Június 26. János névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2019. április TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
27969ABBOTTSATISFACTIONMOGUL20142420575229600.19270.072.6531.552.736.64.1
ACCURATEFLAMESUPERSONIC201425216811437740.07530.031.480.540.622.718.34.1
ACTUALLYSILVERMCCUTCHEN20152440617689750.18330.042.082.111.652.637.64.3
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201425957201326700.07550.052.32.591.472.668.55.1
ADMINMUSCADETMERIDIAN201523635491332530.01430.012.212.50.6637.53.3
ADMIRATIONFLAMESUPERSONIC20142323509119470.16280.091.481.320.72.8173.8
ADONISSUPERHEROSILVER201726868442280970.04710.012.262.20.992.97.64
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201525566271169510.03500.052.392.491.652.637.54.8
28923ADVICE *RCOLYMPIAN *RCMOGUL20142382578166753-0.03550.011.682.090.672.778.44.1
AEGISFORTUNEMODESTY201726987981433780.09540.042.232.921.032.836.85
29075AFTERBURNERFLAMEMOGUL20142321537309500.14390.111.230.60.872.696.94.4
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142243397338200.03120.012.163.071.752.77.34.5
AGRIDAYMODESTYSILVER201625607621000730.13460.061.662.441.73.025.34.9
AIKATOWN-REDRAPTOWN *RCBAXTER20142131405-420520.25160.111.611.80.862.747.62.6
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142419592660650.15380.061.922.50.572.967.32.7
AKYOL-REDBREKEM *RCALCHEMY *RC20142125296655260.01310.041.731.440.572.87.52.5
ALARMMODESTYPURE201624486771219730.1430.021.532.210.942.966.74
28618ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN201422814211124440.0125-0.032.772.572.262.765.42.2
32039ALCOVEDUKEMVP2016279692716221210.21710.082.111.951.242.9984.3
28609ALEXISBOMBEROMOGUL201423675891871770.0350-0.021.791.860.232.977.71.8
ALLCLASS1STCLASSDOORMAN20152409568577480.1290.042.753.51.122.546.64.2
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201524765521238540.03420.023.192.851.392.696.82.8
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201625357021007630.09510.071.510.981.552.548.56.1
AMAZON-REDDRAKE-REDPITBULL *RC201721593007639-0.07260.012.562.811.572.748.22.8
AMBASSADORFORTUNESILVER2017273089619191100.13640.021.872.071.062.778.24.4
AMERIXMODESTYBOMBERO201625266931163750.11480.042.11.821.953.037.44.2
30708ANAKINJEDIPURE20162540634213258-0.07730.032.142.230.63.047.93
ANTICIPATIONMACKSUPERSONIC20142387547931540.07310.012.61.741.172.827.14.1
APACHE-PPOWERBALL-PMOGUL20152440555722590.12430.082.432.360.653.046.72
APOLLO-REDSUNFISH *RCSAVAGE *RC2016205626169516-0.04320.042.22.260.582.829.71.5
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152427548577590.14320.053.093.62.342.783.7
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526197751388630.04490.022.052.151.172.635.76.5
APPSAPPLICABLESUPERMAN201724535851387620.04500.033.223.181.72.778.53.8
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142475607610590.13370.072.452.952.152.656.94.7
28355ARCHWAYTANGOMAN-O-MAN201424486281536720.05540.031.521.080.142.938.62.9
ARDORDRAFTPICKMVP20162579691421690.19410.11.881.651.172.667.25.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142498628795680.14380.051.831.190.742.525.83.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726518081756920.09650.042.211.660.812.838.14.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201424556301237560.04400.011.42.12.342.776.24.2
ATEAMSILVERANTON201624245961118750.12420.033.272.832.083.087.73.3
ATHABASKAEUCLIDMVP20162631760946730.14450.062.122.120.972.67.16.3
AURAIMAXAFTERBURNER201727718251268710.08590.072.862.82.352.87.15.5
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172519729837610.112601.792.141.622.5857.3
AVANTGARDEKING ROYALPURE201726517491342870.13490.032.812.861.72.978.73.9
AVATARSPRINGDEFENDER20152419533709550.1390.062.543.321.332.926.82.3
AVIATORSUPERSIREFREDDIE20132382596449500.12300.060.641.271.712.715.96.2
BABYLONIMAXAFTERBURNER201727088181413770.09670.082.352.391.522.87.25.3
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625527261095680.1550.081.561.251.092.6475.4
BALLISTICBALISTONUMERO UNO20142436652504950.28480.121.990.821.312.747.93.1
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142427599645690.16600.151.810.671.52.756.73.5
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE20142489720949930.21660.131.30.340.362.797.54.1
BANCOVERIFYSILVER20162667772655910.24380.072.633.210.982.797.54.1
BARDOFLAMEMOGUL2014247864786870.31310.12.11.981.22.897.43.1
BARITONEBOMBEROMOGUL201425386611050570.06340.012.073.411.872.327.45.3
30813BARONCAPITAL GAINSUPERSIRE20152401565206175-0.0158-0.022.871.490.182.767.21.6
33631BATMANIMAXJEDI2017286096211471030.21680.122.482.271.192.857.36.4
BATTLEJACEYNUMERO UNO20142479597847490.06400.051.711.511.12.447.35.3
BAUTISTAENTAILDOORMAN20152097266129433-0.0537-0.013.222.651.232.8970.4
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152511711858780.17450.071.441.840.842.797.25
31797BEDFORDJETTPULSAR201624596721556630.02500.011.372.060.152.947.44.7
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626867841336540.01500.031.932.461.482.656.77.8
BENETTONJEDIPULSAR20162574655158530-0.1520.012.372.570.752.628.57
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201625717351216580.04560.071.371.760.862.697.96.5
BERINGFLAGSHIPDENVER201726368081830770.03610.022.022.570.272.617.86.2
28734BERLIN-REDOLYMPIAN *RCSUPERSIRE2014218843297115-0.0825-0.021.542.330.512.78.16.3
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152489627807560.09440.072.522.191.562.76.94.9
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201627418921735730.03590.021.521.941.552.587.38.5
BIGPICTUREBANDARESDENVER20172673796939900.2450.062.493.020.822.895
BILLIKENIMAXDENVER201726287852042980.08670.022.532.360.712.938.73.9
BINXCLASSICDOORMAN20172347445856430.04320.023.513.611.782.736.22.7
BLIZZARDTOPNOTCHDENVER201828499271344990.17610.072.533.21.122.6386.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152718847158970.34250.072.382.851.222.667.86.4
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER201727938801692820.075102.712.760.782.447.26.7
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162563811657950.26370.061.452.171.032.926.45.8
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162655778200863-0.0455-0.022.342.631.242.775.96.6
BOASTENTAILNUMERO UNO20152461627340700.21260.062.221.861.492.745.64.4
BODACIOUSBANDARESDENVER201725386791449640.04480.011.962.440.532.679.85
33273BONESJOSUPERSHAN201527229082246870.01830.051.661.37-0.262.796.96.5
BOOMERLITTLETONNUMERO UNO20152517674861860.19410.051.330.710.082.699.93.5
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201727238731712830.07590.022.062.080.672.687.46.5
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725897811459730.07540.031.421.860.992.846.96.3
BOULEVARDROUTERAFTERBURNER20172707766829660.13490.092.422.231.512.517.76.1
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN20162338439711270290.033.212.990.92.884.1
BRAINWAVEIMAXDENVER2017276792119711110.13710.042.192.430.54384.3
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152571741592820.22390.082.032.161.082.817.35.3
30240BRIDGEOCTOBERFESTMASSEY201524336001045530.05420.041.331.251.062.58.35.7
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162654754192450-0.07650.022.142.331.132.876.96.8
BRODEURAIRINTAKEROBUST201422545221569670.0328-0.072.292.350.92.945.63.5
BRONZEMERJACKBOOKEM20162349410610270.02350.063.222.931.162.728.63.1
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL201527318942352900.0165-0.021.922.161.632.878.46.7
33436BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201726007561824820.05590.012.52.460.632.468.55
BUDWEISERFEDEXSPRING201626508021213700.09460.032.162.921.72.6266.8
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152541660726590.12370.052.362.521.062.797.64.7
31736BULLPENJETTKINGBOY20162374563238148-0.1461-0.041.281.95-0.372.917.13.3
BUSINESSSUPERSHOTMOGUL201523385191296520.01410.012.122.30.972.637.93.4
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR201625667221008800.15460.051.961.9612.816.94.5
29527BYTESKINGBOYSUPERSIRE201524606011840730.02650.032.511.350.052.947.82
BYTHEWAYBOMBEROSUPERSIRE201424986771065720.12490.061.631.370.122.636.84.3
27814BYWAYMERIDIANG W ATWOOD2012193668553-10-0.119-0.033.373.260.992.877.41.4
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152633735742810.19420.072.353.291.612.678.54.4
CABALSUPERMANHALOGEN201523986321010680.11340.011.281.130.392.767.44.6
CADILLACMONTROSSMCCUTCHEN20142296484988500.05440.051.461.630.943.116.22.4
CALEB-PBOMBEROCASTAWAY201424176681474570.0137-0.030.961.540.042.597.26.1
CALVONBOMBEROMORGAN201425977501390700.06500.031.71.880.482.5575.7
CAMERONPENMANSHIPYODER201625907461484670.04620.061.560.861.122.866.15.2
CANCUNBAYONETGALAXY201524566521525830.09540.032.041.350.632.987.72.7
CAPEMAYOCTOBERFESTSUPERSIRE201525278051400760.08540.040.60.680.22.597.57.1
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152621758764790.18340.042.342.511.682.786.25.2
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162612734466690.19370.082.392.830.922.767.16.1
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525476731261680.07440.022.241.991.292.7283.8
CASPERMONTEREYMOGUL201624505411280570.03460.023.292.951.883.038.12.2
CASUALEUGENIOYODER20172611736191857-0.05620.012.171.841.282.816.55.4
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162547672744620.12580.131.751.81.462.77.44.4
CENTERBOMBEROMOGUL201426068011182950.18470.041.751.750.952.756.45
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162537749945960.22500.081.641.691.162.87.44.4
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER2017282696912591030.2510.042.243.040.462.6987.6
CHAMONIXEUGENIOSILVER201726677971637800.07570.022.562.181.12.827.55.5
CHAMPAGNEGRANITEYODER201726987941861720.01660.032.041.640.972.996.44.8
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152533656174851-0.05630.031.581.320.662.9653.3
31733CHARMERJEDIMARDI GRAS20162484607187543-0.09700.041.61.880.72.884.3
CHILLAXMODESTYJACEY20162508642451580.15390.091.992.371.452.8395.1
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172670764936790.16520.081.932.10.722.88.34.6
26723CINDERDOORDOORMANIOTA2013205519376619-0.03330.033.031.481.462.738.30.2
CINNAMONALLTIMEYODER20162566703779610.12400.061.452.320.942.757.35.8
CLARKSUPERMANMULTIPLY201526027811462790.09580.051.750.81.072.686.15.9
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152263394540370.06260.032.933.181.532.776.21.7
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201425356111174750.11520.062.792.010.992.58.12.6
CNTOWERFORTUNERUBICON201728029131522880.11560.032.271.91.222.766.16.5
COATICOOKCAPITAL GAINGILLESPY20152346487170061-0.01560.012.962.130.832.78.40.9
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152282422171410.13170.042.823.821.072.677.52.1
28737COMEOVERLANCOMEDORCY201422905291055410.01430.041.331.860.062.747.84.8
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152616771800780.17400.061.742.011.122.677.15.7
COMPLEXCAMAROMOGUL20142210465-628400.24110.111.451.581.522.5665.5
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201625977302007890.05760.052.591.970.792.888.83.4
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142362594450430.1290.060.771.850.342.625.56.4
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142598741206265-0.0456-0.022.342.020.772.685.65.8
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162524680390730.21380.11.442.160.722.657.74.2
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152592673935660.11360.032.573.371.592.729.15
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL20152513706190670053-0.021.782.121.312.746.65.1
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152366525274350.09260.061.482.251.332.856.84.6
CREATIONMODESTYJACEY20162525686315660.2310.081.512.251.592.836.75.5
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142392513436510.13230.042.492.131.412.8583.3
CROWNROYALDAVINCIG W ATWOOD20142310482554660.16320.052.742.181.582.677.53.1
32914CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017228233677324-0.02270.014.033.632.162.757.62.1
30232DAGGERDOORSOPENNUMERO UNO20152531691587700.17330.052.212.560.832.358.85.7
33278DAIQUIRIFRAZZLEDMONTROSS20172649795239187-0.01750.012.022.030.642.796.83.9
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY201624996231065750.13410.033.163.340.752.827.23.6
DARESILVERDAY201525096971316770.1480.031.752.141.222.716.94.5
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726217261300630.05470.032.632.771.262.856.85.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201727098041152860.15480.052.452.921.372.737.35.3
DAYTONAGRANITEKINGBOY201725476521435660.04470.013.082.841.62.767.34.1
DEALMAKERUNIXHUNTER20142323486742530.09250.012.263.230.32.686.92
DECORUMIMAXMODESTY201727258971525890.11620.052.212.831.723.066.45.8
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA201626167911084730.12550.081.251.570.912.616.76
DELFINOBOMBERODAY20142558720209851-0.0949-0.051.731.410.862.567.47
DENIMFLAMESNOWMAN20142398534658570.12320.042.372.411.082.586.62.3
DENMARKJEDIKINGBOY20162536643171455-0.03600.032.732.860.82.887.34.6
DESIGNERJACEYSUPERSONIC20142390504163833-0.1530.011.71.010.732.498.94.9
DETROITFRAZZLEDMODESTY2017268896020571150.13710.031.281.330.342.797.46.1
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152306513123940-0.023801.982.260.942.897.34.5
DIABLOABBOTTBOMBERO20162593752776760.17400.062.522.691.212.66.26
DIAGOLINCOLNKINGBOY20162522540583300.03360.073.493.461.892.568.84.5
DILLINGERFORTUNEMODESTY201726898741923920.07710.041.971.931.542.96.45.2
31734DIMITRIJEDIREFLECTOR20162446532190517-0.195902.342.320.922.757.26.3
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172838851905820.17460.073.353.91.582.627.86.4
DISCOVERIMAXBOASTFUL201726907961003760.14410.042.662.922.082.797.16.4
DISCUSSIONPURENUMERO UNO20142368561151251-0.02480.011.861.871.072.9673.6
31394DOCKSIDEDOORSOPENDEFENDER20152367481524490.11320.062.512.771.122.778.43.3
33442DOCTORSUPERHERODELTA201727018751351730.08550.051.822.110.832.627.98.4
DODGEDIAMONDNUMERO UNO20142239417321390.1190.032.232.290.972.518.23.9
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY20172707917729880.22420.071.211.8212.656.18.1
DREAMEREXPANDERKINGBOY20172343388114027-0.0629-0.023.733.320.862.698.12.8
DRYDENSUPERHEROKINGBOY201724946281237550.0335-0.012.732.580.842.676.95.7
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY20172518619177561-0.025503.022.520.62.717.53.7
DUNFEEYODERNUMERO UNO201526017951071020.36350.121.340.990.862.917.74.6
DUPLOFORTUNEMONTEREY20172733734712660.14400.073.513.621.912.587.55.3
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172726787759680.14400.062.762.81.072.666.56.1
DYNAMOMONTEREYSUPERSIRE201524306151207650.07510.052.621.771.122.916.63.7
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172734848513730.2360.072.022.451.142.636.57.3
EDIFYDOORMANIOTA2013234355263800.29270.091.661.810.712.826.42.1
EDMONDKINGBOYMUNITION201524636251493590.01530.032.081.560.962.786.83.7
EDWARDDEFENDERMAYFIELD20142153327347400.1230.052.152.271.212.966.40.9
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201524707351960800.026001.421.350.613.096.14.6
31937ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201627238651835850.065702.241.871.012.657.36.9
ELITISTKINGBOYMOGUL201524065651223640.07450.031.961.960.942.826.91.6
ELTOROFEDEXSUPERSHOT201626448721664840.08600.031.852.131.272.745.56.8
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON201728129321261980.18570.072.22.051.472.628.16.6
33274EMERALDFORTUNERUBICON201728549061666740.04600.032.472.642.082.718.17.1
31721EMERITUSJETTSUPERSHOT201625687272043770680.021.751.870.752.928.74.2
EMERONUMERO UNOROBUST20122318483531480.1310.051.971.030.752.667.43.7
EMOJIOUTLASTDELTA2017266186611551040.22490.0521.670.812.617.26.7
ENDURANCEOUTLASTDELTA201727609041472880.12530.032.262.720.72.576.87.1
ENERGIZEFLAGSHIPPURE20162546705916530.07390.041.952.810.852.836.26.1
ENTAILMCCUTCHENSNOWMAN201322124511268520.02420.012.381.691.522.95.62
29529ENTIREKINGBOYMUNITION201524245471456610.02530.032.631.920.682.627.92.3
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152417599669640.14350.052.22.372.182.96.63.5
ENTRANCE1STCLASSMCCUTCHEN20152343586378550.15190.031.832.820.622.716.34.8
30529ENZOOCTOBERFESTSUPERSIRE20152448760241888-0.0164-0.030.880.420.122.847.55.1
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN20142409586884570.0920-0.022.852.751.532.736.54.7
ESTABLISHPULSARMOGUL20142345513-3630.23200.071.971.81.242.727.52.8
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152339554137142-0.03500.031.251.2102.8184.5
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152544681185162-0.0249-0.032.161.970.942.816.95.1
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525367131718660.01540.0121.830.82.736.85.6
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152556702157656-0.0144-0.012.272.441.122.715.35.7
EVERTONLITTLETONMOGUL20152429646184455-0.0552-0.011.481.730.472.797.64.5
32411EWANJEDISUPERSHOT20162555717146948-0.02620.061.522.010.682.777.86.3
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142357522249480.14390.121.831.81.242.666.33.7
EXCALIBURJACEYNUMERO UNO20142363490670360.04320.042.031.230.842.589.65
EXCELLOTTOMAXMCCUTCHEN201423745521195570.0434-0.012.471.951.282.927.83.8
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162581721780880.21460.082.242.120.732.538.34.1
29528EXERCISELITTLETONMOGUL201523906141721870.08560.011.921.80.23.126.30.6
30814EXPANDERHIGH OCTANENUMERO UNO2015221230695226-0.0327-0.013.052.610.442.7910.62.5
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT201726988521809690.01720.061.431.380.652.647.56.6
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL20152480696775660.13310.031.772.711.172.597.96.6
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201727188211616660.02670.061.661.570.572.77.76.8
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201727548511541800.08510.012.192.471.842.716.36.6
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201727298501141760.12470.042.032.040.862.557.27.1
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN20132342628164955-0.02560.021.131.520.692.966.84.8
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162657762181466-0.01570.012.53.11.292.667.35.8
FALCONDEDUCTIVEMOGUL20142308537573590.14290.041.652.051.362.696.63.7
FASHIONIMAXJEDI20172712826214277-0.01700.022.372.050.82.937.95.9
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL20152517728832770.172502.012.321.322.635.46
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201524736171249470510.052.021.71.232.745.74.6
FERGUSSILVERHALOGEN20152436578304390.1300.082.132.91.492.77.85.5
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172746805174157-0.03740.072.212.810.562.87.26.3
31845FINCHJEDIHALOGEN20162450529112617-0.09410.021.962.661.062.626.75.8
29178FINNEGANPOWERBALL-PMASSEY20152529642117339-0.02430.0322.641.212.726.25.1
FIREWALLJACKMANSHAMROCK20132292531561390.07340.060.391.62-0.322.516.44.7
FIRSTPICKDRAFTPICKPULSAR20162428594513670.17410.091.851.671.352.838.13.9
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172689829524850.24420.092.12.471.572.7586.2
FITZDOORMANSNOWMAN20142234342769320.01340.043.152.582.192.618.11.7
FLAGDAVINCINUMERO UNO201424886881159760.12460.041.871.621.262.8585
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172698785835840.19400.052.72.82.072.767.34.8
FOCUSSILVERDAY20152495649465680.18320.062.112.341.292.758.25.1
FOLKLORISTBOMBEROMOGUL201424036171234500.0131-0.021.642.420.132.726.65.2
FOOTPRINTJEDIRODGERS20162427585146246-0.03490.021.722.060.462.7575
FOOTSPEEDIMAXPROFIT201727578631524730.06610.052.232.881.432.757.97.2
FORTRANIMAXJEDI201726478331957850.04780.061.831.680.362.977.25.2
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO201526697401209690.08460.032.472.411.412.518.46
FOUNTAINJETTMCCUTCHEN201625336541067550.05420.031.892.541.042.686.85.3
FOXABBOTTSUPERSHOT201623735141230520.02470.032.82.351.212.9473.1
FRANCOTANGOBREWMASTER201423445461490800.09560.041.61.750.972.956.3-0.2
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625457441438690.05530.031.611.661.432.85.46
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172739807195161-0.04800.072.542.610.672.898.25.7
FROSTBITEIMAXPROFIT201727058211435810.1640.072.232.331.372.867.45.5
31729FUELDUKEKINGBOY2016265774619561040.11690.032.72.270.682.968.82.2
FULLMARKSFORTUNERUBICON201728528881220750.1500.052.52.462.252.628.27.7
GAELICSUPERMANJACEY201525136911061750.13520.071.731.270.542.848.95.3
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152435555640470.08450.092.121.291.462.666.84.6
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL20142453619831540.08320.021.651.90.752.776.75.6
32037GALORESILVERCAMARO20162516660779720.15420.072.631.911.892.837.25.2
GALWAYCONSTABLETANGO20152492639569730.19420.091.741.380.572.687.84.1
GAMEFACEIMAXMODESTY201727148811762880.08600.021.771.971.92.866.65.6
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201727028741455910.13570.041.651.711.042.97.66.2
GATHERINGGRANITEJEDI201726598341308850.13550.051.71.660.882.756.26.4
GATSBYCAPITAL GAINMOGUL20142254423117344031-0.022.492.021.162.87.83.3
GEMSTONEHOTRODST-LOUIS201524946161249560.03440.022.492.681.142.776.64.8
GENDARMEBAYONETJACEY201625546231148490.02430.032.742.781.222.6985.9
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014253669489740.26320.112.132.041.532.627.95.1
26728GENTLEMERIDIANBEACON20132326534198859-0.0550-0.042.652.151.6337.12.7
GEOGRAPHY1STCLASSSUPERSIRE20152293550639660.15330.051.811.68-0.082.717.33.6
GIANTLOTTOMAXGRAFEETI20142358569935650.11370.031.661.570.542.856.13.2
GLAMOROUSCHARLEYDELTA201726938291799800.05600.022.132.721.362.717.46.2
GLOVERMUSCADETGRAFEETI20152339526115839-0.01480.051.6420.382.86.13.3
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA201727298991137880.16640.11.451.670.652.835.76.5
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152392518139935-0.06480.022.692.582.412.997.23.2
GRADUATERACERMOGUL20142387516881320350.032.042.461.362.765.84.1
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725867391256670.07530.052.222.351.332.966.85.1
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING201727958651311840.12510.043.053.571.942.598.56.4
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201525917371146840.15480.052.412.121.33.025.73.6
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201726157551817870.075502.552.221.382.8175
GREENWICHGUARANTEEJEDI201727809261606980.13670.061.561.450.152.67.26.9
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162478567472480.11430.12.462.31.812.628.14.4
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152522687179660-0.025601.81.940.712.7474.9
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142294479328600.17260.061.922.122.192.945.62.2
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162616811948710.13510.080.961.180.042.546.36.5
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727538952198950.04820.051.511.240.712.718.85.8
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625166581161560.05430.032.012.091.362.855.65.3
GUNMETALJEDITANGO20172535692216662-0.06770.041.291.14-0.22.816.94
GUNPOWDERMODESTYTANGO201624096241116610.07420.031.591.561.252.916.44.4
GUTENBERGKINGBOYSHAMROCK20142426632217358-0.0853-0.051.581.411.493.126.13.8
GUYBAYONETJACEY20162585629629470.09470.12.942.532.492.858.85.5
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201525736891144690.09500.052.281.960.992.637.85.8
GYPSYCAPITAL GAING W ATWOOD20162065215120932-0.0519-0.063.462.21.192.878.30.5
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625267251404650.044401.661.890.982.835.95.5
HALCYONALCORACER201624396421068670.1350.011.721.41.072.665.84.9
HALLMARKJEDISILVER201726977771542570590.042.072.580.492.657.56.7
HAMILTONKINGBOYNUMERO UNO201423824951095430.01470.051.951.330.572.6482.3
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727399321720950.11580.021.462.050.842.66.97.1
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER201727408631810770.03610.021.491.760.752.657.65.9
29340HARMONYSUPERSHOTOAK201525577231685720.03620.041.711.560.472.657.55
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL201525366821159600.06520.061.552.390.362.775.83.4
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727508861275820.12510.041.782.070.932.6167.3
HAWTCRUSHMONTEREY2017240041484230.07260.093.853.452.152.67.23.2
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152386532778520.08300.022.822.371.052.726.93.7
30241HEATHCLIFFSPARKST-LOUIS20152474630139746-0.02470.021.82.240.222.736.45.8
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN201424036411193810.13630.091.830.821.282.716.23.1
33296HEISENBERGFORTUNEJEDI201727428291310700.07510.042.112.120.542.548.17.5
HELIANTHUSIMAXJEDI20172681828215878-0.01740.031.872.130.412.937.25.7
30195HELPMONTEREYMODENA20162532638800530.08440.072.682.311.932.7373.9
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728008622005800.02630.012.692.240.82.677.16.3
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172672725160456-0.01550.022.382.541.112.647.85.7
HERALDBAYONETRACER201525346791360680.06500.032.342.650.462.925.55
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162422580692540.1430.082.021.611.282.527.23.9
HEXAGONFORTUNEJEDI201726367121642800.07570.022.742.20.892.618.74.6
HI-SPEEDJEDISILVER201727238581506810.09630.061.672.270.172.77.86.4
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132199316135136-0.0530-0.043.132.780.782.768.61.9
HIMALAYAFORTUNEJEDI201727227541767740.03580.012.952.581.142.579.65.5
HISTOGRAMIMAXJEDI201726517691658660.01680.062.092.610.762.937.55.2
33290HITECHFORTUNEJEDI201727268071707680.02590.022.242.620.982.646.46
33441HOBBSFORTUNESILVER2017280492710211050.24530.081.882.590.842.727.56
31842HONEYCOMBLIVEWIREHALOGEN20162458592533400.07200.012.262.681.012.596.15.4
HONEYMOONSILVERJACEY201525846891058870.17440.042.762.811.882.768.23.7
33105HORACIOSUPERSHOTOAK201524696941544720.05540.021.10.76-0.032.5864.7
HORIZONFORTUNEBAYONET20172764811987760.14570.12.752.541.362.647.45.5
HORSEPOWERBRENNANNUMERO UNO201725586981088660.09480.052.572.240.912.917.14.9
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS20172597749198071-0.01690.032.22.171.352.847.65.1
30243HOUSTONMONTEREYOAK201524225691123520.04460.042.792.461.242.846.63.3
HUDSONEXTREMEMOGUL20152369619960560.07380.031.451.940.122.845.94.7
ICARUSMODESTYMOGUL20162565788541900.25350.071.922.521.732.8975.7
29923IMAXSPRINGMOGUL201526708151673860.08560.022.482.731.583.016.85.1
IMPERIALIMAXJEDI201727819102127990.07740.032.282.081.512.946.85.7
INCREDIBULL-REDDRESSER *RCAPPLEJACK-RED20152235337787280280.012.882.411.792.899.62.4
INFINITIIMAXDELTA201726628371325950.16590.072.071.970.572.897.25.4
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172700863221478-0.02730.021.81.8712.856.86.2
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT201727529112334950.03740.011.991.510.642.837.26.4
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE20132203326-724440.27-70.062.523.191.812.557.81.1
INTERACIMAXMONTROSS201727478901598860.09600.041.652.040.732.76.66.5
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152467605207467-0.046402.432.11.332.97.62.8
ISAAKSILVERMUNITION201524226301265700.083801.692.421.942.937.34.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162378552570410.07330.061.952.181.072.799.66.2
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142351578630690.16380.071.622.41.312.867.33.7
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152435697177747-0.0745-0.030.571.160.132.6567.2
JOVIALBALISTOROBUST201424556461762710.02660.041.890.751.392.797.93.4
29533KANEBOMBEROMOGUL20142560712216567-0.0564-0.011.892.150.892.654.94.2
KARTINGENTAILSUPERSIRE20152383611178162-0.0247-0.032.091.90.582.755.94
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT20162464648136048-0.01510.031.141.411.292.767.15.9
31838KATALYSTHIGH OCTANEDOORMAN2017213921374818-0.04270.023.653.091.292.718.80.9
32631KENDALJACOBYHIGH OCTANE20172169262114360.12403.783.381.752.658.41.6
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425847251548690.04570.032.051.840.652.6884.8
KEVINELUDEALTA5G2015224840786229-0.012502.442.021.562.856.63.6
33435KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201625236601596770.06570.032.312.2112.696.13.4
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626067741379720.07580.061.552.360.852.766.65.7
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P201726697621180730.1610.092.552.591.52.939.34.4
KIPPERHIGH OCTANEALTA5G2016216727498430-0.022903.312.781.152.889.41.3
KNOWLEDGESUPERSTARSUPERSHOT201625527381668750.04630.041.231.73-0.612.648.94.8
33265KODIACIMAXSUPERSHOT201727498531960830.03720.041.952.351.192.866.95.2
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN201624216171079630.083302.412.761.832.8464.5
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172663763214770-0.03770.041.991.920.612.757.84.9
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625957471498690.05560.042.122.151.172.656.45.4
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726147481672690.02580.022.022.190.972.8665
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625266321074600.07490.062.512.151.992.876.53.5
KYOTOMODESTYYODER201726058201070890.18470.051.581.791.772.837.95.7
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162531683838640.12450.071.752.221.132.7875.3
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162343427351530.15300.073.292.091.562.788.51.2
32285LEGACYJETTYODER201626097881225800.12470.031.572.79-0.122.797.15.3
LICORICESUPERHEROKINGBOY201727348131153810.14540.072.331.670.592.587.75.7
LIGHTERPURENUMERO UNO20142357618166452-0.035001.371.870.43.195.74.3
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152639685923610.1410.052.653.261.382.759.64.9
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132311583255668-0.0960-0.061.210.83-0.872.897.62.3
LIVELONGJETTBOMBERO201625747431141690.09470.041.352.690.262.766.35.5
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132250403120539-0.0235-0.012.41.891.382.658.91.5
LOCHLANBOMBEROSARGEANT201424816211678660.01590.032.0520.412.727.33.5
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525807141469870.114602.752.91.322.788.23.3
26900LOTTOMAXNUMERO UNOSUPER20122388583588580.131802.152.251.152.787.45.4
29921MACADAMSILVERMUNITION201525537281184850.15410.022.392.571.892.816.34.8
33271MACHINISTJEDIBOMBERO201626888281756710.02660.041.431.440.132.698.36.8
31386MAFIASOLOMONG W ATWOOD20162218318-27440.17120.054.072.582.262.859.31.8
MAGAZINEJEDIMODESTY20172625792195061-0.04620.011.62.060.722.846.87.2
MAGICITYHALOGENMOGUL20142309582106239018-0.050.892.050.32.6154.8
MAGNETICIMAXMODESTY201726628441756810.055401.832.491.892.846.46
MAILBOXIMAXMODESTY201726938271238740.1420.022.232.881.92.867.56.9
MALABARFORTUNEJEDI201727728821699800.06650.051.752.081.142.626.96.8
MALAWIDUKEMEGASIRE201626057001488830.1630.063.052.831.82.948.43.7
MALCOMSUPERSHOTPREDESTINE20152476637173139-0.09570.011.281.660.352.617.55.7
28620MANDATEDAYROBUST201325387901760910.09580.021.71.14-0.722.696.63.6
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625927661401640.04520.031.561.950.412.686.16.2
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152510598152633-0.08480.011.981.851.032.636.44.8
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201626146951084520.04470.053.282.611.322.656.45.3
MARINEBOURBONBOMBERO201726347671524760.07520.021.92.240.742.687.55.8
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627539161960760.01750.051.241.820.292.717.87.6
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727588661681770.05550.012.172.231.252.755.47.7
31939MARQUISAFTERBURNERBOMBERO20162595745944760.15510.081.651.570.832.557.55.5
MARSHALLKINGBOYSUPERSIRE201523805601230740.1540.061.81.331.022.947.41.3
MARTINIFORTUNEDELTA201727288061006710.12380.032.492.71.312.636.46.8
MASTERMINDJEDIMODESTY20172624763162553-0.03550.021.542.010.832.756.87
MASTERSGUARANTEEMODESTY201727919391319830.12550.051.642.310.632.636.27.6
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172706856177463-0.01590.021.542.140.532.696.17.9
31727MAVERICKJEDIDELTA20162702783164843-0.06600.031.762.260.42.677.18.4
MECHANICGRANITEDEFENDER201726927881144770.12560.082.492.481.342.865.34.7
MEGAHERTZJEDITATUM20162527609161945-0.05610.042.652.50.592.688.54.3
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172619780185361-0.0355-0.011.81.660.562.8466.2
MERJACKMAIN EVENTMCCUTCHEN20142313426266270.06220.052.552.641.72.77.74.2
MESACRACKSHOTMONTROSS20162587736194866-0.025801.952.350.832.677.45.4
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152617790247288-0.0170-0.022.511.820.912.826.44.4
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN20172175365145238-0.0638-0.022.592.271.22.947.42
METHODGRANITEPENMANSHIP201726487551024730.12500.071.841.691.152.755.45.1
METROPOLISCHARLEYDUKE20172797943265789-0.03830.011.311.550.672.787.86.3
33286MIAMILINCOLNSILVER201725816711299760.1440.023.372.532.32.698.44.9
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162653831219164-0.06700.011.31.950.222.6787.5
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625676811512820.09670.072.372.0213.067.92.8
MIGGYFORTUNEMODESTY201727748711327790.1470.022.232.571.692.677.96.9
29392MILFORD-POHIO STYLE PSNOWMAN20142277524903430.03360.031.331.690.942.845.43.1
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162790937281199-0.02910.021.571.350.272.648.76
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142362579195859-0.0547-0.041.381.630.832.746.54.5
MILOOUTLASTMOGUL2017271788815591000.15500.012.242.91.242.756.25.6
MINECRAFTMODESTYBOMBERO201625257671003660.1420.040.671.521.152.746.16.4
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152481616936860.18430.052.692.621.892.9582
MISSIONGRANITEDELTA201727228411108900.17480.052.322.191.622.875.75.3
MODULODUKEDEFENDER201625406751275890.15570.061.922.40.712.917.42.2
33443MOMENTGRANITEDELTA20172708855670860.22380.062.472.811.162.886.36.4
MOMENTUMMODESTYDUKE201726478461519970.14630.061.792.111.243.036.34.8
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER201525185991335750.09600.072.461.691.232.9181.7
MONTGOMERYPULSARPREDESTINE20142389587513460.1320.061.161.230.762.757.95.3
MONTREALMOGULFREDDIE201222425301190660.0834-0.011.422.290.583.366.62.9
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201727148321037770.14480.061.92.111.082.827.36.7
MORAYMAIN EVENTPREDESTINE20142418588435390.08330.071.091.50.872.726.85.2
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142403523197550-0.08630.012.422.80.772.927.71.8
33135MOVIEINKWICKHAMMCCUTCHEN20142211387143154037-0.022.942.051.542.837.80.5
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO201524266131211640.07430.021.771.891.142.917.44.8
MUSCADETMOGULJEEVES20122301508625410.06380.071.711.781.072.96.73.7
MUSKETEERJETTDELTA20162561743872740.15420.061.572.560.222.888.36.3
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525076411070560.06440.041.561.850.712.685.64.6
MUSTHAVEFORTUNEJEDI201727618271860730.01630.022.422.10.662.686.96
MYSPACEMOGULPLANET201223846781453780.084300.921.330.172.985.43.7
30140NABOBSILVERSUPERSIRE201624366741561790.07550.031.081.40.832.937.74.2
NAPOLEONHALOGENNUMERO UNO20142225386-358240.1420.051.92.10.72.717.23.8
NEPTUNEARMOURJACEY20152594710798710.15470.081.951.351.512.617.85.4
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152529681928720.13440.062.242.370.862.986.83.7
NEVER AGAIN-PP *RCSIFTER P *RCCAPITAL GAIN20162368476461470.11230.032.391.941.692.678.24
NEWSBREAKJETTCAMARO20162540700798570.1450.071.922.20.982.776.66.4
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201526257521118620.07540.071.952.221.572.687.46
30250OASISSILVEROAK20152577764914810.17410.051.972.131.752.7476.3
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172691847250989-0.02860.031.951.750.812.967.74.3
ODYSSEYDUKESUPERSHOT201626488502328880760.020.971.09-0.292.77.55.6
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152536786714760.18340.041.261.370.562.747.77.3
OLIVERMODESTYSPRING20162637834972800.16480.071.93.121.452.875.35.5
OMNIUMAFTERBURNERRACER20162411537881520.07500.082.071.920.72.678.23.6
ONEGAMODESTYDENVER201727038361496800.09570.042.432.671.992.987.35.6
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201524926781207860.15470.042.462.771.192.947.93.5
OPTIONFORTUNEDELTA201728219151097850.16500.062.12.072.072.597.58.3
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152436633578800.21330.061.491.731.012.697.94.3
ORIGINSUPERHERODENVER2017270385515341070.17580.042.272.350.542.838.74.7
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142539633171359-0.0243-0.032.952.611.322.76.34.2
32284OTHELLOMODESTYSPRING201626097401171830.14510.052.763.31.533.068.14.2
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152420577496580.14310.062.372.551.512.67.94.6
30255OUTLASTDOORSOPENOAK201525877621251770.11460.032.182.180.622.427.96.4
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525287971590800.07540.021.111.120.372.95.36
OVERSEA *RCALCHEMY *RCFREDDIE20122318559775450.06380.050.651.13-0.142.686.75.4
OVERWING *RCHIGH OCTANEMOGUL20162106261134550.18130.033.342.921.643.018-0.4
OXYGENIMAXMUSCADET201727819191701960.11600.032.493.021.052.97.36.2
PACIFICJETSETNUMERO UNO20132226432-191400.18170.091.170.850.262.675.73.2
30895PADAWANJEDIENFORCER20162633678160727-0.11650.061.621.860.82.756.66.3
PALACEPENMANSHIPDEFENDER20152283392548270.02360.072.021.831.422.895.62.1
33283PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162539654221243-0.13700.011.91.440.132.797.55.5
PARACHUTESUPERHERORUBICON201727478741441980.16570.052.320.932.726.95.1
PARAMOUNTJOYRIDENUMERO UNO20142326502-124440.18240.11.671.351.032.547.14.4
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172686771197662-0.0458-0.012.661.940.922.627.46.3
PASSPORTJEDIENFORCER20162590666194738-0.12660.021.671.730.282.668.15.7
PATRIOTIMAXPROFIT201727608691882870.06690.042.182.131.182.837.66.2
PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201727028431593860.09610.041.972.0612.728.15.4
PAVLOVGRANITERUBICON20172733834738930.24460.082.62.451.252.967.25
PEMBROKEDAVINCINUMERO UNO20142371575-244680.29280.131.681.580.932.566.94
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132339525497350.06400.091.160.830.922.814.64.2
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162468642517650.17320.062.042.391.252.829.24.5
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON201727448771009980.22560.091.571.40.982.748.55.8
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525726971290730.09500.041.721.961.962.688.63.8
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524605961240500.01520.052.121.470.682.876.93.8
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152633750659640.14490.11.981.741.232.634.65.5
PERSUASIVEGUARANTEERUBICON201727759471392920.14590.061.481.730.552.616.77.3
PEWTERFORTUNERUBICON20172746861568860.24460.11.961.751.092.687.66.5
PHOENIXMODESTYYODER201725778221336780.1480.031.761.921.3836.26.5
PIANISTENFORCERCAMERON20132231414166227-0.12530.011.420.89-0.43.046.72.4
PICASSOENFORCERNUMERO UNO20132279473246350.09260.071.460.840.412.776.53.7
32597PINKLINGFORTUNEMONTROSS201727028612191900.03720.021.631.740.592.877.25.8
31399PISTONJEDIBALISTO201626497601412710.06620.072.322.050.482.676.85.9
PIZZAZZMODESTYSILVER201726158281427990.16600.061.981.851.63.127.54.3
PLATUSPUREPLANET2015232451816446204902.332.150.913.048.52.5
33630PLAYLISTIMAXDELCO2017273887617831050.13660.042.212.441.52.937.93.9
29734PLEDGEPULSARSHAN20152477579718580.11320.042.452.41.182.86.43.4
PLENTIFULIMAXRUBICON2017270284913141090.21530.052.522.141.383.017.14.3
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727388291547820.09590.042.082.061.32.737.95.2
PODCASTGUARANTEERUBICON20172715884837900.21480.081.291.260.592.646.86.7
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172788923975960.21520.081.571.71.172.627.16.8
POLOJABIRCAMERON20132391572764510.08360.050.820.46-0.112.667.25.2
33291POPSTARIMAXDELCO201727869101928950.08650.022.182.521.332.917.45.5
32995POPULARMODESTYRUBICON20162583810499850.24330.061.211.681.632.885.96.2
28769PORTERBOMBEROMOGUL201425936951107690.13402.532.611.592.657.65
PORTRAITIMAXRUBICON2017273586913161030.19560.062.292.031.532.9474.9
31983POSITIVEDUKERUBICON2016284899217401280.22730.072.272.110.632.928.44.5
POTPOURRIFORTUNERUBICON20172760874534850.24420.091.942.451.432.656.76.3
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172688732634490.09500.112.052.560.72.587.76.4
31898POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525627401634850.08570.032.111.940.82.9263.8
PREDICTIONFORTUNERUBICON201727798876411070.3480.12.051.461.122.658.35.4
PRESCOREPURESUPERSIRE201424957272181880.0262-0.021.772.08-0.193.16.83.3
28610PRESENTBOMBEROMOGUL20142405621165051-0.045100.951.390.532.557.55.2
30582PRESSUREDOORSOPENSUPERSIRE20152364544769620.12410.062.451.971.232.8394.4
33285PRETENDEREUCLIDRUBICON201627468701145940.18520.062.361.991.252.6875.8
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172733835754920.23480.092.312.320.752.787.46.1
28622PRINCIPALTEACHEREPIC20142287476183020-0.1747-0.032.051.781.592.6374.8
PROMENADEIMAXPROFIT201726877911249740.1560.062.692.651.042.97.15.9
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727998981706880.09690.062.572.261.032.87.66.4
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727098381877820.04700.042.072.140.482.457.85.6
PROUDDEDUCTIVECAMERON2014229851499231-0.022901.251.770.872.596.85.5
PULITZERJEDIRUBICON201727048141305810.11620.081.961.940.442.838.15.6
33627PURSUITIMAXPROFIT201728799611720790.05660.052.312.011.282.597.68.9
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172827959911930.21540.091.681.670.92.746.27.1
QUALITYBEEMERALTA5G20151918100406140230.043.152.631.163.127.5-1
30239QUICKWORKLITTLETONNUMERO UNO20152355519184537-0.1148-0.031.821.8-0.042.668.84.1
32996QUINCYBAYONETTROY20162623842833790.17440.071.691.831.082.946.27.3
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162389556202742-0.1254-0.031.891.980.922.87.34.4
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE201524896791244770.11530.051.871.410.682.967.73.9
33282RAINMETERGRANITESILVER201727418911331970.17580.062.252.532.072.87.25.4
RAMJETMODESTYDELTA201726528571825910.085701.452.121.163.027.45.6
RAMPARTSBALISTOBREWMASTER201425657241137750.12580.082.021.21.862.635.44.7
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO201524706231184490.02400.012.12.031.132.666.85.5
31765RAVJEDIALRIGHT201625727071321530.01540.052.091.970.492.657.66.2
REALBOYSKINGBOYMOGUL201524455791305640.05450.022.552.620.732.727.22.4
REDROCKMODESTYDELTA201726899051481910.13520.021.612.391.262.946.26.6
REGGAEBANDARESRACER2016252161073821-0.02340.042.012.481.772.776.5
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172635809758780.18400.062.152.42.22.935.95.7
RHUMIMAXDELTA201727899282110890.04680.011.982.291.472.96.86.5
RHYSKINGBOYSUPERSIRE201524926181478580.01490.012.531.810.642.647.23.7
RICOJACEYEPIC20142366478118020-0.09470.041.170.821.552.556.94.6
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162309469206470.14260.071.971.771.552.817.63.4
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201626187331645680.02520.012.282.512.112.667.14.8
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT201726567571668760.05610.042.3720.922.567.75.3
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162673811212766-0.05680.012.052.431.822.716.96
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626568191745870.08660.041.62.030.852.7895.6
ROCKWELLPULSARDOORMAN20152370445-161390.17140.072.962.931.592.727.32.7
RODEOPURENUMERO UNO20142327549159155-0.01500.011.571.510.773.177.63.1
RODNEYHOTSHOTREFLECTOR20162461653978610.09480.071.381.230.782.716.75.3
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201625036621171590.05430.031.92.331.142.727.46.2
ROWENLOTTOMAXSUPERSIRE201424766771103740.12390.021.991.780.562.737.55.1
ROZBOYDEDUCTIVEMAN-O-MAN2014228542152618-0.011702.353.070.842.637.94.6
30251RUGBYMONTEREYSTERLING201524455791081530.05420.032.872.21.092.837.93.7
RUNAWAYLOTTOMAXSUPERSIRE201425177551775920.0949-0.021.431.380.412.957.34.6
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162369484101330-0.03440.052.632.621.182.788.14.6
SAGARD *RCPULSARNUMERO UNO20142354492161630.21160.042.72.471.122.97.62.6
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727318751684750.04560.022.162.421.062.56.27.4
SAMSONIMAXPROFIT201726998651498820.09620.061.671.831.182.757.66.3
30812SANTIAGOMUSCADETOAK201523385631311520.01480.031.841.440.982.936.13.7
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162651744192361-0.04690.041.911.830.372.78.35.9
SARATOGABOMBEROSUPERSIRE201425247001140700.1470.041.511.510.22.616.95
31846SARGEVOFRANCHISEMONTROSS20162403611178349-0.0651-0.011.711.820.862.9765.5
SAVAGE *RCSUPERSHOTCASHCOIN201525016771411620.03530.041.862.37-0.092.646.34.9
SAXO-REDOLYMPIAN *RCEPIC20142141447132426-0.0829-0.040.642.13-0.042.867.24.5
SAYONARASATISFACTIONMOGUL20142412562493450.1290.051.892.451.192.667.24
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525857291590700.04560.031.712.150.742.698.45.2
SCORPIONMUSCADETOAK20152552720989570.07480.061.982.61.212.785.45.5
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT201625906601146690.09400.022.912.821.962.6465
SEASONALJEDISUPERSHOT20172674785260050-0.1676-0.011.921.961.212.816.37.5
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162534671818880.21410.062.511.970.452.817.23.9
32632SECUREMONTANASILVER201626037301244860.14480.042.061.861.262.8484.8
SEEGER *RCAVALANCHE *RCALTA5G20162200298-301250.14-10.033.463.331.92.578.81.9
30235SEQUENCEMONTEREYMOGUL20152418576697600.12380.062.642.711.832.935.42.7
SERGIOMONTEREYOAK201525216411521560530.022.371.591.232.847.64.4
32406SHARINGFRANCHISESPRING201726527651133540.04390.022.112.751.752.676.47.7
33440SHARKNADOFORTUNESPRING201727838421087850.16490.062.562.591.182.517.16.3
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142337508695450.072202.362.991.332.497.24.1
SHURIKENDRAFTPICKSUPERSHOT20162404627142743-0.0440-0.011.391.381.232.775.16.6
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162348433-37450.17170.073.743.522.122.736.72.5
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162509664820690.14490.091.550.910.692.78.24.2
SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172669800242071-0.077402.312.451.742.9375.6
31678SILVIOABBOTTDOORMAN20162402528-436570.28140.12.963.51.772.567.53.8
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152453640744740.17400.061.842.081.712.876.83.7
31847SKYDOMEDRAFTPICKSUPERSIRE201624426361312780.1550.051.731.261.052.977.64.3
SKYHIGHMILEHIGHAVALANCHE *RC20172150211539210200.014.233.461.932.6610.60.7
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132397599652440.072101.581.561.182.456.96.6
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142490616943530.06400.041.641.61.332.797.73.8
31763SOUNDTRACKSILVEROAK20152508702862560.09330.021.752.181.412.598.27.1
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142197409190267-0.0144-0.052.292.061.172.928.60.7
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142266464114833-0.0329-0.021.842.110.842.895.84.2
SPIELBERGDELTASUPERSIRE2015257980711201020.21500.061.331.740.872.776.74.3
33629SPORTSCARFORTUNESPRING201727288441344870.13520.042.252.541.422.787.55.6
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201726898501982830.03650.022.011.430.782.916.86.3
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201727568851862820.04710.051.631.560.632.598.27.3
SPRINGSTEENIMAXSUPERSHOT201727318641890710670.032.312.621.292.857.27.1
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525547821610980.13620.051.450.630.22.887.84.7
STUDIOMONTANASUPERSHOT20162488639161751-0.0341-0.032.272.551.292.786.56.1
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525177371263610.05460.031.261.90.962.796.56.1
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC20152396586149823-0.1236-0.031.422.222.562.73.85.6
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162651744192361-0.04690.041.911.830.372.78.35.9
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627738862277930.036902.392.70.782.87.46
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN2013251180719461000.09710.041.020.2-0.572.895.44.5
26560SUPREMACYSUPERSIRESNOWMAN20132366679208875-0.01680.021.031.40.592.8473.6
SURFERSHANROBUST201325747771627960.12650.051.481.42-0.062.827.33.9
SURPASSINGDUKESUPERSHOT201626758672358920.01860.051.461.70.42.927.85
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT201623866241483600.02480.011.091.290.932.877.24.8
33437SWANKINGBOYSUPERSIRE201524836391614790.07520.012.41.890.942.788.32.4
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726918441168700.09410.022.562.871.972.615.57.7
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525967751224900.16490.041.972.31.32.726.24.6
32041TAKEOFFELUDEALTA5G20152245397777340.02300.022.712.191.593.088.43
TAKEOVERBRODIETROY201625717781482670.04590.051.581.51.62.746.76.3
31843TECHNICACROBATETANGO20162493574679510.09390.072.181.471.82.568.53.7
31389TELEFAXMODESTYNUMERO UNO20162442568705510.09340.052.532.491.722.897.73.4
TESTIMONYMODESTYTROY20172644888610920.25390.071.732.361.412.826.17.1
THOMASLANCOMENUMERO UNO20142227465275430.12300.081.660.990.542.876.33.1
TICKETSILVERTANGO20152602709769800.18480.092.292.361.562.8110.13.8
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172835934219369-0.04730.022.332.90.932.816.27.4
TOPCHRONOOUTLASTYODER2017271687610681000.21480.061.921.971.332.678.35.4
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162748834174461-0.01670.052.182.631.052.686.37.8
TOPSECRETFORTUNEJEDI201727318351418750.08600.061.9220.982.637.46.3
28971TOUCHDOWNLOTTOMAXSUPERSIRE20142371631746710.16330.041.871.740.72.836.44.6
TOUCHUPMODESTYTROY20172624826355710.21330.081.492.421.622.846.47.9
TOULOUSESPRINGHALOGEN201524966581090680.1450.041.422.090.492.86.53.4
TOURNAMENTFRAZZLEDTROY20172765100118411020.12680.040.890.810.932.567.98
TRADEMARKDENVERNUMERO UNO201625447091221850.14430.021.742.080.832.779.73.9
33106TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162658829456670.18310.062.052.811.952.815.98
32038TRAMWAYMODESTYLOTTOMAX20162534717692630.13440.081.661.811.862.976.35.5
TRIMMINGLOTTOMAXSUPERSIRE20142389645552730.19260.031.621.990.612.856.24.8
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162503668522530.12320.061.791.861.412.626.56.4
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162598724270857-0.1571-0.042.142.311.362.756.55.7
TROUBADOURFORTUNEJEDI201727448631631760.05610.041.842.150.622.686.96.6
TUCUMCARIFORTUNESILVER201727679041266930.16480.031.862.31.212.6886.7
TURBOJETFORTUNEJEDI201726987461596650.02640.052.552.291.222.68.25.3
TUTORBAYONETMUNITION20152485693198467-0.02620.011.811.360.362.927.54.6
TWILIGHTIMAXJEDI20172735853193267-0.02670.031.972.281.072.747.67.4
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527138301052930.19490.062.081.291.272.557.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615719542580.14370.071.352.151.222.617.75.5
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142287469235430.13210.051.462.021.492.8483.4
27854UPPERCUTUNIXSUDAN20142428559687510.09390.072.582.280.932.896.73.3
30253UPRIGHTKINGBOYNUMERO UNO20142444612929710.13460.061.91.56-0.242.857.72.8
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152517695882630.11550.11.531.750.632.875.63.3
USEFULYODERCAMARO20152631793392910.28440.121.831.711.42.916.74.9
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201526177821395830.11490.021.952.071.332.888.65.4
VICTORKINGPINLIQUID GOLD20162430477464460.1420.12.972.431.312.758.51.9
VIEWERFLAMEMOGUL20142398563457640.17400.091.631.850.862.97.72.7
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525937721188800.13480.041.972.481.362.796.45.8
31848VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162440636189849-0.0849-0.031.871.291.432.815.85.7
VOLUNTEERHALOGENSUPERSIRE20142240418185320.09100.021.522.030.462.718.44.1
VORTEXJEDIGREENWAY20162488626169752-0.04620.041.941.880.962.8274.6
WATSON *RCIMAXDELTA201727308791518840.1660.072.352.541.362.956.86.6
WAVELENGTHIMAXDOORSOPEN20172746841904930.21560.12.212.041.052.885.4
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201726427631381630.04560.052.492.621.432.8965.9
WEEKENDMODESTYSILVER20162600797952730.13420.051.82.381.62.796.36.3
WELLINGTONMODESTYDENVER2017266489612921000.18560.061.51.790.73.087.75.8
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201725807412058900.05700.032.291.9112.977.53.5
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162543641157547-0.04560.032.072.810.782.836.75.5
27338WICKHAMMOGULSNOWMAN201222925141498590.0143-0.011.971.551.292.766.42.2
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA201726117471187680.08510.051.772.040.972.76.25.9
WIKTIONARYROBSONDENVER201727819266441010.28500.111.821.410.492.87.77.2
WILDWOODCAPITAL GAINDOORMAN20152530617971520.06440.052.742.050.862.466.44.4
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA20162475611149953-0.01580.042.362.280.732.816.94.3
WIMBLEDONROBSONDENVER201728129803931110.35520.151.591.711.132.677.67.2
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526057131302660.06560.062.421.930.972.455.85.2
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726517501467640.03590.052.542.371.392.68.45.6
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201523966381535620.02510.010.771.120.632.8264.8
WOODSTOCKJEDIDELTA20162617735189956-0.05740.062.112.190.432.888.16
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162622775627850.22530.121.721.351.762.87.54.9
YEARROUNDJETTYODER201625637521919860.05660.031.41.250.312.937.44.4
ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172702798203369-0.02640.012.242.71.052.716.95.9
32326ZENITH-PANSWER POSILVER2017262577015441000.15570.032.042.260.692.98.53.9
33275ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725137271499750.07480.012.092.061.842.726.15.1