Október 17. Hedvig névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2019/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201425426861235650.07520.052.332.721.512.678.55
33930ADONISSUPERHEROSILVER201725977952112930.05670.012.192.260.912.917.83.9
AEGISFORTUNEMODESTY201726277711359750.09520.042.22.920.862.826.55.2
32039ALCOVEDUKEMVP2016275491917291250.21710.062.0420.9238.14.2
ALERTFORTUNEDELTA201727538341020890.18520.072.552.371.842.627.46.2
ALLTIMEMODESTYAHEAD201625637871090720.11500.061.422.111.233.024.66.1
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201625387261066640.09530.071.50.891.462.548.36.5
34107AMBASSADORFORTUNESILVER2017266887018011080.14610.021.862.051.072.747.94.3
32190ANKARAMONTANAMONTEREY201625937661175920.17480.042.372.061.22.817.25.1
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526307941507650.03530.021.962.171.342.65.76.3
ARDORDRAFTPICKMVP20162511656426680.19400.11.721.491.012.667.35.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726127981709930.1650.052.191.640.672.828.24.8
ATHABASKAEUCLIDMVP20162581762990770.14450.051.932.060.812.67.46.2
AURAIMAXAFTERBURNER201727348241329740.09610.072.782.662.272.875.4
AVANTGARDEKING ROYALPURE201726177391370890.13500.032.913.021.673.018.63.5
BABYLONIMAXAFTERBURNER201726548061475790.08690.082.192.271.42.797.25.1
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625237261135690.09560.081.571.171.052.6575.7
BANCOVERIFYSILVER20162619759649920.25380.072.593.140.82.87.13.9
33631BATMANIMAXJEDI2017282194811971030.21690.122.452.311.162.857.26.4
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626587741277510.01490.042.062.491.552.656.17.8
BENETTONJEDIPULSAR20162530641163729-0.11530.012.322.520.62.648.77.1
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201625727431288570.03570.061.451.720.892.687.66.5
BERINGFLAGSHIPDENVER201725757971734770.04590.021.92.58-0.212.626.86.1
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201626928741720710.02570.021.562.081.652.678.6
BIGPICTUREBANDARESDENVER20172620783867910.21460.072.442.970.732.88.95
BILLIKENIMAXDENVER201725717582080980.07680.022.482.340.72.928.63.6
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER201828279251391980.16620.072.573.191.032.6386.4
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO201527308763361000.32310.082.32.811.152.697.86.5
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER201727268491552780.074802.72.780.692.417.16.6
BLUESFESTTOPNOTCHDENVER20182691801226872-0.04750.022.272.46-0.052.727.65.5
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162656807208666-0.0458-0.022.382.721.272.775.67
33273BONESJOSUPERSHAN201526938972256850820.051.661.4-0.242.786.96.5
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201726568481708830.07590.021.952.070.692.697.36.2
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725787971614780.06590.031.211.660.82.847.16.4
BOULEVARDROUTERAFTERBURNER20172647755924680.12520.092.392.161.452.537.95.9
BRAINWAVEIMAXDENVER2017272190319841120.13720.042.152.380.532.987.84.1
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152515712566810.22370.0722.121.152.827.34.9
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162670778201254-0.07680.022.232.41.222.877.16.8
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152626822209179060-0.011.832.161.572.858.46.4
BUCHANANJEDIPULSAR20162525651160731-0.1560.021.952.590.292.767.46.7
33436BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201725857551920830.04620.012.492.510.772.458.64.9
BUDWEISERFEDEXSPRING201625137271014600.08390.031.912.731.222.5866.8
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162537719941810.16440.051.741.980.732.87.24.7
BYLAWMAVERICKMODESTY20182711829168252-0.04580.021.872.450.212.696.87.4
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152599720747820.2420.072.313.311.552.668.84
CALVONBOMBEROMORGAN201425977611392710.07490.021.852.010.622.5275.9
CAMBRIDGESLAMDUNKJETT20172606779998740.13410.041.592.340.152.478.56.6
CAMERONPENMANSHIPYODER201625807441525650.03630.061.570.891.12.8565.5
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152534713678750.18310.042.292.491.592.776.25.2
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162561720371710.21350.092.072.710.572.757.46.2
CARRYONPINNACLEJEDI201726398212087830.02750.042.012.11.0537.14.8
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525136651313680.07450.022.181.911.242.737.93.6
34110CASUALEUGENIOYODER20172597742200856-0.06650.012.111.881.322.796.55.6
CATEGORYHOUSESPRING20182710861929980.23520.082.42.781.792.757.35.2
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162505660763620.12580.131.761.681.452.77.44.2
CENTERBOMBEROMOGUL201425517951242990.19490.041.521.690.432.766.34.7
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162534765951980.22490.071.691.761.182.817.34.6
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER201727459251073980.21470.052.213.120.532.77.67.7
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726427991680800.06590.032.552.181.152.817.65.7
CHAMPAGNEGRANITEYODER201726477771877700650.032.011.640.852.996.15.1
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172599727818750.16480.081.892.080.72.88.34.9
CINNAMONALLTIMEYODER20162550697806600.11400.061.472.490.942.747.45.9
CLARKSUPERMANMULTIPLY201525707571527780.07590.041.80.851.12.686.25.5
CNTOWERFORTUNERUBICON201727428801422840.11530.032.271.881.212.725.96.5
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152547725751750.17380.051.71.981.222.676.85.1
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201625807412128930.05780.052.632.050.692.888.43.7
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142514718208865-0.0456-0.032.031.810.392.685.45.5
COPYRIGHTIMAXJEDI201728288962222860.01720.012.862.651.812.746.35.8
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162501680343710.21370.11.432.240.722.657.74.6
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152584684955670.11360.022.553.381.522.7295.1
CROSSWORDBANDARESJETT20172608832121900.32340.111.412.560.412.648.57.1
33278DAIQUIRIFRAZZLEDMONTROSS20172633794243686-0.027501.922.080.472.766.94.1
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726107281379630.04510.032.712.821.322.866.85.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172647766955810.16440.052.543.061.462.7575.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA201827159061097740.12620.11.221.830.812.696.47.5
DAYBOOKTOPNOTCHDUKE20182674843209170-0.03700.021.982.090.732.668.27.9
DECORUMIMAXMODESTY201726568651539870.1620.052.112.81.523.066.45.4
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA201625697691111700.1540.071.221.590.842.596.75.8
DELFINOBOMBERODAY20142514697206147-0.149-0.051.781.430.582.577.37.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162502631175654-0.04610.032.692.860.642.897.34.6
DETROITFRAZZLEDMODESTY2017263294020671130.12710.031.131.380.042.797.36.1
DIABLOABBOTTBOMBERO20162596757799760.17410.062.632.81.212.616.26
DIGITALHOTLINEDUKE201826227491924850.05610.012.82.541.32.716.54
DILLINGERFORTUNEMODESTY201725978331828880.07680.041.861.851.372.886.15.3
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172766821804790.18430.073.333.951.572.67.56.5
DISCOVERIMAXBOASTFUL201726537821032780.14410.032.622.952.112.7876.1
DISPLAYSILVERDAY20152511677876690.13330.022.813.211.932.7164.7
33442DOCTORSUPERHERODELTA201726148221169670.08510.051.872.280.782.637.98.3
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY20172637895708850.21400.071.061.760.82.676.58.2
DRACAENAGUARANTEEDUKE201827449011607750.05630.051.731.840.442.58.28.3
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY201725626541033590.07470.063.413.031.112.687.84.9
DUNFEEYODERNUMERO UNO20152591805741020.37340.121.30.970.832.917.65
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172668709606640.15360.063.473.641.82.567.25.4
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172649757636650.15370.062.72.861.022.626.16.4
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172671824408700.2330.081.892.41.072.616.17.5
31937ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201626047881573720.054902.131.770.562.626.36.8
32604ELIOSIMAXMONTROSS201726728591905820.04660.031.72.320.812.8376.6
ELLERJOSUPERMCCUTCHEN201425447421788840.0653-0.011.731.560.532.738.25.1
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON201727569181191970.19550.072.112.011.412.587.86.7
33274EMERALDFORTUNERUBICON201728028911577730.05570.032.452.642.072.677.97.3
31721EMERITUSJETTSUPERSHOT20162501689205975-0.01680.021.71.860.752.978.74
EMOJIOUTLASTDELTA2017257081510541010.22450.051.961.660.742.6276.4
ENDURANCEOUTLASTDELTA201726788541409830.11490.022.362.850.742.576.76.8
ESAKISUPERHEROSILVER201626147741476720.06540.032.172.430.922.697.36.1
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152562711207165-0.0454-0.032.222.040.992.766.85.3
ETYMOLOGYGUARANTEEJEDI20172692795167456-0.02620.042.322.410.512.6876.8
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525857851897760.02600.011.961.850.832.696.96.1
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152611761174460-0.025302.322.471.232.665.36.4
32411EWANJEDISUPERSHOT20162524707154647-0.04630.061.441.970.562.797.56.4
EXECUTIVEIMAXJEDI201826998311824810.05630.032.522.91.32.7766
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT201726478281778670710.061.461.450.582.647.96.5
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726778091596650.02660.061.641.610.492.7286.8
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201727388551596820.08520.012.172.51.912.76.56.5
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201726508111096730.11440.042.092.080.852.576.97.1
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162614753185866-0.015802.523.161.322.676.95.7
FAIRVIEWDUKESILVER2016266283524681040.047402.132.150.652.938.64
FASHIONIMAXJEDI20172639797218378-0.01700.012.332.020.742.957.95.4
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172684772174054-0.04740.072.212.750.412.87.26.3
FIGAROMONTANASILVER20162525726717700.16370.051.292.031.182.656.16
FINISHLINEFORTUNEMONTANA201726907861329700.07490.032.462.551.262.626.36.6
29178FINNEGANPOWERBALL-PMASSEY20152502631125638-0.03450.021.952.591.112.746.65.1
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172634807422820.24400.11.962.441.372.747.76.3
FIVESTARIMAXMODESTY201726928481400810.1640.082.212.621.953.026.15
FLETCHERIMAXJEDI201726898581846870.06700.051.982.140.62.987.45.9
31940FLIRTBAYONETKINGBOY201625156671276690.08510.042.512.531.422.938.54.5
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172622764848840.19390.052.672.661.942.7875.3
FLUTESUPERSHOTMCCUTCHEN201525107132018770.01660.021.461.050.692.826.34.1
34109FOOTSPEEDIMAXPROFIT201726698211479710.06600.052.162.871.442.737.86.8
FORTITUDEFORTUNEMODESTY20172669880329830.26310.081.692.621.362.556.67.7
FORTRANIMAXJEDI201725677951971840.04770.061.771.720.282.987.24.7
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO201526097151003640.1400.032.462.41.382.447.86.4
FRANCHISEPROPHECYJEDI201726968382073810.01680.022.822.110.642.796.76.6
FRANKFURTBLOWTORCHJEDI20172642777244770-0.077401.941.420.772.866.55.6
FRASERIMAXJEDI201725817751916760.02680.031.811.650.542.897.15.4
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625107451472680.05540.031.451.631.22.825.36
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172662770195359-0.05800.072.482.560.492.98.25.6
FROSTBITEIMAXPROFIT201726267801418790.09630.072.222.371.412.847.35.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016265975620851060.1710.032.742.340.542.988.12.1
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON201727608541095720.11460.042.382.422.112.5887.9
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182741843646710.17400.072.552.991.582.387.18
GAMEFACEIMAXMODESTY201726558651782890.08610.021.591.91.752.876.65.4
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201726498531486910.13570.041.611.680.982.97.66.1
GATHERINGGRANITEJEDI201726078211337850.12550.051.671.580.652.755.96.7
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014251069527760.28320.122.111.971.82.657.85.3
GILBERTOGUARANTEEJEDI201727419122087830.02720.031.671.750.622.757.67.4
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA201726538171753790.05600.022.182.811.222.727.46.3
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA201726698771111850.16630.11.381.660.532.836.16.7
GOLIATHGUARANTEEDENVER201726598051414830.11630.072.111.881.012.787.24.8
GRADUALJEDIGREENWAY20162523654174242-0.08610.031.841.870.832.637.36.1
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725407341267670.07540.052.032.361.072.976.75.2
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING201727368451243810.12490.042.963.51.882.568.16.5
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201525607421160850.15470.042.482.051.193.034.94.4
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725297181744850.0751-0.012.542.261.32.826.94.9
GREENWICHGUARANTEEJEDI201727259061608970.13660.061.571.40.012.597.67
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152519708183762-0.025601.81.960.732.727.15.4
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162577801936700.13500.080.91.16-0.062.537.16.8
GUESTLISTIMAXMODESTY201826717901712670.01570.022.882.682.213.025.75.5
GUIDEGUARANTEEPROFIT201726778311162760.12610.091.731.40.762.537.86.5
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727208912245950.04830.051.581.310.772.739.26.1
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI201726838181199560.04540.062.032.390.972.647.17.9
GUYBAYONETJACEY20162512596625470.09470.12.812.642.512.8495.3
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201525346851159700.1500.052.342.011.032.667.65.8
HALLMARKJEDISILVER20172668773162657-0.01610.042.092.580.412.667.66.6
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST201726247661010750.13480.062.31.721.742.526.36.2
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727119201737950.11570.011.442.110.672.5876.8
HANDSOMEGRANITEDRACO 15006201726788671640770.06580.032.242.331.172.925.46.9
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER201727058591817780.04620.021.551.750.692.667.65.9
HARDWAREIMAXDOORSOPEN201726097471670770.05550.012.932.691.722.777.55
29340HARMONYSUPERSHOTOAK201525287301674750.04630.041.641.430.342.667.55.3
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727398951313830.12520.041.782.11.132.66.27.2
HEDGEHOPEUGENIOSILVER201726597811472920.13520.033.162.851.422.936.34.2
33296HEISENBERGFORTUNEJEDI201726778031273680.07490.042.142.110.42.517.87.5
HELIANTHUSIMAXJEDI20172628811223079-0.01750.021.822.170.412.937.25.6
30195HELPMONTEREYMODENA20162542656819530.08440.072.82.351.92.7374.5
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201727078281929770.026002.662.220.682.666.86.6
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172618709155654-0.01530.022.372.560.962.627.55.9
HEXAGONFORTUNEJEDI201725766961590780.07550.022.732.190.782.598.44.9
HI-SPEEDJEDISILVER201726778431560810.08630.051.672.230.082.77.76.4
HIMALAYAFORTUNEJEDI201726737421694720.03560.022.882.550.882.569.15.8
HISTOGRAMIMAXJEDI201725947541712670.01690.062.032.570.682.947.65.2
33290HITECHFORTUNEJEDI201726677821666650.01580.032.192.570.892.616.16.1
33441HOBBSFORTUNESILVER201727429019061010.24480.071.862.570.782.687.26.4
HOMEGROUNDHOUSEJEDI201826707981127780.13510.062.652.821.352.686.96.2
HONEYMOONSILVERJACEY201525616771090870.17440.042.732.751.932.767.93.4
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172715805892740.15550.12.632.541.382.6276
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS201725947742047750710.032.192.221.362.847.65.4
HUNKHOTLINEMONTEREY20172675757733870.22460.093.473.132.172.7573.9
ICARUSMODESTYMOGUL20162503780534900.25350.071.72.511.42.916.95.6
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201827289491622950.12700.071.61.650.322.827.27.1
29923IMAXSPRINGMOGUL201526298041697890.09570.022.432.771.6136.84.8
IMMERSIONMAVERICKMODESTY201827218921412760.08550.041.912.20.442.727.58
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY2018270495513271010.18500.031.391.940.462.696.26.7
34111IMPERIALIMAXJEDI2017274890321801010.07750.032.262.031.472.936.95.6
IMPROMPTUTOPNOTCHMODESTY201826968791542750.06600.052.163.010.322.796.27.5
INFINITIIMAXDELTA201726148191353950.16590.062.011.980.592.877.45.2
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172643843219777-0.02730.021.781.91.032.856.86.2
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT201727148942309950.03740.011.981.60.692.827.26.2
INTERACIMAXMONTROSS201726998691656860.08610.041.622.030.782.686.66.3
JAMBOREEJEFRIDUKE201827328221701740.04700.062.342.570.162.648.86.2
JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201826928811554810.08600.041.721.960.542.6876.9
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172668832238579-0.03770.012.251.951.68375.7
29533KANEBOMBEROMOGUL20142581719250866-0.0967-0.032.172.480.592.6653.8
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR201726428291326770.1620.082.282.811.222.766.36.5
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425046961566730.05570.031.731.740.462.748.14.1
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625947751384690.06590.061.582.30.822.7675.8
32994KICKOFFBOURBONSUPERSHOT20172502638179054-0.04620.031.621.540.432.857.14.1
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P201726517591213750.11620.092.582.731.582.969.34.6
KINGSMANIMAXJEDI201725477781641690.03580.031.942.361.222.7466
KNOWHOWFABULOUSDETOUR201827018701841840.05640.032.462.81.142.76.76.7
33265KODIACIMAXSUPERSHOT201726998342008830.03730.041.92.341.122.8675
KOMATIKKING ROYALSUPERSHOT201727418552092870.03730.032.262.171.132.967.14
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172622755231474-0.04820.041.771.710.282.767.94.5
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625777471555690.04570.032.222.241.132.666.15.5
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201725407201696670.01570.021.992.180.752.875.75.2
KUDOSTOPNOTCHJEDI20182754868277859-0.158602.162.291.092.636.68.3
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625226391090600.07490.062.562.191.82.866.53.8
KYOTOMODESTYYODER201725438041091890.17470.051.411.811.562.857.85.5
LARAMIEIMAXYODER2017274390114201020.17600.062.282.461.762.867.65
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162510681853620.11460.071.742.081.12.7875.7
32285LEGACYJETTYODER201625687681236790.12470.031.572.84-0.12.827.55.3
LEOPOLDBOMBEROLEVI201425577551329690.07530.041.211.470.622.585.95.2
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172673777965770.15500.072.41.870.612.587.65.5
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152622685930610.09410.052.63.251.312.759.95.1
LIGHTWAVEMODESTYDELTA201726599398361100.28500.091.282.291.023.084.96
LIMOCARFORTUNEDELTA201727198551101900.17510.062.672.511.482.487.47.2
LIVELONGJETTBOMBERO201625097101121680.09460.041.392.770.242.776.95.3
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525617041501870.114602.742.931.272.798.23.1
LOCKSMITHTOPNOTCHRUBICON201827078881154810.14550.071.842.160.692.687.47.7
LOGINFORTUNEDELTA201726527901433780.09510.032.692.511.532.587.56.7
33271MACHINISTJEDIBOMBERO201626668281819710.01670.041.421.450.092.717.77
MAESTROIMAXDUKE201728519611709940.11660.052.592.81.742.778.17.1
MAGAZINEJEDIMODESTY20172566778199760-0.05630.011.451.990.472.866.67.4
MAGNETICIMAXMODESTY201725998321797820.055501.672.441.762.856.26
MAILBOXIMAXMODESTY201726528211236750.1430.022.072.861.782.867.46.9
MALABARFORTUNEJEDI201726948501603740.05620.051.662.030.952.586.77.3
MALAWIDUKEMEGASIRE201626007091624850.09650.052.982.831.582.937.83.7
28620MANDATEDAYROBUST201325328051800920.09580.011.751.22-0.542.686.74.7
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625827801364630.04510.031.592.030.472.76.26.7
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201626077121098520.04470.053.312.711.272.666.66
MARBLEGUARANTEEDUKE201727389301441980.16610.061.131.50.592.597.77.2
MARINEBOURBONBOMBERO201726337901640820.07570.021.732.050.522.697.45.7
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627269202020760770.051.271.840.192.736.97.8
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727408661701780.05560.012.162.271.352.745.47.4
31939MARQUISAFTERBURNERBOMBERO201626037661004770.14530.081.751.540.892.557.15.6
MARTINIFORTUNEDELTA20172637771880680.13350.032.422.691.252.646.16.9
MASTERMINDJEDIMODESTY20172585759171653-0.04570.021.431.970.522.786.57.2
MASTERSGUARANTEEMODESTY201727359271310810.11550.051.532.320.432.626.47.9
2147483647MATTERSOCTOBERFESTMOONRAY201527199141839890.07610.021.161.40.962.587.37.2
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172677852182963-0.02620.021.562.140.562.676.27.8
31727MAVERICKJEDIDELTA20162664781171641-0.08610.031.82.280.312.687.18.9
MAXISEUGENIODEFENDER201625916571163480.02460.042.532.531.42.697.15.6
MCGILLTOPNOTCHMODESTY201826878651042710.11510.072.062.680.972.936.98.2
MECHANICGRANITEDEFENDER201726567791152780.12550.072.552.511.242.864.84.8
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172586772188160-0.035701.761.70.732.835.86.2
MENDELGUARANTEEDUKE2018275292118211040.13720.061.851.680.292.638.95.8
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152555761244586-0.0269-0.022.481.770.892.826.54.4
METEORCHARLEYMODESTY201726138301712690.02610.031.442.281.362.677.76.8
METHODGRANITEPENMANSHIP201725887331022730.12500.071.891.641.042.754.95.2
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172771944265791-0.03850.011.451.690.482.797.66.4
33286MIAMILINCOLNSILVER201725386481327740.09440.013.42.622.262.698.44.5
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162634838226664-0.07720.011.321.940.192.697.87.8
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625746901617850.09690.072.512.120.933.067.72.7
MIGGYFORTUNEMODESTY201727038551226770.11450.032.072.511.432.657.57.3
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT201627689392889101-0.02920.011.611.430.162.638.56.2
MILOOUTLASTMOGUL201726428481503980.154702.312.911.262.756.15.4
MISSIONGRANITEDELTA201726588281112900.17480.052.322.191.572.915.45.7
MODULODUKEDEFENDER201625526871372930.15590.062.022.50.622.927.32
33443MOMENTGRANITEDELTA20172650846666860.22370.062.482.781.082.95.96.8
MOMENTUMMODESTYDUKE201725918361565980.14640.061.682.1313.056.24.8
32042MONARCHJEDIMEGASIRE20162577693156656-0.01660.062.272.050.912.676.95.8
MONETGUARANTEEJEDI201727349371960920.07710.041.431.80.62.578.17.1
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP201726066981348540.01570.061.881.581.692.625.85.5
MONTANAMAVERICKMAGNUS20182724866210760-0.06680.012.132.590.952.7368
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172563809960890.19380.031.922.161.22.5976.6
MOONLITCHARLEYMODESTY201725968191658850.08570.021.261.850.792.736.65.5
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201726818221099770.13510.061.972.091.12.797.36.6
MOVEMENTQUANTUMMODESTY201726418521076770.13560.081.011.770.592.716.26
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY201826158001133650.08430.031.642.741.232.796.37.2
MUSEUMFORTUNEJEDI20172703823818700.14470.082.212.381.092.547.47.6
MUSKETEERJETTDELTA20162527730849720.14410.051.622.630.282.917.86.3
MUSTHAVEFORTUNEJEDI201726817961781710.02610.022.282.030.472.676.66.1
NEPTUNEARMOURJACEY20152582714807710.15480.081.921.371.542.5686
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201525847381132600.06530.071.872.151.62.697.56
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625197011025770.14470.061.461.350.942.784.5
30250OASISSILVEROAK20152545747905800.17400.041.952.081.782.746.96.1
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172645827250889-0.02850.032.011.80.812.957.74.2
ODYSSEYDUKESUPERSHOT201626368552416900770.010.971.11-0.432.77.15.8
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152510782677750.18320.041.341.490.632.717.77.6
OLIVERMODESTYSPRING20162568806972780.15460.061.773.071.232.885.15.3
ONEGAMODESTYDENVER201726328121495780.08570.042.272.591.6837.35.7
33727OPTIONFORTUNEDELTA201727508831027820.16470.062.042.032.042.577.68.3
ORIGINSUPERHERODENVER2017265781913731030.18550.052.42.470.572.838.64.5
29073ORIONKINGBOYMOGUL201425376621753710.0246-0.032.692.450.992.716.33.8
32284OTHELLOMODESTYSPRING201625427161179830.14500.052.553.241.223.088.14
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525087841662800.06550.021.161.190.522.895.45.6
OXYGENIMAXMUSCADET201727299001706970.12590.022.482.980.982.97.36.1
30895PADAWANJEDIENFORCER20162613671169527-0.13670.051.71.830.672.776.76.3
PANAMERAOUTLASTYODER201727078961517980.15570.041.92.051.112.677.46.3
PARACHUTESUPERHERORUBICON201726588181259930.16530.052.332.130.972.717.25.1
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172616744187559-0.0455-0.012.611.910.822.597.16.5
PASSPORTJEDIENFORCER20162544652203439-0.13680.021.681.660.112.678.25.7
PATRIOTIMAXPROFIT201726918411890870.06690.042.192.141.172.87.65.7
PATRONIMAXDENVER201727088561871960.09700.052.42.631.042.987.94.7
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726628291616860.09600.041.942.110.812.7185.3
PAVLOVGRANITERUBICON20172696822749930.23450.082.672.431.252.977.25.1
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172679846919970.22540.091.621.470.832.748.85.9
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525627041341740.08510.041.772.022.012.698.64
PERIMETERGUARANTEEJEDI201826828111704660.01690.061.672.10.512.677.36.8
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152626749683640.14510.112.041.731.172.624.75.7
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON201727259301374900.14580.061.511.760.532.67.37.6
PEWTERFORTUNERUBICON20172684831457830.24430.1121.761.132.647.56.6
PHENIXJEDIBALISTO201626137361278720.09660.11.91.810.372.667.14.9
PHENOMJEDIBALISTO201625316871411700.06660.081.951.880.642.847.44.6
PHOENIXMODESTYYODER201725258081366770.09480.021.621.931.1535.96.5
32040PHONEDUKESUPERSHOT20162748918275498-0.02910.022.072.310.142.876.95.4
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201727469181617800.07690.071.421.480.122.588.48.1
32597PINKLINGFORTUNEMONTROSS201726288272044870.04680.021.631.730.562.846.86
PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER201827438851055790.14510.071.782.351.22.625.77.1
31399PISTONJEDIBALISTO201626447621493710.05630.062.322.040.432.696.65.8
PIZZAZZMODESTYSILVER201725618141441980.16600.061.81.781.323.127.54.4
33630PLAYLISTIMAXDELCO2017271887518261070.14670.042.122.391.482.927.83.8
PLENTIFULIMAXRUBICON2017262881513151090.21530.052.442.111.43.017.44
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727058211491800.09570.042.012.061.32.727.55.3
PODCASTGUARANTEERUBICON20172667867835890.21480.081.231.260.532.627.56.6
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172737910949950.21510.081.631.741.142.67.77.1
33291POPSTARIMAXDELCO201727629071975960.08660.022.122.511.332.917.35.4
32995POPULARMODESTYRUBICON20162510777479830.24320.061.081.731.432.897.96.2
PORTALGUARANTEEMODESTY201726258361569640.02550.031.31.921.012.826.67.9
28769PORTERBOMBEROMOGUL20142614735971760.14360.022.542.661.692.677.45.4
PORTRAITIMAXRUBICON2017267083913141030.19550.052.222.031.492.927.14.5
POSEIDONGUARANTEERUBICON201726548516721040.29490.11.521.431.212.837.45.1
31983POSITIVEDUKERUBICON2016282699618721320.22760.072.32.150.462.918.44.7
POTPOURRIFORTUNERUBICON20172695841410820.24390.11.892.441.42.636.76.4
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172644715605490.1510.122.062.510.562.597.86.4
31898POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525087101676830.07570.022.081.910.792.915.83.6
PRACTICALQUANTUMRUBICON201727198151486850.1660.072.241.760.892.868.24.6
PREDICTIONFORTUNERUBICON201726898405071030.31440.12.041.441.082.638.45.4
32408PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162606748279455-0.168601.791.160.132.817.16.3
33285PRETENDEREUCLIDRUBICON201627258791214980.19540.062.382.041.322.697.66
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172639780603880.24440.092.332.430.732.778.26.1
PROMENADEIMAXPROFIT201726127541235750.1560.072.562.571.062.8975.3
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727558801710890.09700.062.562.231.12.797.65.9
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201726728311907820.04710.042.082.220.482.467.75.7
PULITZERJEDIRUBICON201726407831322790.11610.071.991.960.392.838.45.7
PULLMANIMAXMODESTY20172700873776910.22440.072.241.831.712.865.86.6
33627PURSUITIMAXPROFIT201728089231715780.05660.052.2921.32.577.58.3
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172790943898910.21540.11.711.690.912.726.87.2
33264QUARTZGRANITEPROFIT201726278161397800.1490.022.492.811.612.935.45.5
32996QUINCYBAYONETTROY20162552811769780.18420.071.631.921.252.936.47.4
33282RAINMETERGRANITESILVER201726718681289960.17550.062.212.422.032.875.7
34075RAMJETMODESTYDELTA201725598231776880.085501.22.050.933.037.65.5
RAMPARTSBALISTOBREWMASTER201425016771054680.1540.081.781.51.772.585.54.4
31765RAVJEDIALRIGHT201625386921374510540.042.071.920.362.667.76.3
REDCARPETIMAXMONTANA20182693853999850.17540.082.112.81.192.776.56.2
REDROCKMODESTYDELTA201726238831479890.12520.021.462.431.062.966.16.5
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172605816806790.18410.061.92.311.842.945.95.9
RHUMIMAXDELTA201727419102110890.04680.011.952.321.492.96.86.2
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201625497111578650.024902.142.552.132.686.54.9
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT201726087451725760.04630.042.372.112.587.75.1
RIVERGUARANTEEMONTANA201827178861148810.14520.061.611.690.22.486.97.4
ROADSHOWGRANITEDELTA201727628771304860.13500.042.782.691.062.846.16.7
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162602779212264-0.05670.011.92.41.792.727.15.8
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626408261865910.07690.041.632.050.732.788.95.7
ROLLSROYCECHILLAXDELTA201726438161234880.15540.061.982.1912.6696
ROUTERDOORSOPENSUPERSIRE201525957151162760.12450.032.522.50.872.598.45.5
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201726968741746760.04570.012.042.311.022.496.27.2
SAMSONIMAXPROFIT201726268271465800.09610.061.651.821.232.747.66
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162599732197661-0.04700.031.871.750.242.747.75.9
SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172711940965840.17420.051.752.551.12.555.69.3
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525477081598680.03550.021.822.20.82.728.45
SCOOBYGYMNASTSUPERSHOT201726337761401780.09560.052.252.390.672.627.65.5
SCORPIONMUSCADETOAK201525067021015570.07490.061.942.581.192.765.45.4
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT201625356471045690.11370.022.632.741.562.636.35.1
SCRABBLEFORTUNEMORAY201827428991088980.2540.071.561.710.932.637.86.4
SEASONALJEDISUPERSHOT20172632783262049-0.1677-0.011.951.961.072.826.37.9
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162504659808850.2410.062.512.020.542.8273.9
SEAWOLFSALOONJOSUPER20172568741263294-0.01850.021.991.081.052.8981.5
32632SECUREMONTANASILVER201625717251146870.16450.041.851.781.072.828.14.9
SELTZFORTUNEMONTROSS201726667561458750.07590.052.492.040.882.687.45.1
32406SHARINGFRANCHISESPRING201726367811249570.04420.012.042.821.662.665.97.8
33440SHARKNADOFORTUNESPRING20172699802975810.16450.052.452.51.062.486.86.3
SHELBYMAVERICKDETOUR201828209061139780.13530.072.092.930.692.746.57.5
SHERPAPERSEUSSPRING201727088121055650.09580.092.242.41.682.566.26.5
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172610783243772-0.067402.242.431.742.947.15.6
SINCLARIMAXBURNER20172721898583920.25420.092.333.231.362.666.36.8
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY201826728491065880.17470.052.011.951.182.776.86.7
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA201726868401237830.13480.042.742.721.672.557.57.1
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172678880880990.24530.091.992.191.092.696.95.7
SPIELBERGDELTASUPERSIRE2015258482711231030.22500.061.31.790.742.796.74.5
33629SPORTSCARFORTUNESPRING201726508121223850.14490.042.162.551.32.777.15.5
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201726258221974820.03640.012.011.330.742.96.36.3
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201726668381755780.04680.051.621.510.572.547.87.1
SPRINGSTEENIMAXSUPERSHOT201726628381910720670.032.192.611.12.867.26.8
STANLEYOLYMPIAN *RCNUMERO UNO20142537658646560.12310.042.583.361.042.58.95.6
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525357701681980.12630.041.480.590.322.984.4
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY201726678851127860.16500.061.21.520.622.556.67.3
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162598732197661-0.04700.031.861.740.232.747.75.9
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627658992404960.027202.422.760.582.86.36.3
SURFERSHANROBUST201325297681610960.13630.051.491.370.022.797.34.3
SURPASSINGDUKESUPERSHOT201626418612485950.01880.041.421.710.122.927.85.1
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726588441218710.09420.022.482.751.982.615.67.8
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525517611204900.16480.0422.341.292.76.34.4
33730TAKEOVERBRODIETROY201625397751431660.04580.051.561.491.632.756.76.9
TESTIMONYMODESTYTROY20172594881553900.25380.081.612.351.292.835.87.5
TICKETSILVERTANGO20152587701841790.17480.082.32.381.592.8110.13.6
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172771909221569-0.05730.022.192.860.772.816.27.1
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE201826918431531990.15570.042.22.540.92.677.95.6
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182693835831610.11410.061.942.750.892.685.98.1
TOPCHRONOOUTLASTYODER201726348351027980.21450.051.931.931.292.678.25.4
TOPDOGGRANITEMONTROSS201725556651044580.07420.042.052.891.442.946.64.8
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162705819177959-0.03670.042.152.630.822.76.78
33936TOPSECRETFORTUNEJEDI201726498071331730.08570.061.891.950.872.6176.4
TOUCHUPMODESTYTROY20172568816287700.22310.081.312.371.452.866.58.1
34105TOURNAMENTFRAZZLEDTROY20172736100017961010.12660.040.840.870.812.517.98.3
TRADEMARKDENVERNUMERO UNO201625036991289860.13450.021.822.150.952.789.63.5
TRAJECTORYDRACO 15006SUPERSIRE20152592854223780-0.01790.041.051.52-0.542.856.66.1
33106TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162599810443660.18310.061.892.761.672.826.77.9
30810TREMENDOUSJEDITANGO20162536634235251-0.127302.012.151.012.97.93.7
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162510680587530.11330.051.851.851.352.66.66.3
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162537708278257-0.1672-0.042.12.261.172.756.15.9
TROUBADOURFORTUNEJEDI201726858411560730.05590.041.842.120.522.666.66.9
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER201727028741160900.17440.031.872.291.282.657.86.8
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172557681724570.11440.082.342.630.932.786.25.5
TURBOJETFORTUNEJEDI201726377221531620.02620.052.532.291.112.597.95.4
TWILIGHTIMAXJEDI20172669833195168-0.02670.031.92.241.052.747.67.3
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201526698081067930.19500.061.991.251.212.567.55.6
UNICORNSPRINGTANGO20152593709488570.14360.081.322.141.152.627.65.2
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152505705976640.1570.11.531.750.462.865.63.7
USEFULYODERCAMARO20152628816416930.28440.111.91.761.452.96.85.6
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201525727571369810.11480.021.852.021.262.918.65.1
VERONAGUARANTEEJEDI201726608181233570.04550.061.272.160.382.695.87.7
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525337461159790.13460.041.92.411.342.816.55.7
VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182799955839930.22560.111.992.542.342.727.67.2
WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827019161681870.08690.061.51.470.22.717.17
WATSON *RCIMAXDELTA201726768591545850.1660.072.282.511.332.936.86.4
WAVELENGTHIMAXDOORSOPEN20172680820919940.21570.12.011.930.912.8185.1
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201726157771498670.04590.052.412.611.272.885.56
WEEKENDMODESTYSILVER20162568796974720.13430.051.662.31.342.86.66.3
WELLINGTONMODESTYDENVER201726008751344990.17580.061.381.790.483.17.95.6
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201725447362061910.05710.032.261.820.822.967.43.7
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA201725487351083690.1480.051.571.980.442.76.16
WIKTIONARYROBSONDENVER201727529176661010.28520.111.821.390.482.87.67.2
WILDCARDROBSONDENVER201827869969991200.3580.11.551.550.892.717.56.3
33935WIMBLEDONROBSONDENVER201728009864441110.34550.151.591.721.142.687.57.3
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201525837181307660.06560.062.391.960.942.4565.7
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726197401427640.04590.052.622.451.252.68.35.8
WOODSTOCKJEDIDELTA20162580723196555-0.06740.052.092.170.32.898.26.2
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162610781637860.23540.131.721.251.672.7984.9
YEARROUNDJETTYODER201625047271881850.05650.031.411.220.282.947.54.4
ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172674796205269-0.03660.012.132.71.082.736.95.7
32326ZENITH-PANSWER POSILVER2017258676715751030.16570.032.012.270.642.938.43.9