December 18. Auguszta névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

18/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
27969ABBOTTSATISFACTIONMOGUL20142463592662580.12360.062.562.851.622.766.73.8
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201426427501401710.07580.052.242.591.412.698.55.4
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201525976561279540.02520.052.492.461.742.627.74.8
32039ALCOVEDUKEMVP2016279790417021130.17700.062.11.91.312.978.84.1
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201626117411090640.08520.071.71.341.592.5486.1
AMERIXMODESTYBOMBERO201625827111219720.09480.042.261.922.173.037.44.4
30708ANAKINJEDIPURE20162571649211561-0.06720.032.22.170.723.068.33.1
32190ANKARAMONTANAMONTEREY201626497701338850.12520.042.622.121.542.847.34.8
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152463571671610.13340.053.083.552.272.78.13.7
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526577931385640.04490.022.042.11.132.645.76.6
APPSAPPLICABLESUPERMAN201724815941407620.03490.023.233.221.742.778.53.6
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142515652781630.12440.072.152.531.722.656.64.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162583685617650.15420.081.951.570.942.666.75.3
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142500619846620.11380.041.841.140.752.625.83.6
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726908291845930.08660.032.231.630.82.8484.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201424596161462550460.011.461.951.672.836.23.7
ATHABASKAEUCLIDMVP20162645767987740.13440.052.051.950.912.67.26.1
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132458713483670.18310.060.61.320.782.764.96.2
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172558750928620.12701.822.121.632.585.17.4
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201626217631183700.09560.071.781.631.122.656.75.5
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142431609822700.14600.131.620.81.462.766.63.3
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE201425367441072890.17670.121.240.370.682.757.34.2
BANCOVERIFYSILVER20162684774705870.22380.062.613.211.082.777.34.2
BEDFORDJETTPULSAR201625227011566670.03510.011.541.90.52.917.34.9
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201627347981367540.01520.042.122.61.622.667.27.6
BENETTONJEDIPULSAR20162628685159532-0.1520.012.442.480.842.68.47.2
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201626587821359620.04580.061.662.160.982.697.26.4
BERINGFLAGSHIPDENVER201726598011736750.04600.022.242.60.52.627.95.8
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201627919141775750.03610.021.61.941.642.577.28.2
BIGPICTUREBANDARESDENVER201727868661268980.18540.052.572.940.952.819.14.6
BILLIKENIMAXDENVER201726688002079990.07670.012.612.440.772.928.83.7
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152737842151950.33240.072.372.881.262.677.75.9
BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER201728469081780820.055302.712.780.842.437.57.1
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162602819773920.23390.061.612.241.232.926.65.7
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162691797200665-0.0355-0.022.342.511.292.785.96.5
BODACIOUSBANDARESDENVER201726567601822740.02570.012.092.390.732.699.84.8
BONESJOSUPERSHAN201527098942206830800.041.641.33-0.242.816.86.6
BOREALISIMAXDRACO 15006201727598841749830.06590.022.12.090.732.687.46.4
BOTANISTBOURBONDAMARIS201726488111506750.07560.041.511.91.192.826.96.3
BRAINWAVEIMAXDENVER2017281994820301130.13720.032.22.470.6384.2
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162656749191351-0.07630.022.142.231.172.886.66.3
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152758903242088-0.0166-0.031.982.131.762.888.56.7
BUCHANANJEDIPULSAR20162602684153934-0.08550.032.032.530.52.747.36.6
BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201726487811862830.05590.012.522.480.672.458.65.1
BUDWEISERFEDEXSPRING201626938361341730.08480.032.132.931.692.636.26.9
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152591688817620.11390.052.412.521.042.827.64.6
31736BULLPENJETTKINGBOY20162467613238351-0.1361-0.041.431.850.062.897.33.6
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152651743779810.19420.072.353.221.732.698.34.6
CALVONBOMBEROMORGAN201426457801443720.06510.021.781.870.552.5376.2
CAMERONPENMANSHIPYODER201626237601467660.04630.061.60.920.992.866.15.5
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152640754878820.18360.032.452.571.712.86.64.3
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162634728516640.16380.082.462.850.912.767.65.8
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525816931246680.08440.022.282.031.342.727.94.2
CASUALEUGENIOYODER20172646748194558-0.05620.012.251.851.372.816.65.1
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162626717864650.12590.121.932.151.462.727.34.7
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172879100613321060.2530.042.243.060.472.687.47.8
CHAMONIXEUGENIOSILVER201726708031677800.06570.022.52.131.032.837.55.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER201727358111859730.01660.032.131.651.022.996.54.7
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152567673169451-0.04620.041.631.360.782.975.13.3
CINNAMONALLTIMEYODER20162650745859650.12430.061.662.451.152.757.25.8
CLARKSUPERMANMULTIPLY201526037671419780.09550.041.710.81.312.76.25.6
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152642775849770.16400.051.761.971.152.697.35.7
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626027172039820.02740.042.571.970.92.838.93.3
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142619749209566-0.0455-0.032.432.030.852.676.26.2
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152609684939660.11350.022.553.321.692.748.75.4
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201525657291905730.015701.862.141.362.736.94.5
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152388540307370.09260.061.482.221.352.856.84.8
32914CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017231735781426-0.02280.014.143.582.242.757.72.2
DAIQUIRIFRAZZLEDMONTROSS20172687810246689-0.01770.011.971.970.562.87.13.4
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY201625926901277830.13460.033.163.310.742.827.53.7
DARTAGNANEUGENIOSPRING201726527461396650.05480.022.632.771.372.887.15.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201727358121180850.15480.042.512.961.362.717.45.3
DAYTONAGRANITEKINGBOY201726056911561680.03500.013.072.831.642.757.44.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162602677174058-0.02600.022.822.90.952.877.94.7
DIABLOABBOTTBOMBERO201626307661029740.13440.052.482.61.322.626.16
DOCTORSUPERHERODELTA201727358911390750.08550.041.842.090.882.618.18.2
31627DUDLEYAFTERBURNERDELTA201625987161315680.07580.062.181.831.62.628.15.5
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY20172578660180565-0.015603.092.510.652.77.64.1
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172774805923690.12430.052.872.861.252.666.85.8
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172776872619750.19380.071.952.461.232.6377.4
ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201628009282010890.056102.221.890.922.666.37
ELTOROFEDEXSUPERSHOT201626909041788850.06620.031.82.121.262.755.77
EMBELLISHFORTUNERUBICON2017286595813401010.18590.062.192.031.542.628.46.6
EMERALDFORTUNERUBICON201728939201743760.04620.032.472.642.162.718.46.9
31721EMERITUSJETTSUPERSHOT201626377672072790.01690.021.81.691.082.97.84.5
EMOJIOUTLASTDELTA2017269387412081030.21500.052.021.60.822.617.46.6
ESAKISUPERHEROSILVER201627048231643770.06570.022.242.311.052.696.95.9
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152591717166358-0.0146-0.022.352.391.162.725.45.4
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162623741902870.19450.062.262.170.872.538.44.4
EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201728068791588820.08520.012.242.461.92.716.36.5
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201727548511153730.11480.052.061.960.772.547.37
FABULOUSJETTKINGBOY201627408071860700590.012.662.931.62.657.66.1
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL201525787671039800.1529-0.011.982.351.242.635.56.1
FIELDTRIPJEDIPROFIT20172774810176357-0.03730.072.252.690.712.87.36.1
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172717784864810.18400.052.72.822.042.767.44.6
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO201527157621323730.08480.032.472.421.52.4996
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626127731467680.05530.031.711.671.532.815.66
FRESHAIRJEDIPROFIT20172785829203363-0.04800.062.592.520.872.898.45.6
FROSTBITEIMAXPROFIT201727378351500830.1640.062.212.291.422.867.45.4
31729FUELDUKEKINGBOY201627027552019990.08690.032.752.250.932.9392.2
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201726187411312640.05540.052.322.491.512.976.95.1
GRANDPRIXFORTUNESPRING201728388841405850.11520.033.073.62.072.598.96.5
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201526487671236840.13500.042.422.131.283.015.93.8
GREATLAKESOUTLASTDELTA201726487571844860.065502.572.181.392.87.24.7
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162631829998720.12510.070.710.950.052.536.57.2
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727468752138890.03790.051.561.280.692.718.85.8
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201526096971234680.08510.052.321.931.012.627.85.7
HAPPYDAYHARMONYDENVER201727848851894790.03630.021.521.760.812.667.75.7
29340HARMONYSUPERSHOTOAK201525917411759740.03630.031.741.450.512.667.84.9
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727909051348810.11530.041.792.060.912.6267.3
HEISENBERGFORTUNEJEDI201727818401353710.07520.042.122.140.642.558.67.4
HELIANTHUSIMAXJEDI20172711837216478-0.01740.031.892.130.492.957.35.5
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728588912124840.026502.742.290.942.667.46.1
HENNESSYFORTUNEJEDI20172716746164958-0.01560.022.322.481.192.648.25.8
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132211322135336-0.0530-0.043.072.710.772.768.61.6
HIMALAYAFORTUNEJEDI201727617681836750.02590.012.962.571.282.579.95.5
HITECHFORTUNEJEDI201727868341782710.02610.022.222.571.062.636.66.1
HOBBSFORTUNESILVER2017281592611131050.23540.071.812.590.832.717.95.8
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS20172607751198672-0.01680.032.182.161.312.867.64.7
ICARUSMODESTYMOGUL20162587785610870.23350.062.022.591.872.897.45.7
29923IMAXSPRINGMOGUL201527048181699860.08570.022.562.831.653.0374.7
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152493608213068-0.046502.492.111.372.917.52.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162414590599460.09340.061.882.081.062.788.66.3
29533KANEBOMBEROMOGUL20142586726194970-0.015801.922.160.942.634.94.6
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425817151426710.06510.032.111.870.712.728.24.7
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626798191520740.06600.051.682.370.92.756.45.9
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172711787215872-0.03780.042.11.980.762.747.84.8
KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201626427691689690.02600.032.132.021.282.676.45.3
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625646581079590.07480.052.532.121.972.876.53.8
KYOTOMODESTYYODER201726478341145890.16480.051.731.861.912.857.95.4
32285LEGACYJETTYODER201626798181257830.13480.031.782.650.262.7875.2
LICORICESUPERHEROKINGBOY201727638351204810.13540.062.361.690.592.577.56
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152656685967610.09410.042.653.221.352.77104.8
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122367483379400.09240.052.43.691.762.6572.1
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132363617252468-0.0960-0.061.140.8-0.812.887.62.8
LIVELONGJETTBOMBERO201626227611166710.1470.041.472.580.652.756.45.7
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525747041501860.114702.722.891.312.88.23.1
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162568679739450.06370.052.022.71.632.837.16.6
29921MACADAMSILVERMUNITION201525797491220860.14420.022.372.541.892.846.44.9
MACHINISTJEDIBOMBERO201627198361738720.03650.041.481.40.252.6886.7
31386MAFIASOLOMONG W ATWOOD2016223332462440.15130.044.122.652.312.869.21.9
MALAWIDUKEMEGASIRE201626206881541790.08620.053.112.81.962.918.73.3
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201626457951493650.03540.031.591.930.52.676.66.1
MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152544613158134-0.09500.012.111.851.12.646.14.6
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201626136881105500.03460.043.242.521.32.656.35.3
MARINEBOURBONBOMBERO201726928021647780.06560.021.982.250.912.677.15.9
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627899331923750.01740.051.261.770.452.76.47.5
MARQUISAFTERBURNERBOMBERO201626797971057780.14520.071.851.910.862.5476
MATTERSOCTOBERFESTMOONRAY201527038511512810.09540.031.181.191.182.657.36.3
MAURICEEUGENIOPROFIT20172746877185564-0.02600.011.552.050.622.76.38
MAVERICKJEDIDELTA20162722782161543-0.06580.031.82.220.552.667.27.9
MECHANICGRANITEDEFENDER201727238031178770.12550.072.482.411.412.875.65
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172658802189363-0.0356-0.011.811.650.582.845.96.1
MESACRACKSHOTMONTROSS20162648764197267-0.026102.012.380.922.667.45
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152656814252489-0.0271-0.022.61.830.92.836.44.4
METHODGRANITEPENMANSHIP201726987841091740.12520.071.851.671.042.755.55.3
MIAMILINCOLNSILVER201726086791314760.1460.023.42.532.212.718.54.7
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162682841214963-0.06690.011.331.880.382.667.47.6
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626006821608760.06670.062.462.021.243.0582.6
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162794933289394-0.05900.011.521.340.332.6285.8
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152524644999870.18440.052.752.661.922.958.22.1
MISSIONGRANITEDELTA201727498471173890.16490.052.262.131.652.875.85.1
MOMENTGRANITEDELTA20172736862713840.21380.062.482.781.242.886.46.2
MOOSEEUGENIOPROFIT201727398441083770.13480.051.872.031.152.837.46.6
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO201524726341308660.06460.021.831.921.222.97.54.4
MUSKETEERJETTDELTA20162635781948770.15440.051.72.450.612.876.86
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525526731171600.06460.041.611.790.772.75.64.5
30140NABOBSILVERSUPERSIRE201624897091605810.07560.021.111.420.862.927.64.2
NEPTUNEARMOURJACEY20152619719838680.13470.081.931.331.542.627.85.8
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201526547671123640.08540.071.882.191.562.77.46
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625897301015770.14450.051.561.711.012.697.74.9
30250OASISSILVEROAK20152601772964800.16420.051.992.131.752.757.26.3
OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172710854254990-0.02860.0321.730.862.997.74.1
ODYSSEYDUKESUPERSHOT20162668845239083-0.02760.010.981.08-0.142.6885.4
OLIVERMODESTYSPRING201626728401065790.14490.062.063.141.642.895.35.4
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142528615170055-0.0342-0.032.972.631.362.736.44.1
OTHELLOMODESTYSPRING201626507491247820.13510.052.923.361.753.078.24.2
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152484618660610.13350.052.442.531.592.617.84.7
30255OUTLASTDOORSOPENOAK201526147621312750.09470.022.272.150.72.418.36.3
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525137741557770.07510.011.071.090.532.945.25.7
30895PADAWANJEDIENFORCER20162672698160629-0.11650.061.681.820.922.7476.3
PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162583683224045-0.13700.011.921.40.252.787.65.6
PARACHUTESUPERHERORUBICON2017280090914891030.17580.042.412.111.032.774.9
PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172737802206864-0.0460-0.012.651.941.012.617.76.6
PASSPORTJEDIENFORCER20162623685196340-0.11660.021.711.670.362.668.15.8
PAVLOVGRANITERUBICON20172796868813960.24480.082.682.51.392.957.34.9
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON2017280491210821020.22570.091.671.461.112.738.15.7
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152636750614640.15490.111.871.70.992.635.15.5
PHOENIXMODESTYYODER201726118291384760.09480.021.9221.63.016.36.3
32040PHONEDUKESUPERSHOT20162788893257787-0.03870.032.192.310.642.848.25.1
31399PISTONJEDIBALISTO201626797651394700.06600.062.311.950.542.687.45.9
PIZZAZZMODESTYSILVER201726458361501980.15610.052.131.931.783.147.64.1
29734PLEDGEPULSARSHAN20152467570636570.12310.042.362.31.022.796.63.3
PLENTIFULIMAXRUBICON2017274286213561100.21540.042.62.21.493.017.23.9
PLUTOFORTUNEDELCO201727738451606850.09590.042.072.031.332.728.35.2
POPSTARIMAXDELCO201728179171941960.08650.022.232.551.332.927.45.1
28769PORTERBOMBEROMOGUL201426307091134690.1360.012.592.661.612.647.65.2
PORTRAITIMAXRUBICON2017277988914031060.19570.052.382.111.632.9474.5
POSITIVEDUKERUBICON2016285397817761210.19720.062.282.130.792.98.54.3
POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525707341650840.08550.022.141.941.022.9663.8
28610PRESENTBOMBEROMOGUL20142456649172960-0.0251-0.011.351.420.72.517.65.5
PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162670772268457-0.14840.011.781.020.352.787.46
PRETENDEREUCLIDRUBICON201627858961184980.19530.062.341.971.372.676.95.6
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172772850786940.23480.092.412.440.92.777.55.8
PROSPECTUSIMAXPROFIT201728118981708880.08680.062.512.261.122.827.76.1
PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727388461880790.03690.042.072.190.532.4385.8
RAINMETERGRANITESILVER201727619061409970.16580.052.242.542.062.87.25.4
31765RAVJEDIALRIGHT201625917051255520.02520.052.131.940.622.647.66
REDROCKMODESTYDELTA201727199051504880.11510.021.762.461.52.956.36.4
31735REESESJEDIMCCUTCHEN20162491587180342-0.095401.892.010.192.688.44.4
REGGAEBANDARESRACER20162629688110432-0.03430.032.092.431.892.727.26.3
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172677819747760.17380.052.342.552.412.926.15.8
RIPROARCRACKSHOTSILVER201626637571648690.03550.022.312.512.122.6474.6
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT201726747611662750.05600.032.391.960.982.547.85.4
ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162714834208267-0.04690.022.092.451.842.716.95.9
ROCKODUKESUPERSHOT201626738091717800.06650.041.692.031.052.7595.7
SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727598841691740.04550.012.182.41.12.56.17.3
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162708770190061-0.03690.041.981.780.492.78.56
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525917191622680.03560.021.732.170.792.718.45
SCORPIONMUSCADETOAK201526057481036590.07500.071.952.51.242.755.75.6
SCOTCHMONTANASUPERSHOT201626206721200660.08420.022.92.761.952.656.54.9
SECUREMONTANASILVER201626527531305840.13500.042.081.861.222.857.64.6
32406SHARINGFRANCHISESPRING201727057911233560.04410.012.252.671.922.696.67.9
SHARKNADOFORTUNESPRING201728448741202880.15520.052.552.61.292.517.56.4
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162374441201440.13210.053.673.392.152.746.62.3
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132398596623420.071901.521.451.272.4777
31763SOUNDTRACKSILVEROAK20152555728948580.08350.021.82.181.462.618.37.2
SPORTSCARFORTUNESPRING201727658571449880.12540.032.292.541.552.787.85.6
SPOTIFYGRANITEPROFIT201727108592014820.02640.011.931.390.862.926.96.3
SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201727899011892840.05710.051.591.610.82.598.67.4
SPRINGSTEENIMAXSUPERSHOT201727588741890720.01660.032.322.621.372.867.36.9
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162708770190061-0.03690.041.981.780.492.78.56
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627678522277880.0167-0.012.462.690.922.788.15.4
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN201325137901899960.09660.0310.21-0.082.925.34.5
26560SUPREMACYSUPERSIRESNOWMAN20132369676210174-0.01670.0111.340.622.836.93.7
SURFERSHANROBUST201325657631622920.11640.051.481.42-0.062.827.24
SURPASSINGDUKESUPERSHOT20162707872239287-0.01850.041.481.70.582.97.64.8
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526417921296920.15500.0422.341.282.76.84.3
TAKEOVERBRODIETROY201626308181540690.04610.051.571.471.612.776.6
TESTIMONYMODESTYTROY20172673889672900.23400.071.92.431.612.836.27
TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172860941219270-0.04730.022.352.920.972.826.47.1
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162803862176362-0.01670.052.192.581.122.666.37.9
TOUCHUPMODESTYTROY20172671844494710.19340.071.632.51.922.856.67.8
TRADEMARKDENVERNUMERO UNO201625737181243860.14430.021.772.10.922.769.93.5
33106TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162704844549660.17330.062.182.862.112.868
32038TRAMWAYMODESTYLOTTOMAX20162548708725600.12430.081.761.92.022.966.35.3
30810TREMENDOUSJEDITANGO20162571634222551-0.11700.012.022.051.122.878.53.5
TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162606726637560.12340.051.982.211.422.626.86.7
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162606715266756-0.1568-0.042.182.241.522.757.35.9
TUCUMCARIFORTUNESILVER201727849051360920.15490.031.852.351.292.688.46.6
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527338381057920.19480.062.071.281.252.577.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615720600600.14370.071.312.091.252.657.95.5
30253UPRIGHTKINGBOYNUMERO UNO20142466624932690.12430.051.911.79-0.272.777.63.1
USEFULYODERCAMARO20152654796445930.28440.1121.741.552.937.14.3
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201526317861451830.1500.021.992.061.392.99.15.4
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201526087751276820.12490.041.982.471.372.786.55.3
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162534692198152-0.0850-0.0421.581.422.815.96.1
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201726637681440640.04560.042.572.481.552.916.25.6
WEEKENDMODESTYSILVER201626328001009710.12420.042.012.51.82.816.86.2
WELLINGTONMODESTYDENVER2017269990513651000.17570.051.641.870.833.077.95.4
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162575654157548-0.04550.022.162.750.872.856.85.3
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA201726057101077630.08480.052.062.11.292.726.45.4
WIMBLEDONROBSONDENVER201728519905381130.34540.141.631.741.132.667.96.5
WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526497411340690.07560.052.481.920.982.435.95.1
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726837641491660.04590.052.632.411.532.618.35.3
WOODSTOCKJEDIDELTA20162658751192258-0.05740.052.22.160.542.897.85.6
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162696813732850.21540.1121.731.872.87.65.3
YEARROUNDJETTYODER201626027621922880.06660.031.551.140.712.947.44
ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725307351531760.07490.012.022.091.762.746.34.8