Július 12. Izabella névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2020/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
27969ABBOTTSATISFACTIONMOGUL20142442321-375370.1980.0722.080.832.8172.3
ACCURATEFLAMESUPERSONIC201425244131122520.03400.020.66-0.440.152.829.12
ACRONYMMARIUSMODESTY20182702641834640.11420.060.451.330.62.975.54.4
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201426324971043470.02420.031.432.040.732.748.94.5
33930ADONISSUPERHEROSILVER201726695601745720.025301.441.370.212.9782.5
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152507339526310.04290.041.721.971.062.797.92.8
AEGISFORTUNEMODESTY20172553449825430.04330.031.262.06-0.332.947.23.2
AGRIDAYMODESTYSILVER20162510478625500.09300.040.621.560.883.145.62.7
AIRBNBIMAXJEDI20182734586829510.07340.031.361.820.662.777.15.6
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142408329110450.14220.070.921.68-0.132.967.80.9
32039ALCOVEDUKEMVP2016278964212191020.19540.061.151.050.483.017.12.3
ALERTFORTUNEDELTA20172681523458580.14350.071.521.530.472.77.84
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN20152525312959420.0227-0.012.762.311.22.837.80.5
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182688572-24570.21250.0911.660.462.767.25.1
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY20162572477658470.08400.070.7200.882.648.54
34107AMBASSADORFORTUNESILVER201726355581263740.09430.010.981.18-0.112.8382.7
AMERIXMODESTYBOMBERO20162521435787550.09320.031.370.961.33.177.41.7
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182820743734820.19520.10.931.220.342.856.85.6
30708ANAKINJEDIPURE20162519366190238-0.12610.011.361.33-0.443.0990.8
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142546438512550.12290.050.870.210.392.646.82.5
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726365291307670.06490.031.430.720.132.937.83
ARTMONTOYAFRANCHISE20182778607819680.13520.091.461.770.512.736.63.6
ATHABASKAEUCLIDMVP20162654532622620.13290.031.181.150.552.77.74.5
ATOMIC-REDANNUITY-REDDELTA201825984731041550.05340.011.812.131.072.767.23.8
AURAIMAXAFTERBURNER20172753574901570.08480.071.991.891.532.897.53.4
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172521486634440.0714-0.020.91.050.792.696.55.4
AVANTGARDEKING ROYALPURE20172671491878720.13360.032.382.251.183.19.71.2
BABYLONIMAXAFTERBURNER201727065711000620.08550.081.421.50.682.897.83.4
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162572466734520.08430.070.850.30.532.777.32.9
BANCOVERIFYSILVER20162679541252790.24230.051.682.360.072.97.81.9
BANKSYMARIUSIMAX201829197911485790.07670.070.711.07-0.012.727.46.1
33631BATMANIMAXJEDI20172823675577850.22520.121.61.310.472.927.74.3
BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192843739752930.22430.071.441.720.222.8575
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152590511421640.17310.060.630.890.592.857.53.4
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016262650491429-0.02350.021.061.570.792.816.75.5
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO20182732609594530.11420.081.11.39-0.012.7965.2
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS20162607512932390.01450.060.730.90.42.797.44.3
BERINGFLAGSHIPDENVER201725985521322630.04440.011.041.71-1.32.716.93.2
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162743642137749-0.01450.010.871.111.292.736.56.8
BIGPICTUREBANDARESDENVER20172661543367730.21310.071.652.030.32.98.92.7
BILLIKENIMAXDENVER201726495341665840.07550.011.681.50.033.019.41.7
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192805736612880.22370.061.061.570.42.77.15.4
BLAZON-PSIMPLICITY-P-RCJEDI20182573490125644-0.01410.010.771.20.772.877.74.2
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER20182827668925820.16470.061.562.210.272.7494.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152645551-533820.3750.081.351.99-0.212.828.23.6
BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201829017811005920.18450.051.220.990.752.469.16.7
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER20172661547934440.032801.731.96-0.522.515.65.4
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162532527129740.24180.050.671.420.393.016.73.4
BLUEJAYYODADELTA20182764639810590.1390.051.761.510.332.696.55.8
BLUESFESTTOPNOTCHDENVER20182703565188753-0.06620.011.391.47-0.72.828.23.9
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162689564178449-0.0743-0.041.561.650.862.96.45.1
BODACIOUSBANDARESDENVER20172516429812460.05310.021.071.44-0.042.78103.4
33273BONESJOSUPERSHAN20152778693202368-0.03750.040.80.53-0.882.897.35.2
BOOMERLITTLETONNUMERO UNO20152508409276670.2210.040.680.01-0.182.8110.11.6
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725935561260580.03450.020.220.540.072.97.45
BOULEVARDROUTERAFTERBURNER20172723527491490.11370.081.631.310.872.638.33.9
BRAINWAVEIMAXDENVER201727486481522970.13570.031.181.45-0.113.0981.8
BREEZECHALLENGERJEDI20182736637876540.07400.040.921.62-0.232.86.55.9
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152561483142620.2220.060.741.130.142.837.83.4
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162696543177838-0.15501.471.430.7937.14.9
BRUTUSPOSITIVEROBSON201827907111071980.2510.061.251.170.322.927.83.9
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152636569155860037-0.040.511.590.52.889.15
33436BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201726445231620660.0148-0.011.611.44-0.092.55103.2
BUDWEISERFEDEXSPRING20162518463467360.06190.021.061.930.682.686.45.6
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152500388232380.1190.041.411.50.352.868.63.1
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162559493573650.15300.040.731.040.012.918.43.2
BYLAWMAVERICKMODESTY20182692559128831-0.06430.011.091.64-0.32.7875.3
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152584458116600.2230.071.452.40.852.768.92.4
34860CALTHROPTOPNOTCHSPARK201827425981011400480.061.721.790.562.646.46.6
34956CALVONBOMBEROMORGAN201426946011127570.05380.010.930.990.212.577.35.4
CAMBRIDGESLAMDUNKJETT20172581496470500.11250.040.851.41-0.462.568.94.3
CAMERONPENMANSHIPYODER20162574463114741-0.01480.040.75-0.050.392.927.23.4
CAPEMAYOCTOBERFESTSUPERSIRE20152543565922500.05380.03-0.19-0.07-0.562.627.35.9
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162605495-90510.19180.071.261.910.152.857.54.5
CARRYONPINNACLEJEDI201726885771620640.01590.031.151.240.493.056.63
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152523404867490.05290.011.310.920.612.838.41.5
34110CASUALEUGENIOYODER20172637509170641-0.0851-0.011.391.030.632.897.53.9
CATEGORYHOUSESPRING20182698576424780.22350.081.461.731.092.867.63.2
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162555418311430.11440.120.960.840.922.787.52
CENTERBOMBEROMOGUL20142584553743810.18320.030.670.51-0.222.846.52.9
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162541494490780.21330.060.750.790.452.877.82.2
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172797685558780.2310.051.332.31-0.312.758.25.6
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726915581380660.04450.011.891.30.572.98.33.6
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172707576160258-0.01560.021.080.330.43.096.33.5
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172561454329550.15300.070.861.06-0.062.888.62.9
CINNAMONALLTIMEYODER20162543428212360.1220.050.61.630.142.837.93.9
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828506681637840.07580.021.821.610.412.838.43.9
CLARKSUPERMANMULTIPLY20152587491914600.09380.030.950.020.522.717.33.7
CLIFF-PP *RCSIMPLICITY-P-RCSILVER20182600444721550.09310.032.22.11.533.018.92.9
CNTOWERFORTUNERUBICON20172702594887530.07370.031.240.93-0.042.85.95.2
COCKPITPOSITIVEDELTA20182895737790950.22420.061.871.810.662.7884.6
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE2015255648767540.18170.050.751.130.282.77.34
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142638514199448-0.0949-0.041.551.080.362.973.8
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201728116251724650560.011.941.820.792.86.94
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162547463-115550.21230.10.631.430.22.748.33.3
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152598438433440.1190.021.732.450.912.7510.23.8
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152207146-586-20.0700.070.641.490.742.977.62.1
CREATIONMODESTYJACEY20162503423-89460.18140.060.411.260.92.957.33
CROSSWORDBANDARESJETT20172611568-361720.31180.110.541.66-0.152.748.94.4
30232DAGGERDOORSOPENNUMERO UNO20152546438159530.17170.041.511.840.292.488.93.1
33278DAIQUIRIFRAZZLEDMONTROSS20172694577204967-0.0460-0.011.241.4-0.32.87.53.1
DARESILVERDAY20152604501871640.11330.021.231.291.032.817.43.3
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182724624785690.132401.421.63-0.152.8685.2
DARKSPACETOPNOTCHDAMIEN20182757678350620.17330.080.711.730.042.85.25.6
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201828156651312700.07450.011.562.06-0.032.688.56
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726605001140540.04400.021.981.820.742.987.93.9
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172689524510600.14290.051.842.240.632.827.63.7
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182731652562510.1460.10.370.880.222.756.75.9
DAYBOOKTOPNOTCHDUKE20182672557160344-0.06530.011.171.190.092.699.16.1
DAYTONAGRANITEKINGBOY201725944371232570.033802.111.540.992.887.42.4
DECORUMIMAXMODESTY201726866091073670.09470.051.271.990.913.156.73.7
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA20162604513689510.09400.060.510.620.182.677.73.9
DELFINOBOMBERODAY20142525451167924-0.1433-0.060.980.460.22.627.65.7
DENMARKJEDIKINGBOY20162530391137933-0.07460.011.922-0.12.97.32.8
DETROITFRAZZLEDMODESTY201726406481558890.1510.010.450.62-0.572.8884.1
DIGITALHOTLINEDUKE201827235281534720.044802.41.780.982.87.12
DILLINGERFORTUNEMODESTY201725605111234530.02500.040.891.040.12.9773.6
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172724498268500.14260.062.453.040.432.7110.14.3
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172667537485590.14250.031.72.051.22.897.74.5
33442DOCTORSUPERHERODELTA20172636566725450.06340.040.981.40.092.698.26.3
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017263560451580.2200.070.280.970.222.767.26.4
DRACAENAGUARANTEEDUKE201827185991043470.02450.040.930.93-0.082.548.86.5
DREAMBOATMARIUSDUKE201828237421698700.02580.020.560.9-0.252.636.66.7
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY20172609415642400.05320.042.582.060.492.789.43.3
DUNFEEYODERNUMERO UNO20152620562-331860.36190.110.220.110.12.988.52.5
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172620399-31310.11170.062.562.830.62.667.73.8
DUPONTFORTUNEMONTEREY2017260845247350.12190.061.862.03-0.072.746.84.2
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172624530-153410.17160.070.931.56-0.112.726.55.9
EASTWARDDELTASUPERSIRE201827356611411650.044501.141.410.342.86.75.9
ECLIPSE-PPYODA-P *RCDUKE201826445341091660.08460.040.831.120.152.898.13.7
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201526556352204910.0262-0.020.620.32-1.023.086.72.5
34736EINSTEINTOPNOTCHDUKE201829117551346840.11590.061.21.640.112.717.96
31937ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201625725061145500.0233-0.011.270.960.162.747.35.3
ELECTRONPOSITIVEIMAX201828146951091850.15490.051.622.310.422.987.44.1
32604ELIOSIMAXMONTROSS201727176201488640.02520.020.871.410.052.937.75
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON20172731628672690.15390.061.161.050.022.78.95
33274EMERALDFORTUNERUBICON20172714570108440-0.01400.021.41.590.632.779.95.7
EMOJIOUTLASTDELTA20172626575488880.24280.051.030.54-0.142.77.34
ENDGAMEMARIUSMODESTY20182793737228740.23410.120.50.88-0.073.016.25.8
ENDURANCEOUTLASTDELTA20172704613864680.12320.021.291.56-0.162.6575
30529ENZOOCTOBERFESTSUPERSIRE20152504532229875-0.0457-0.05-0.05-1.03-0.693.027.83
EPOXYPOSITIVEMODESTY2018293084010421240.29520.071.031.160.282.97.13.9
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152729566200656-0.0745-0.061.91.310.862.796.94.3
ETYMOLOGYGUARANTEEJEDI20172645498114827-0.06440.031.461.54-0.072.757.65
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152651548172867044-0.031.30.860.722.97.33.7
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152666527161452-0.0341-0.031.741.550.652.816.64.1
32411EWANJEDISUPERSHOT20162518447111025-0.06470.040.590.92-0.112.817.64.5
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162548450278700.21290.071.291.14-0.712.628.72
EXECUTIVEIMAXJEDI201827015641368590.02480.021.662.040.642.846.64
EXOTICFABULOUSGRANITE201827876521026890.17470.051.651.340.473.017.23
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172657569127144-0.02540.050.640.520.032.728.45.2
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726695501111420500.050.780.77-0.112.88.65.5
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI20172682581548590.13280.040.930.820.022.667.15.2
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162582447151943-0.0544-0.011.732.280.492.786.82.6
FAIRMONTPOSITIVEFORTUNE201828077041314810.1430.011.251.670.192.8974.4
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182704547472580.14410.091.51.690.982.857.73.6
FASHIONIMAXJEDI20172702566166259-0.02540.011.651.250.1538.13.8
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182914764224175-0.0459-0.031.311.731.192.827.56
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172665507130031-0.06580.061.341.95-0.262.8684.4
FINDLAYFABULOUSDUKE201825744121689660550.012.422.23-0.212.948.60.1
FINISHLINEFORTUNEMONTANA20172629475804370.02310.021.541.69-0.042.76.55.1
29178FINNEGANPOWERBALL-PMASSEY2015247536779719-0.04280.010.931.480.372.836.93
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172566474-227510.21210.11.061.550.242.857.63.8
FITZDOORMANSNOWMAN2014228313245714-0.01220.032.351.731.372.7190.8
FIVESTARIMAXMODESTY20172691581841630.11490.081.231.71.253.126.63.1
FLAWLESSMARIUSMAGNUS201828217301032750.12520.070.731.250.052.586.85.4
FLETCHERIMAXJEDI201727286121289690.07540.051.171.303.017.84.1
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172688551547740.19290.041.591.331.412.96.93
34109FOOTSPEEDIMAXPROFIT20172735608971530.05450.051.312.040.742.847.75.6
FORBESCASPERDUKE201827755861482710.05590.042.192.11-0.142.967.92.5
FORESIGHTFABULOUSYODER201827777231127860.15500.050.30.78-0.32.837.24.5
FORTITUDEFORTUNEMODESTY20172566527-415490.23100.080.651.630.282.656.65.2
FORTRANIMAXJEDI201726225521412650.04610.060.90.8-0.363.027.33
FORTYNINERPROPHECYJEDI201727736151348630.04530.041.641.13-0.642.867.75
FRANCHISEPROPHECYJEDI201727305771484600.01490.012.021.250.12.846.94.5
FRANKFURTBLOWTORCHJEDI20172618507194748-0.095900.970.51-0.082.96.93.6
FRASERIMAXJEDI201726265361331560.02500.030.990.8-0.082.947.34
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625534931062500.03390.020.680.810.642.935.83.8
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172722553161339-0.08670.061.771.88-0.152.928.34.3
FRISCOFASCINATORYODER20182763679553990.27440.090.790.77-0.322.927.52.4
FROSTBITEIMAXPROFIT20172707562959620.09490.071.421.590.762.927.73.9
31729FUELDUKEKINGBOY201627024971656890.09550.012.081.550.393.018-0.3
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON20172703549584410.06300.041.441.450.662.6996.2
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182617505-60350.13180.071.482.060.172.487.16.3
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182663535146238-0.06520.020.610.480.162.856.64.9
GAELICSUPERMANJACEY20152506411657550.1370.061.010.540.172.9410.12.8
32037GALORESILVERCAMARO20162531411374540.14270.051.840.991.192.897.73.1
GAMEFACEIMAXMODESTY201726946081232710.08440.020.91.111.22.997.13.8
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER20172697611944730.13420.040.760.830.28384
GATHERINGGRANITEJEDI201726826101000750.13450.050.640.370.182.846.54.5
GENDARMEBAYONETJACEY20162519343794300320.031.71.890.552.778.73.3
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA20172635537148049-0.0344-0.011.141.870.592.87.54.7
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA20172718635633640.14480.10.530.76-0.012.886.85.1
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172666530831610.1450.071.230.920.362.8783.2
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP20172528451844460.05380.041.11.380.463.097.12.5
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182692649669710.16360.050.120.98-0.092.776.75.5
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING20172665520721480.07320.031.942.510.522.668.34.7
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201527356201098870.15460.041.420.410.83.135.42.9
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725434501239620.0533-0.021.331.220.312.96.62.8
GREENWICHGUARANTEEJEDI20172758645905730.13460.060.810.63-0.562.67.65.4
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162517333137310.09320.11.631.41.152.698.72
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152548478133245-0.0238-0.011.281.070.262.817.84.3
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162568535278420.11310.0800.27-0.692.627.45.9
GUESTLISTIMAXMODESTY201826435061242470420.012.031.861.53.156.23.2
GUIDEGUARANTEEPROFIT20172707586547520.11430.090.80.530.192.68.15.3
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172682557597310.03360.061.31.570.352.697.36.3
GUYBAYONETJACEY20162545335219270.07330.091.991.611.812.929.53.2
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR20152581431857490.06350.031.581.120.362.688.13.8
HALLMARKJEDISILVER20172700540121037-0.03450.031.251.72-0.372.677.64.9
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST20172639489605460.08330.051.410.870.912.6274.6
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727506641335750.084000.731.40.092.637.55
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182686595614490.09300.0411.720.042.96.86.3
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER20172716588141951-0.01470.010.680.730.22.737.94.6
HAPPYHOURFABULOUSMODESTY201827045831036720.11410.031.622.550.752.946.73.1
HARDWAREIMAXDOORSOPEN201726174771146550.04390.012.071.830.852.887.83.2
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL20152514440806440.05370.040.461.24-0.22.846.21.4
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI20182707588108940-0.01460.040.711.44-0.422.697.36.4
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN20142442391933660.1530.080.96-0.430.942.766.80.8
HEDGEHOPEUGENIOSILVER201727585681204800.12390.012.4120.943.036.82.3
33296HEISENBERGFORTUNEJEDI20172604473631330.03290.031.221.36-0.82.578.65.5
HELIANTHUSIMAXJEDI20172681579174560-0.02600.021.11.28-0.262.986.64.1
30195HELPMONTEREYMODENA20162527389299310.07270.061.991.411.222.827.92.7
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI20172676525141246-0.034301.71.41-0.452.726.74.7
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172546397100121-0.06350.011.371.66-0.382.677.84.3
HERALDBAYONETRACER20152509396987470.03350.021.351.7-0.183.015.93.1
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162422321272340.08280.071.50.670.632.597.61.8
33269HERZSAM-PPSAMMY-PSUPERHERO20182514382119242-0.01480.041.621.38-0.342.938.92.3
HEXAGONFORTUNEJEDI20172501353958430.02350.021.771.38-0.542.658.82.7
HI-SPEEDJEDISILVER201727075941095610.07460.040.871.39-0.592.718.14.6
HILLTOPCHALLENGERJOSUPER201829047491418810.09530.031.661.880.22.7875.6
HIMALAYAFORTUNEJEDI20172610419113938-0.02380.011.961.76-0.422.619.84.1
HISTOGRAMIMAXJEDI201726415181253480550.061.221.730.022.977.93.5
33290HITECHFORTUNEJEDI20172596469112032-0.04400.021.281.66-0.322.695.34.3
33441HOBBSFORTUNESILVER20172720606310710.21310.081.041.77-0.342.747.64.6
HOMEGROUNDHOUSEJEDI20182709537606570.12350.061.951.970.782.7973.9
HONEYMOONSILVERJACEY20152615445682720.16310.031.791.91.32.878.61.6
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172652494295410.1370.11.771.660.052.726.84.5
HORSEPOWERBRENNANNUMERO UNO20172527414670490.08330.041.691.310.153.037.92.2
HOTLINE-PP *RCHOTSPOTMILFORD-P20182494366122490.16230.071.471.590.463.016.51.3
HYPERLINKPADAWANJEDI20182705514183941-0.1640.021.640.790.012.757.44.1
HYPERLOOPPOSITIVEJEDI201828797501605920.1710.071.470.99-0.412.866.94.4
ICARUSMODESTYMOGUL2016256653376710.24180.060.951.590.972.987.33.3
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201827857121165740.1550.060.660.71-0.262.927.55.6
IGLOOMARIUSMODESTY201827807081011550.06450.050.811.990.242.856.46.8
29923IMAXSPRINGMOGUL201526555581165720.09420.021.471.90.783.127.53.2
IMMERSIONMAVERICKMODESTY20182757644998570.06400.031.161.450.052.87.45.8
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY20182742704800790.17330.030.591.070.072.786.25.2
34111IMPERIALIMAXJEDI201727756461688820.06590.021.411.260.692.987.53.6
IMPROMPTUTOPNOTCHMODESTY201827036141078550.05440.041.292.1-0.12.877.15.3
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201827336641256750.09440.021.122.070.093.026.24
INFINITIIMAXDELTA20172675579794760.16430.061.351.270.032.967.63.4
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172696605179259-0.03600.011.061.040.462.947.44.6
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT201727226381880750.015901.160.720.062.957.64.7
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828337621445770.07620.060.761.210.172.936.35.6
JAMBOREEJEFRIDUKE201827135261265490510.041.581.65-0.262.669.14.3
JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201827226251063570.06430.030.931.06-0.052.717.55.5
JUPITERPOSITIVEFRAZZLED201828727301178940.17510.051.681.860.962.797.84.1
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172673565190259-0.05610.011.381.060.963.087.73.9
29533KANEBOMBEROMOGUL20142537453202137-0.1350-0.041.211.37-0.762.745.73.2
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172720599782580.1470.081.541.920.562.836.84.5
31838KATALYSTHIGH OCTANEDOORMAN20172066-108290-9-0.07902.942.380.842.89.7-1.6
34600KATMAIFORTUNEABBOTT20182657535395500.12300.061.41.880.22.656.75
KAYAKFABULOUSDETOUR20182737615658750.17340.051.512.160.482.766.44.1
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425964911274620.04480.031.030.92-0.222.818.91.6
33435KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201625424371160600.05400.011.361.420.242.796.12.1
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT20162603514988480.03450.050.811.320.152.876.63.8
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P20172678499707560.1480.091.871.920.873.039.62.2
KNOWHOWFABULOUSDETOUR201827405961449640.03520.021.781.920.482.816.83.8
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172626499194253-0.07680.030.920.64-0.542.839.53.3
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726435281434570.01480.011.170.940.232.946.33.6
34635KUDOSTOPNOTCHJEDI20182778625232138-0.177101.361.450.392.6476.6
LARAMIEIMAXYODER20172788656938860.17470.061.481.631.052.948.13
32285LEGACYJETTYODER20162518459789580.1320.030.81.95-0.762.937.72.1
LENNYTOPNOTCHRUBICON20182800708467860.24420.10.930.66-0.062.6675.8
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172685536549580.13360.071.410.99-0.212.677.43.7
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152537379298340.08160.021.712.280.562.8210.13.5
LIGHTWAVEMODESTYDELTA20172680668323890.27330.080.351.370.43.185.13.8
LIMOCARFORTUNEDELTA20172651521496550.13330.061.71.680.162.67.75
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201526114661100660.0832-0.012.122.280.632.8791.9
LOGINFORTUNEDELTA20172597460811440.04300.021.81.730.272.678.34.6
33271MACHINISTJEDIBOMBERO201626965911385520510.030.850.61-0.592.757.45.3
34630MAESTROIMAXDUKE201729127241262760.09510.041.851.91.152.828.55.7
MAGAZINEJEDIMODESTY20172562506151937-0.0744-0.010.811.22-0.132.96.65.4
MAGNETICIMAXMODESTY201726265801249630.053800.881.571.162.956.34
MAILBOXIMAXMODESTY20172670574737560.1260.011.321.991.22.977.75.4
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY201826805761037560.06350.011.62.060.442.917.15.5
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201929198031520760.06580.040.891.380.332.617.77
MALABARFORTUNEJEDI20172603522968400.01420.040.691.08-0.542.676.65.5
MALAWIDUKEMEGASIRE201626234461229650.06500.042.181.911.12.958.11.6
28620MANDATEDAYROBUST201326155911557780.064800.950.29-1.022.787.62.6
34636MANDOLINTOPNOTCHDUKE201827736271687730.03560.011.421.530.112.819.74.5
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162598524850440.04330.020.791.14-0.112.87.74.8
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152513381105815-0.093401.191.010.452.746.83.7
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO20162601454619300.02310.042.341.790.582.737.64.4
34688MARBLEGUARANTEEDUKE20172791684920760.14440.050.370.602.627.95.9
MARINEBOURBONDUKE201726545601297640.05430.010.951-0.182.776.94.1
31982MARIUSJEDIBOMBERO20162775687161756-0.02620.040.580.95-0.372.766.46
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727616251446590.0142-0.011.331.190.482.835.35.7
MARQUISAFTERBURNERBOMBERO20162676551629620.13390.071.040.620.392.637.53.7
MARTINIFORTUNEDELTA20172565438189330.09140.031.531.7902.736.84.9
MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201828537041470660.03680.081.111.04-0.32.7175.2
MASTERMINDJEDIMODESTY20172555487120528-0.06390.010.721.110.032.846.85.3
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172728660780580.1370.040.761.43-0.232.746.66.2
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172768647152051-0.02500.010.921.37-0.042.86.96.1
31727MAVERICKJEDIDELTA20162648526124318-0.1440.021.021.46-0.312.7176.7
MAXWELLMARIUSEXACTLY201828897191357860.12640.071.431.130.432.87.64.2
MCGILLTOPNOTCHMODESTY20182665581520490.1330.061.211.880.423.017.65.5
MECHANICGRANITEDEFENDER20172766593901690.12470.071.71.350.832.955.23.2
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172598530168140-0.0844-0.030.80.64-0.22.896.24.5
MEMBERSHIPPOSITIVEMODESTY201828226901379910.13470.011.571.550.572.997.83.9
MENDELGUARANTEEDUKE201827926611191790.11530.051.130.86-0.122.699.14.5
MESACRACKSHOTMONTROSS20162545464158343-0.0643-0.021.081.420.212.797.84
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152660550215370-0.0458-0.031.80.830.322.827.52.8
33009METEORCHARLEYMODESTY20172635572139544-0.03450.010.731.410.752.778.25.3
METHODGRANITEPENMANSHIP20172722564819650.12430.0610.40.632.855.33.6
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172813687237566-0.0870-0.010.80.750.212.828.45
33286MIAMILINCOLNSILVER20172562397898520.062802.51.531.592.88.22.8
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162632579185044-0.0955-0.010.581.04-0.352.738.15.9
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626594661215680.07550.061.951.310.73.0781.1
MIDWINTERFABULOUSMAGNUS201828386781093820.14520.061.381.670.212.627.74
MIGGYFORTUNEMODESTY20172603520639440.07250.021.191.570.172.797.65.4
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162802686257679-0.067900.890.53-0.082.686.74.6
MINECRAFTMODESTYBOMBERO20162531538584500.1260.03-0.180.620.552.96.64.9
MISSIONGRANITEDELTA20172747612770800.17370.051.490.951.223.015.93.1
MITSUBISHITOPNOTCHDUKE201827506211210860.14620.081.130.96-0.412.938.43.4
MIXOLOGYTOPNOTCHDUKE201828566621525750.06580.041.721.920.472.798.34.9
MODULODUKEDEFENDER20162610446959770.14440.051.371.560.392.967.30.1
MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201828346631344650.05530.041.541.770.242.736.25.2
33443MOMENTGRANITEDELTA20172747642322770.23270.061.641.580.642.997.14.3
MOMENTUMMODESTYDUKE201726545841063800.13470.050.821.190.593.145.52.8
MONETGUARANTEEJEDI201727796921429690.05540.030.610.94-0.042.628.46.1
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP2017261545091933-0.01430.050.920.70.82.726.23.7
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182779638171242-0.085401.31.760.372.866.2
MOODYSEMERITUSDUKE201827416021971870.04650.011.431.190.362.9692.2
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172587540282700.21170.031.041.080.442.77.44.5
MOONLITCHARLEYMODESTY201726005361293600.044000.590.890.42.8673.5
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172768605776650.12380.051.351.270.522.928.84.7
34735MOTIVATEDPADAWANDUKE201828927231774690760.070.950.8-0.412.817.95
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY20182618543665440.06270.020.791.90.572.876.85.1
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO201524083521006440.023000.80.710.712.987.73
MUSEUMFORTUNEJEDI20172632502212360.1290.081.331.6-0.212.627.25.2
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER20152537426634420.06270.030.791.110.212.786.23.4
MUSTHAVEFORTUNEJEDI20172596464119935-0.04430.021.261.13-0.672.756.54.1
30140NABOBSILVERSUPERSIRE201624554341103610.06400.020.210.430.3538.12.2
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182703531150734-0.084801.521.360.882.728.25.1
NEPTUNEARMOURJACEY20152623466457550.13370.080.930.361.022.668.83.5
31396NORFOLKSPRINGBALISTO20152604487751400.04390.0511.191.072.778.44.4
30250OASISSILVEROAK20152559467348580.16250.050.941.311.322.868.83.7
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172705595211775-0.02730.021.190.780.123.048.62.5
ODYSSEYDUKESUPERSHOT20162658589206268-0.046300.340.16-0.672.757.43.9
OLIVERMODESTYSPRING20162579556513570.13310.050.922.070.643.025.43.7
ONEGAMODESTYDENVER201726415411016590.07400.031.341.661.013.127.93.3
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152528426579650.15310.051.651.810.693.028.41.5
33727OPTIONFORTUNEDELTA20172679568466510.12290.051.031.080.592.677.56.4
ORIGINSUPERHERODENVER20172658550853830.17370.041.421.36-0.212.99.12.5
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142616460151758033-0.052.061.640.472.827.42.9
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182698640229462-0.0967-0.010.680.550.042.786.95.3
32284OTHELLOMODESTYSPRING20162563460761640.12350.041.622.30.593.28.72.1
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525855721300600.033900.440.350.162.9764.2
OXYGENIMAXMUSCADET201727376341194800.12440.021.51.960.292.998.94.5
30895PADAWANJEDIENFORCER2016256839812643-0.16510.0411.09-0.042.797.14.3
34687PANAMERAOUTLASTYODER20172746647868830.17390.040.970.950.292.778.64.3
PARACHUTESUPERHERORUBICON20172668573765710.14360.041.551.250.352.816.73.5
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172571437137325-0.0938-0.021.661.13-0.332.667.74.9
PASSPORTJEDIENFORCER20162581409165918-0.15530.011.081.07-0.462.698.83.5
PATRIOTIMAXPROFIT201727606201403690.05540.041.291.290.552.918.14.4
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726915821122640.07420.021.181.360.072.778.63.8
PAVLOVGRANITERUBICON20172792646426840.24360.081.781.230.923.066.63.7
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182762587651580.11370.061.842.140.572.658.64.5
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172714609516740.19380.080.80.430.412.838.94.5
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20152560449878490.05340.020.871.281.632.819.13
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182670540111540-0.01520.060.841.21-0.252.697.65
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152633493390370.08370.091.051.010.552.6864.6
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172762697784660.12400.050.650.880.092.667.16.5
PEWTERFORTUNERUBICON20172619522-247470.2220.111.060.850.032.737.15.2
PHOENIXMODESTYYODER20172531537893570.08300.010.7610.653.1274.3
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201727856731042560.06510.060.590.58-0.342.668.87.1
32597PINKLINGFORTUNEMONTROSS20172567513151455-0.01510.010.590.67-0.792.937.34
PINTERESTMARIUSSUPERHERO20182764638878520.06430.050.981.310.362.636.45.8
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182783650548540.12360.070.891.450.662.686.26.4
31399PISTONJEDIBALISTO20162617481951510.05460.061.441.07-0.192.746.63.5
PIZZAZZMODESTYSILVER20172592558963790.14440.050.920.880.723.2182.3
PLATOONMARIUSFORTUNE20182742682694540.1420.070.410.87-0.392.655.86.5
PLAYLISTIMAXDELCO201727596281350880.12530.041.331.530.7838.72.4
PLENTIFULIMAXRUBICON20172689582808900.2370.041.591.250.843.0782.6
33628PLUTOFORTUNEDELCO20172635496910460.04390.041.171.210.112.818.13.7
PODCASTGUARANTEERUBICON20172665601243630.19290.080.460.370.072.717.45.3
POETACHIEVERJETT20182643576826830.18360.040.730.750.342.896.62.6
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172764657362690.19320.070.770.890.672.687.75.9
33291POPSTARIMAXDELCO201727976491541770.06520.011.391.620.712.998.23.6
32995POPULARMODESTYRUBICON20162517519-47620.23150.060.30.810.873.028.24.2
PORTALGUARANTEEMODESTY20172630563988400.01370.020.5410.532.976.1
PORTAMENTOTOPNOTCHGRANITE201828076251038720.11560.081.991.970.62.996.83.3
28769PORTERBOMBEROMOGUL20142636495491590.14200.021.71.781.092.778.33.4
PORTHURONFASCINATORGRANITE201827436401113900.16540.071.240.580.44373.1
PORTRAITIMAXRUBICON20172710614833840.18400.051.321.130.863.0173.1
POSEIDONGUARANTEERUBICON20172687601121790.26320.10.590.470.592.917.73.8
31983POSITIVEDUKERUBICON2016290076514201120.2600.051.681.310.232.927.43.2
POTPOURRIFORTUNERUBICON20172608532-187480.2200.090.871.510.132.746.54.9
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172632479112290.09360.121.21.5202.657.84.7
31898POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525664811230650.06400.011.41.140.2735.92
PRACTICALQUANTUMRUBICON201727185671062640.08510.061.340.690.292.938.33.5
PRECIOUSMARIUSMODESTY20182772726993820.15450.050.550.860.342.866.95.3
PREDATORTOPNOTCHJETT201826695481257490530.051.231.260.272.886.74.6
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172646531-172680.27230.11.140.58-0.022.7383.9
PREFER-REDSUCCESSOR *RCALLTIME20182549392158239-0.074901.551.45-0.022.869.12.5
33285PRETENDEREUCLIDRUBICON20162772635784810.18360.041.611.130.932.827.34.3
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172659530105640.21270.081.451.50.082.867.84.3
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182844757737820.19430.070.611.20.322.825.96
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192833674138830.28330.11.632.480.472.78.95.3
PROMENADEIMAXPROFIT20172623494661550.1390.061.621.70.32.9783.4
PROMPTLYFABULOUSEXPRESSO201827035691341650.05480.021.230.870.432.937.23.2
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727926471104700.09540.071.561.410.382.877.14.5
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727135701435620.02560.041.291.34-0.022.588.23.6
PULITZERJEDIRUBICON20172645523817570.09440.061.231.11-0.222.878.23.6
PULLMANIMAXMODESTY20172716629225750.23290.081.240.941.032.966.94.8
33627PURSUITIMAXPROFIT201728606991280620.04530.051.411.190.532.689.27
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172796695348680.19360.090.80.750.42.787.26.1
33264QUARTZGRANITEPROFIT201727506401061720.11380.021.641.691.223.025.13.6
32996QUINCYBAYONETTROY20162615572283610.18260.060.740.960.6236.45.6
RACETRACKMARIUSDELTA201828026881692700.02680.050.881.120.1636.43.5
RADETZKYCHALLENGERLEGENDARY20182826658-592650.32180.131.652.060.92.728.56.5
RADIATORACHIEVERDELTA201827477251645890.095000.330.790.312.837.84.6
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE20152523448866650.11370.040.970.51-0.13.058.42
33282RAINMETERGRANITESILVER201727806841025870.16470.051.271.051.52.896.54.2
34075RAMJETMODESTYDELTA201726205701418680.0542-0.010.431.170.553.1683.1
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO2015257243910253903101.551.21.052.6673.8
RAPIDLYPOSITIVEIMAX2019290378320411010.08650.011.331.720.153.126.74.1
31765RAVJEDIALRIGHT2016252642393529-0.02390.031.291.13-0.32.7284.2
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827806871156690.08450.031.251.671.122.976.95
REDCARPETIMAXMONTANA20182724606435660.17380.091.3120.52.876.84.4
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182636459676460.07240.012.322.111.512.8473.5
REDROCKMODESTYDELTA201726476051019680.1360.020.671.590.573.097.13.9
RELAYPOSITIVEFRAZZLED201929167642073920.04660.011.91.750.512.789.25.4
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172596538355600.16240.051.141.491.293.066.53.6
REUTERSPOSITIVEMODESTY20182886728569840.22400.081.51.781.192.887.34.9
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182692609182520.16250.070.831.47-0.222.568.26.8
RHUMIMAXDELTA201727396361630690.025201.181.410.7637.14
RICKYMANPOSITIVEBANDARES20182849751584950.25430.091.151.890.963.046.74.5
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA201828576761295540.01500.031.842.210.892.777.45.3
RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827786631098710.1390.021.322.350.082.818.34.7
RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182783669947560.07510.071.061.130.632.97.46.3
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER20162581459120545035-0.011.561.71.582.786.73.1
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT201726374911315550.02470.021.541.120.382.677.93.3
RIVERGUARANTEEMONTANA20182717627567570.12350.060.780.85-0.392.5776.1
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162682575180545-0.085501.231.51.42.776.94.7
ROBUCHONMARIUSDELTA20182752696209875-0.0261-0.010.571.2602.846.54.6
33444ROCKODUKESUPERSHOT201627055691447730.06550.031.011.20.42.839.13.4
ROLLSROYCECHILLAXDELTA20172681551793710.14400.051.091.220.52.779.73.5
RPMMARIUSMODESTY20182782714545580.13480.110.261.490.282.814.85.4
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172699606152757-0.0143-0.011.221.260.152.67.25
SAMSONIMAXPROFIT201727106101034640.08480.050.850.960.532.838.34.6
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162604473154439-0.07550.021.150.93-0.442.767.43.8
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172753686670630.13280.031.071.70.562.6367.6
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201526074841080550.05390.021.111.120.492.829.23.7
SCOOBYGYMNASTSUPERSHOT201726885361081600.06410.031.461.440.082.783.7
SCORPIONMUSCADETOAK20152523450469350.06320.061.091.620.582.825.94.1
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT20162531392650480.082001.821.970.882.716.63.7
SEASONALJEDISUPERSHOT20172638522223025-0.261-0.031.181.170.232.836.66
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162558421380690.19280.061.71.090.092.968.51.7
32598SELTZFORTUNEMONTROSS20172593445912420.02410.041.361.07-0.612.787.83.7
SENIOR-PP *RCSPLENDID-P*RCJEDI20172512410840510.06320.021.572.2-0.672.99.42.7
SERGIOMONTEREYOAK20152500378112232-0.043601.470.740.652.98.12.9
32406SHARINGFRANCHISESPRING20172636517865370.012701.161.850.882.836.55.8
33440SHARKNADOFORTUNESPRING20172630487303460.12240.051.471.64-0.122.577.24.8
SHAZAMMARIUSDUKE20182769683209460-0.07670.010.561.05-0.582.726.86.1
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182808655603590.13360.061.211.980.162.86.35.6
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172754574739420.05450.081.371.61.022.6375.3
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162542426431530.13340.070.84-0.10.172.728.82.4
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172625517191250-0.085801.351.531.043.017.33.9
31678SILVIOABBOTTDOORMAN20162379269-1019340.27-40.12.322.641.152.647.52.1
SINCLARIMAXBURNER20172727624-7710.25250.091.362.240.72.766.85.1
SKIRESORT *RCPOSITIVEFORTUNE20182784676877780.15450.061.381.50.142.927.34.3
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182605521423540.13270.051.151.190.072.8974.4
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172728590715680.14310.031.681.570.772.647.94.9
SPARKLE-PTOPNOTCHDUKE201826184831288540.023901.211.880.042.819.44.1
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172736623317760.22350.091.261.380.672.787.14.2
33617SPIRITTOPNOTCHDUKE201827806431643750.04560.021.371.420.382.778.25.5
33629SPORTSCARFORTUNESPRING20172631510648540.1310.041.331.70.112.877.43.7
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201727736681763760.03570.011.20.160.383.016.94.8
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201726245311131450.01500.050.590.6-0.762.668.35.4
SPRINGSTEENIMAXSUPERSHOT20172661576140252-0.01510.031.261.810.432.986.54.7
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201827576331456650.034501.291.440.172.727.35.5
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201828417041632830.07580.021.281.4902.768.55.2
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525524941135750.11450.030.76-0.23-0.52.999.22.7
33453STICK-PP-REDLUCKY PP-REDAPOLL P RED20172207201109-2-0.02180.050.61.430.822.876.83.1
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172718653605650.15340.050.480.790.262.646.85.8
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162604473154439-0.07550.021.150.93-0.442.767.43.8
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162775631189573056-0.011.671.680.242.845.84.4
34304SUMMERTIMECLASSICCOMMANDER20182388251568360.0516-0.012.192.341.182.898.30
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN201325355371645810.06570.020.38-0.48-0.833.026.62.1
SURFERSHANROBUST201326195601264800.11540.050.60.28-0.392.8882.4
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172696594935510.052801.671.731.042.76.25.9
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182715641244610.18270.070.451.340.532.765.85.8
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL20152565459485600.14280.051.461.80.992.836.92.4
TAFTPOSITIVEBANDARES20182887745785980.24440.071.641.440.812.8284.9
TAKEOVERBRODIETROY201626195661123520.03470.040.730.591.012.826.75.1
34412TEADETOPNOTCHMODESTY20182720617845460.05440.060.971.370.252.835.66
TESTIMONYMODESTYTROY2017263862239730.25210.070.851.580.82.936.85.3
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172745641170249-0.05570.011.231.97-0.072.936.55.3
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE20182664550926790.15370.031.191.470.242.728.63.4
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182629560279400.1220.051.021.810.262.776.66.3
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172690614532850.23300.050.880.840.32.758.23.7
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162670549128836-0.05500.031.221.770.022.777.45.9
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY2018267456074618-0.04320.030.951.770.912.75.97.6
33936TOPSECRETFORTUNEJEDI20172583479593380.05360.0611.19-0.342.667.34.8
TOPSOILTOPNOTCHFLAGSHIP201826936271058650.08460.050.731.09-0.162.836.74.7
TORRANCEALCOVEJEDI20182844652739640.12390.061.292.390.532.746.85.3
TOUCHUPMODESTYTROY20172602566-165530.21150.070.391.440.832.976.26
TOULOUSESPRINGHALOGEN20152521425718540.09290.020.631.140.052.837.42.1
34105TOURNAMENTFRAZZLEDTROY201727757321248790.11470.030.190.20.162.579.66.6
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182815683491680.17270.041.352.310.182.677.46.8
TREND-PMAVERICKDUKE20182588449125832-0.063900.810.950.122.797.85
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162519439152340.1180.051.030.890.712.676.54.4
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162565462238835-0.1956-0.061.241.240.392.777.64.4
TROUBADOURFORTUNEJEDI20172607512851390.02380.040.931.34-0.732.726.85.1
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER20172657575571590.13270.030.841.41-0.022.7585.1
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172651501488480.1360.071.531.430.492.885.83.7
TURBOJETFORTUNEJEDI2017255639979827-0.01410.061.541.47-0.192.6684
TWILIGHTIMAXJEDI20172689580138147-0.02510.031.021.30.362.788.25.9
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152641528186680.22250.071.110.450.62.67.74.2
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152552479555500.1410.080.630.83-0.062.946.21.7
USEFULYODERCAMARO20152615542-144660.26260.111.080.840.752.966.83.6
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE20152612513898630.1300.010.910.890.52.968.83.5
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP2018259555598510.17150.040.771.220.82.825.75.1
VERONAGUARANTEEJEDI20172661557639330.03370.060.521.34-0.222.746.16
VERSACEJEBSILVER201828126751162950.17540.061.811.150.273.075.92.7
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152612522732640.12310.031.091.570.862.867.43.6
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182796650233610.18390.111.181.591.822.838.35.5
WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827356591121650.08520.060.710.51-0.372.777.45.5
WATSON *RCIMAXDELTA201727156051049670.09510.061.51.640.653.017.74.4
WAVELENGTHIMAXDOORSOPEN20172767596466790.21440.11.211.180.32.98.53.2
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201726415151000460.03420.041.61.890.633.025.53.4
WELLINGTONMODESTYDENVER201726986421006830.15450.050.660.90.113.28.93.4
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201725684611593630.01530.011.420.860.233.0382.3
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA20172535481543510.11290.040.651.14-0.762.86.43.5
WIKTIONARYROBSONDENVER20172673565-187650.26280.120.960.35-0.122.888.44.9
35161WILDCARDROBSONDENVER20182737650137840.28330.10.750.530.322.788.54.7
33935WIMBLEDONROBSONDENVER20172748656-432740.33300.160.710.770.552.7785.6
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526354971074460.02420.031.811.180.342.574.9
34868WINDSORACHIEVERJEDI20182810727948980.21440.051.050.990.212.836.44.4
33435WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726154761091420440.031.81.460.672.78.93.9
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162624512184670.21400.120.920.350.842.878.32.8
ZANGOFABULOUSDUKE201827986351332990.16540.041.341.150.362.958.62
ZASBERILLACASPERDUKE2018295575911071130.24650.111.861.82-0.262.887.82.8
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172759597199254-0.0758-0.011.351.670.212.87.54.5
32326ZENITH-PANSWER POSILVER201727205761374940.14470.011.351.58-0.112.999.32
33275ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725474911119550.0432-0.011.451.321.532.796.53.8
ZURICHMARIUSDUKE201828987591643840.07700.060.90.92-0.062.848.25