Április 11. Leó névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2021/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192681555606700.16290.041.761.391.112.7323.9
32039ALCOVEDUKEMVP2016280364414481080.18620.061.41.350.313.12.31.4
ALGEBRAPOSITIVEJEDI201928247061202920.16560.061.071.34-0.332.8124.3
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192673498288520.14340.091.721.240.672.712.22.2
ALLEYOOPCRUSHABULLRAMBO20182464203129829-0.0735-0.023.82.761.642.962.9-0.9
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525613411067490.033202.552.050.52.842.20.1
ALONGSIDESIDEKICKJACOBY20182153-19-60100.04-4-0.013.233.131.492.892.9-1.9
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152407243-431310.1720.062.372.672.062.712.51.6
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE20152587499143346-0.0340-0.020.910.780.132.681.84.5
ATOMIC-REDANNUITY-REDDELTA20182539427891480.05300.011.772.080.882.7523.6
BANKSYMARIUSACHIEVER201829307831301840.12640.080.931.37-0.062.742.25.6
33631BATMANIMAXJEDI20172819679583940.25520.121.381.180.212.942.13.6
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192809707614930.24390.071.521.830.282.861.94.1
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016261047684730-0.01360.030.921.510.232.841.94.7
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER20182734604650790.19410.071.542.230.072.752.23.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152654558-612900.4110.071.661.970.342.772.43.5
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828837741080970.19460.041.081.080.542.433.26.5
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201929327991246960.16520.051.31.910.182.981.74.7
BRAVETIMBERLAKETRAJECTORY201929698231809860.06720.050.971.7-0.532.881.85.2
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927696771000710.11370.020.891.38-0.152.782.25.6
27814BYWAYMERIDIANG W ATWOOD20121891-228323-30-0.15-5-0.052.382.260.172.972.6-1
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172724625514740.19280.041.152.09-0.422.762.24.5
CHAMPION-REDHOTJOBGUARANTEE201929947441286790.1520.042.452.471.122.7625.5
CHAPTERCHALLENGERJEDI20192798624978660.1410.041.832.26-0.172.81.94.7
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192766606508730.19340.061.391.231.042.632.44.4
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192813682620990.26370.061.31.60.192.842.43.4
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192647464334490.13280.062.162.570.352.642.53.5
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828897001897930.07660.021.871.58-0.22.812.53.6
CLIFF-PP *RCSIMPLICITY-P-RCSILVER20182576432801530.08320.022.161.921.323.022.72.8
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182846706717950.23400.061.771.860.342.782.54.5
COLLISIONCRUSHABULLDELIGHT2019224920-22790.0610.033.753.191.942.963.3-0.4
CONCEPTCHALLENGERJEDI20192808641749770.17390.051.432.08-0.132.761.83.8
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142582465204940-0.1350-0.051.511.120.182.9423.7
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201728126271759740.025501.871.740.462.821.94
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL20152379342148641-0.0533-0.041.071.460.82.941.92.6
32914CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017224437273-4-0.05803.272.61.582.853.40.5
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182704604796710.1422-0.011.521.70.042.92.54.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172645481540610.14290.041.721.990.632.832.22.4
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182723646493540.12460.110.360.86-0.012.7325.6
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928407101107690.09530.061.091.340.612.731.76.1
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA20162757593848560.08500.080.740.550.82.612.24.4
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192598385-35500.18220.082.992.641.012.752.82.6
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY2017266146341480.17240.082.232.75-0.032.752.93.4
35856DISTRICTDISCJOCKEYDELTA201927625251030570.06540.082.792.491.312.912.72.9
34861DREAMBOATMARIUSDUKE201828497401593740.04560.020.761.24-0.142.631.86.6
DRIVEMERRICKDOORMAN20161997-1410-3-0.01003.011.950.982.753.3-2.2
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172548355-196320.14140.072.272.59-0.242.692.12.8
ECLIPSE-PPYODA-P *RCDUKE20182588500858620.1410.050.791.3-0.372.882.23.4
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828436981000840.16530.081.271.79-0.192.732.64.9
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192836710171361-0.02590.021.392.09-0.462.811.86.1
ENCOURAGEMILESTONEHELIX201928467251198910.15560.061.581.65-0.042.862.44.5
EPOXYPOSITIVEIMAX201828918179111230.3490.070.941.30.012.892.23.9
ESPNHOTJOBHELIX20192926711997900.18500.071.761.831.52.842.84.1
ESTHETICENTITYGRANITE201928837991478990.14550.031.051.590.733.041.84.7
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152673508182551-0.0639-0.061.961.570.82.781.94.2
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201526435371659710.0242-0.031.40.990.632.892.13.6
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152687508153053-0.0236-0.041.961.961.022.831.94.1
EVITEPURSUITMAVERICK201928867311312780.09610.071.211.150.092.72.26.4
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182801636918900.19460.061.941.750.443.012.12.5
FAIRFAXPOSITIVEFORTUNE20192853694903910.19460.061.721.4902.792.34
FAIRMONTPOSITIVEFORTUNE201827456431159800.12400.011.121.65-0.152.9223.7
FAIRVIEWDUKESILVER20162673552229187061-0.031.441.190.142.882.81.5
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182852700211672-0.0354-0.041.121.70.882.822.85.9
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182877670788770.16420.062.12.030.382.852.54.7
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192726510550550.12360.072.391.960.912.822.63.4
FORESIGHTFABULOUSYODER201827757081036880.17500.060.470.97-0.612.8224.2
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626635801566620.015000.670.890.432.961.54.2
FROSTBITEIMAXPROFIT20172665539971660.1490.071.161.470.562.912.13.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016277355817531060.13570.012.411.80.252.992.4-0.3
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927746551274790.1580.060.821.030.172.852.13.9
GENERATORCRIMSONTOPNOTCH201928327401328940.15570.050.530.34-0.042.892.25
GENIECHIEFG W ATWOOD2018210012-3900.0130.022.232.0912.932.50.3
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172648518829600.1470.071.380.920.022.891.92.8
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE20152735596975830.16410.041.51.270.943.181.52.4
35854HALIFAXFASCINATORDELTA20182727568955560.07360.021.662.380.462.91.84.3
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192843692589840.21310.042.232.610.922.881.84.7
33729HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER20172766645975690.11390.030.770.860.142.662.15.1
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927316501148580.053601.091.210.392.731.66.5
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132132-2098510-0.113-0.062.422.060.062.853-1.4
35747HILLTOPCHALLENGERJOSUPER201828456921271780.1480.031.591.820.062.761.94.7
HONEYMOONSILVERJACEY20152490358165740.24200.051.781.510.662.912.50.2
HOROSCOPEHEROICACHIEVER2019289687210081230.29410.030.640.730.32.841.75
35160HYPERLOOPPOSITIVEJEDI201828507251456880.11670.071.251.18-0.652.851.84.9
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201828277311107790.13560.070.670.78-0.292.92.75.3
34111IMPERIALIMAXJEDI201727896521735890.08590.021.41.260.52.971.83.4
INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201929118285321180.34410.090.751.45-0.162.892.23.9
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828507391232780.1590.071.031.580.222.921.85.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162155128-34440.0620.051.021.340.212.873.92.6
34635KUDOSTOPNOTCHJEDI20182729569219032-0.1766-0.011.451.570.142.691.76.3
LAMBEAUPURSUITDOC2019293472810731050.22580.082.051.530.42.82.63.4
LASVEGASDEMPSEYDOORMAN20181927-136-1920.0180.032.371.371.472.913.1-2.6
35566LENNYTOPNOTCHRUBICON20182731644190830.27360.1110.550.062.6725
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152459311124260.08140.041.562.420.042.753.12.8
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525934661202750.132-0.021.852.050.062.842.71.2
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928937141437980.15650.071.351.261.073.022.13.4
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201928556791443650.03620.061.881.80.522.641.85
MAESTROIMAXDUKE201728877131218840.13510.051.651.810.832.822.25
MAHOMESELDORADOMILKTIME201929557971260770.1530.050.941.680.512.691.16.6
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182611500666490.08260.021.612.040.362.932.14.9
MAJORDOMOMARIUSGUARANTEE201929107731355800.1540.041.121.660.092.612.46.6
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO20162632483967380420.042.361.91-0.232.662.14.1
31982MARIUSJEDIBOMBERO201628487031426660.04590.0511.58-0.262.791.95.6
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727435931438590.0142-0.011.221.140.362.821.75.3
35740MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201829137301371720.07680.091.371.46-0.232.72.15.1
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201829237261297910.14640.081.661.520.432.772.43.9
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192795657668820.2450.081.561.630.012.652.44
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192763662164720.23410.130.980.950.452.732.15.5
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172803666230166-0.0768-0.010.860.890.372.842.44.9
MEZZOFORTEPOSITIVEIMAX201928907521139900.16480.041.371.640.012.692.15.6
MICROSOFTHONDAMARIUS20192872755796910.21530.11.061.040.742.81.94.8
35747MILEPOSTJOSUPERALTATOPSHOT201928447282113910.03750.030.90.83-0.342.892.13.8
MISSIONGRANITEDELTA20172723580667770.18350.051.421.331.313.071.52.9
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182730579156235-0.08500.011.261.620.342.821.86.3
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019286377416111140.18640.051.281.64-0.0531.73
MOONRISEDETROITTOPSHOT2019291986011271050.21480.040.70.950.062.741.86.7
MOVIOLACRIMSONPOSITIVE20192920825968900.18490.070.410.64-0.082.582.16.8
35747MULTIPLEXJOSUPERALTATOPSHOT2019283974818151040.12680.040.640.45-0.492.861.93.6
NEXUSCABOTFRAZZLED20192806712872630.1400.040.280.990.192.541.87.3
OBSIDIANMERRIMACGRANITE201929838445941080.3410.081.151.671.012.741.55.2
ODOMETERCABOTOUTSIDERS201928257551172700.09470.040.331.220.312.731.66.3
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142584407140851-0.0130-0.052.072.150.032.8322.5
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192924745312900.27280.061.541.970.262.662.46.1
OXYGENIMAXMUSCADET201726916111192860.14420.021.271.60.043.022.43.5
OZONEROBERTOUTSIDERS20192809671602780.19350.060.660.660.922.891.94.9
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019291581511621070.21500.050.670.650.142.762.55
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192885691821870.19410.051.562.250.192.922.34
PERMIT-PPERKDELTA20192728681590960.26280.030.660.480.52.792.44.8
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152670524377470.11380.090.981.260.062.661.63.6
PHENOMENONCRIMSONMARIUS20192961849964830.16540.080.450.730.362.661.97.3
PINBALLCHALLENGERIMAX201928877171001850.16380.021.521.950.842.722.15.7
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192918797978880.17570.090.850.930.252.782.15.8
33291POPSTARIMAXDELCO201728036621597860.08540.021.261.590.343.022.23.4
PORSCHEDANTEGRANITE201929517521684860.07630.042.151.950.382.972.35.6
31983POSITIVEDUKERUBICON2016283373113081110.21570.061.341.55-0.192.912.33.4
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182893758651900.23420.080.891.570.322.821.75.4
PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029938339961170.27520.071.551.810.752.882.24.3
PUBLICMARIUSMODESTY201828267161190820.12580.070.831.080.1732.44.7
33627PURSUITIMAXPROFIT201728707131359750.08560.051.20.970.622.712.26.1
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172815716329740.22390.10.780.790.122.7625.9
RALLYCRIMSONACHIEVER202029148594361080.32340.070.440.730.882.821.95.6
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192746575442570.14400.091.441.120.622.792.24.6
REDDITHOTJOBDELTA201928276391471740.06520.022.112.361.112.8923.7
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182604431611450.08220.012.32.071.192.851.93.4
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927096191127620.063501.481.420.132.652.46
RELAYPOSITIVEFRAZZLED201928697341875900.06610.011.691.920.242.762.75.7
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192675624923580.08310.010.851.010.922.621.76.4
RESOURCEEINSTEINACHIEVER202029098127171000.25430.070.851.290.92.81.85.1
REUTERSPOSITIVEMODESTY20182812673428790.22360.081.321.780.772.8724.8
35589REVERE-REDUNSTOPABULL REDBAILEY*RC201822931113659-0.021202.582.271.393.012.90.3
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928807721620820.07580.030.860.70.142.7126.2
RHUMIMAXDELTA201726885891590700.035001.091.230.552.992.43.8
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA20182746591962480.04430.051.7620.742.82.35.1
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182677583902620.09330.021.212.080.012.812.54.5
RIVERGUARANTEEMONTANA20182749653487640.16370.080.820.77-0.52.551.95.5
ROBIN-PMIRAND *RCBANDARES20192474317420330.0611-0.012.212.330.062.892.51.9
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192901743752880.21460.081.231.210.852.742.15.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928487141089780.12450.041.231.70.422.691.75.7
RUBLECRIMSONPROPHECY2019294080814891090.18680.070.940.150.212.92.84.6
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192654537545720.18250.031.511.170.952.791.93.5
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172631554137350-0.0138-0.021.071.090.062.62.25.7
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172774683656640.14260.021.271.850.722.6327.3
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192746564123510.16240.071.922.380.242.732.44.9
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182726579368540.14300.071.081.92-0.012.821.84.9
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172773584731480.07460.081.271.760.62.62.24.8
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN2016226181-975140.19-80.083.042.731.052.72-0.6
SIDEROADSIDEKICKEUCLID20182395238-53500.19120.052.822.161.182.832.10.3
SILVERCHAIRPOSITIVEGATEDANCER201829007877791060.26530.10.721.03-0.822.891.83.7
SOLARPOWERCRUSHABULLBANDARES20192372214266210.04140.022.492.510.972.763.21.8
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172664541603610.13260.031.531.330.742.652.24.8
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192635503728560.1360.051.421.310.392.761.93.6
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826645731240610.053901.041.34-0.242.731.75.4
STARS *RCDISCJOCKEYMOGUL20192344204302390.1140.022.762.440.863.12.80.3
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192718601662680.15260.021.661.71.222.782.25.7
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172756682648710.16360.060.530.730.12.61.85.7
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162703557176669051-0.011.71.910.072.821.94
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172569496770420.0421-0.011.421.420.892.71.85.8
TONKAPYRAMIDPINNACLE201929207651344720.07540.041.061.260.182.71.66.6
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX2016258147184631-0.01410.051.111.56-0.032.812.15.1
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152650512954560.07380.031.662.281.742.8723.2
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182629517-147400.16300.121.131.531.532.833.24.8
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER201928867803021060.33340.091.111.20.722.561.64.4
VOLVOCABOTACHIEVER2019288681410601090.23440.040.961.090.532.5525.6
34866WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827306591132670.08530.060.810.48-0.482.751.75.1
WATSON *RCIMAXDELTA201727046001088760.12510.061.51.470.532.23.7
WEBDEMO-P REDWEBSTER-P *RCKING ROYAL201825974621147540.03450.032.151.61.263.022.22.6
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA20172606469925440.03400.041.721.960.493.021.53.3
35161WILDCARDROBSONDENVER20182683611-9840.3310.110.620.490.072.82.13.7
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526024601063490.03430.031.91.390.172.541.83.7
WISHLISTPURSUITACHIEVER20192920811533990.27410.090.981.220.72.681.96.1
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162709562275750.23500.151.20.510.862.912.62.4
ZASBERILLACASPERDUKE201828576769051010.23590.111.792.14-0.012.842.62
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172689551197350-0.0957-0.011.121.502.791.84.5
ZINGERDISCJOCKEYDUKE201928786869001000.23540.092.011.91-0.172.932.83.2
ZURICHMARIUSDUKE201829598011540970.13700.081.091.3-0.22.872.54.8