSUITGUARANTEE20192863834354620.17350.081.181.260.562.641.86.7
PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029639368971150.28490.071.541.810.692.862.34.3
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201728007591249830.12590.071.461.240.152.851.93.7
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201726696071361620.03540.041.191.51-0.122.492.33.4
PROTOCOLPURSUITROBSON20192795790266830.26410.120.790.640.732.741.95.5
PROVERBEINSTEINPOSITIVE20202884876746900.21530.11.32.110.012.862.35.4
PUBLICMARIUSMODESTY201828058541145780.12550.070.891.210.312.992.44.2
PULLMANIMAXMODESTY20172710717249840.26300.081.110.910.82.981.83.9
PUNCHBALLFASTBALLPOSITIVE202029138561179970.18490.041.691.841.22.852.44.8
33627PURSUITIMAXPROFIT201728779161399780.08560.041.140.840.52.722.36.4
PUSHUPZASBERILLAACHIEVER202029508334901210.36510.131.871.910.522.862.32.2
PYLONRNRACHIEVER20192807854464950.27380.080.920.720.222.7225.5
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172749778248690.21340.090.720.79-0.012.761.95.8
PYTHAGORASCHALLENGERFORTUNE20192789743384640.17330.071.11.86-0.022.5225.7
RAINFORESTMARIUSROBSON20192848829458810.22520.131.3210.62.791.64.1
33282RAINMETERGRANITESILVER20172740727805800.17400.051.321.491.452.922.13.8
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202884911743720.15380.051.741.521.272.6427
35523RAPIDLYPOSITIVEIMAX201927768511943930.065901.171.83-0.213.1524.1
REDCARPETIMAXMONTANA20182747750449780.21400.091.211.750.272.851.94.1
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927317851145650.07370.011.441.39-0.032.632.46.2
REGLAWSONPROPHECY20192769721345740.21510.141.391.080.742.872.43.5
RELAYPOSITIVEFRAZZLED201928158541861850.055901.651.910.172.772.75.6
RELENTLESSCIRCUSYODA20202910900916900.19540.091.591.47-0.372.6225.2
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192654733883570.08310.010.790.940.792.621.76.5
RETROLOOKMAESTROALCOVE20192901916955910.19600.10.771.170.612.842.35.3
REUTERSPOSITIVEMODESTY20182790763439780.21360.081.311.860.632.8924.6
RHAPSODYAURAIMAX20192862750677790.18530.112.091.80.952.911.93.5
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928719611668800.05570.021.020.790.112.721.96
RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202909972672970.25400.070.951.020.752.72.27
RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029379349441040.23430.051.551.641.132.742.54.8
RICKYMANPOSITIVEBANDARES201828078596461020.27470.090.791.850.313.061.93.6
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182711677937640.1340.021.342.390.192.782.64.2
35293RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182776768671500.08450.081.471.690.782.92.35.5
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028708371035790.14510.061.481.761.122.812.34.9
ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192859779542740.19430.091.271.691.062.792.35.2
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192860839659820.2430.081.271.340.832.7524.7
ROCKSONGSBLIZZARDALCOVE20192874775804750.15470.081.642.360.912.742.35.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928358591028760.13430.041.231.840.392.691.75.8
RPMMARIUSMODESTY20182763832259580.17410.120.591.80.512.831.24.5
RUBLECRIMSONPROPHECY2019286388912201030.19620.080.940.290.152.882.84.2
35581RUGOSA-REDMARK *RCSALVATORE RC201927346831055690.13201.321.320.962.7725.6
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172638689138449-0.0139-0.011.21.240.052.612.25.7
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172776786674640.13270.021.341.920.582.6427.4
SEAWARDHANG-TIMEJABIR201627035981017820.15420.041.871.770.12.972.31.1
SHAZAMMARIUSDUKE20182730774191360-0.04630.010.771.43-0.532.7525.3
SHORELINEZAZZLESOLUTION202028631007944830.16450.050.711.570.282.711.86.4
SILVERCHAIRPOSITIVEGATEDANCER201828448957471020.25500.090.60.94-0.782.91.73.9
SKYTREEMAESTROPOSITIVE2020290791516031030.14530.011.671.510.622.892.34.9
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172748736272800.25350.091.341.540.342.7323.8
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201727688061724770.04560.011.150.460.323.0224.5
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826055941231580.043700.931.31-0.352.771.74.7
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201826836601081710.1440.041.371.630.032.792.44
STORYLAWSONMODESTY20192719841515740.19460.110.660.790.04324.4
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028678731166650.07530.061.692.040.282.752.15.7
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162598554175459-0.0343-0.041.61.730.122.821.93.8
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172602657774450.052301.441.40.742.671.86.3
TAFTPOSITIVEBANDARES201828077807101000.25410.071.511.740.462.822.34.2
35918TIJERASARISTOCRATELDORADO20192845825670530.09310.041.832.611.252.6727.2
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172733779183157-0.045700.971.72-0.52.871.64.9
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182853818541780.2280.041.232.230.242.6426.5
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201526875821067630.08410.031.682.331.412.8723
WATSON *RCIMAXDELTA201727267621137780.12530.061.481.480.532.23.8
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192840911377700.2400.10.51.8-0.572.631.86.3
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162716653306760.23520.151.430.530.812.932.62.6
ZANGOFABULOUSDUKE2018282372012471050.19560.061.541.590.172.932.51.5
ZASBERILLACASPERDUKE201828557768981020.23600.111.792.07-0.152.842.72
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172662656194948-0.0955-0.021.191.530.12.81.84.5
32326ZENITH-PANSWER POSILVER201727186371367980.15470.021.421.73-0.242.982.70.8
ZINGERDISCJOCKEYDUKE20192843703838950.22530.092.051.93-0.112.932.93.1
ZURICHMARIUSDUKE201829319361424950.14670.081.171.5302.882.64.4