Április 25. Márk névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu


Image

MAGAS FERTILITÁSÚ TENYÉSZBIKÁINK


Fertility First szaporítóanyag ajánlatunk

2019. április TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
26230LOTUSHEADLINERSHOT AL20131498880.33690.21.561.38-0.41-2.32-0.850.981283
25568TAKORMOGULMOSAIC20131491880.34570.082.982.491.58-0.411.23-0.991282
26423BRYANTMOGULSUPERSTITION20121990790.06660.013.352.960.75-1.01-0.220.131337
25157WINGATEWINDBROOKSHOTTLE20121307700.23480.052.731.482.95-1.90.710.111344
2019. április TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACOUSTIQUEDAYGERARD20132227416150550-0.024702.422.030.713.059.11.1
ADMINMUSCADETMERIDIAN201523635491332530.01430.012.212.50.6637.53.3
AGRIDAYMODESTYSILVER201625607621000730.13460.061.662.441.73.025.34.9
26565AIRINTAKEEPICMAN-O-MAN20122225415112537-0.0220-0.052.022.021.392.9363.2
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142419592660650.15380.061.922.50.572.967.32.7
ALBUMEPICMAN-O-MAN2012226247084429-0.01380.041.441.181.032.584.63.5
32039ALCOVEDUKEMVP2016279692716221210.21710.082.111.951.242.9984.3
ALOUDENFORCERSHAMROCK20132456584121041-0.01460.031.962.311.672.888.44.2
27422ALSACEMCCUTCHENGERARD20132316459125843-0.01530.052.021.611.072.88.92.5
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152427548577590.14320.053.093.62.342.783.7
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526197751388630.04490.022.052.151.172.635.76.5
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142475607610590.13370.072.452.952.152.656.94.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162579691421690.19410.11.881.651.172.667.25.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142498628795680.14380.051.831.190.742.525.83.1
ARTICATSUPERSIREDOMAIN20132237514640320.03270.031.261.61-0.642.76.85.7
28969ASTRALTANGOMOGUL201424556301237560.04400.011.42.12.342.776.24.2
ATHABASKAEUCLIDMVP20162631760946730.14450.062.122.120.972.67.16.3
30578ATTICO-REDSYMPATICO *RCBAXTER20132224492731510.09300.031.92.051.722.95.63
AVATARSPRINGDEFENDER20152419533709550.1390.062.543.321.332.926.82.3
26044AZNAVOURFERNANDSHOTTLE20122280450-98390.16130.062.132.541.742.548.53.3
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142427599645690.16600.151.810.671.52.756.73.5
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE20142489720949930.21660.131.30.340.362.797.54.1
BARDOFLAMEMOGUL2014247864786870.31310.12.11.981.22.897.43.1
BARITONEBOMBEROMOGUL201425386611050570.06340.012.073.411.872.327.45.3
BAUTISTAENTAILDOORMAN20152097266129433-0.0537-0.013.222.651.232.8970.4
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201625717351216580.04560.071.371.760.862.697.96.5
BERINGFLAGSHIPDENVER201726368081830770.03610.022.022.570.272.617.86.2
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162655778200863-0.0455-0.022.342.631.242.775.96.6
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152571741592820.22390.082.032.161.082.817.35.3
BRODEURAIRINTAKEROBUST201422545221569670.0328-0.072.292.350.92.945.63.5
26423BRYANTMOGULSUPER201222484521287630.05410.012.322.381.32.916.81.5
33436BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201726007561824820.05590.012.52.460.632.468.55
BUDWEISERFEDEXSPRING201626508021213700.09460.032.162.921.72.6266.8
BUSINESSSUPERSHOTMOGUL201523385191296520.01410.012.122.30.972.637.93.4
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR201625667221008800.15460.051.961.9612.816.94.5
BYROADSHOTGLASSWINDBROOK20132346555361530.14260.051.392.851.372.686.63.6
29527BYTESKINGBOYSUPERSIRE201524606011840730.02650.032.511.350.052.947.82
26246CALANDOMOGULOBSERVER20132167407-102650.26260.111.92.241.162.887.50.5
CAMERONPENMANSHIPYODER201625907461484670.04620.061.560.861.122.866.15.2
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER201323324781888760.0249-0.032.781.550.532.758.41
CASPERMONTEREYMOGUL201624505411280570.03460.023.292.951.883.038.12.2
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162537749945960.22500.081.641.691.162.87.44.4
27708CHANNELMCCUTCHENSNOWMAN201322664441711700.0246-0.022.892.131.072.977.20
CHECKINMUNITIONMAN-O-MAN20132206388117023-0.0720-0.062.022.491.822.835.13
CHOOSEENFORCERSNOWMAN20132291469174828-0.13590.021.10.430.072.777.13.4
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201425356111174750.11520.062.792.010.992.58.12.6
28737COMEOVERLANCOMEDORCY201422905291055410.01430.041.331.860.062.747.84.8
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152616771800780.17400.061.742.011.122.677.15.7
COMPLEXCAMAROMOGUL20142210465-628400.24110.111.451.581.522.5665.5
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201625977302007890.05760.052.591.970.792.888.83.4
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142362594450430.1290.060.771.850.342.625.56.4
CONSTABLEMOGULOBSERVER20132255487326420.11290.071.571.370.642.776.64.7
CONVERSEDOORMANROBUST20132455590-14710.27310.122.442.311.482.426.83.7
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142598741206265-0.0456-0.022.342.020.772.685.65.8
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152592673935660.11360.032.573.371.592.729.15
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL20152513706190670053-0.021.782.121.312.746.65.1
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142392513436510.13230.042.492.131.412.8583.3
CRYWOLFENFORCERSNOWMAN20132214428123336-0.04440.021.370.180.532.727.73
DARKMERIDIANMAN-O-MAN2012197593-4420.01130.053.153.540.762.867.2-0.4
DEDUCTIVENUMERO UNOPLANET20122194472693380.04230.011.082.04-0.282.686.54.4
DELFINOBOMBERODAY20142558720209851-0.0949-0.051.731.410.862.567.47
DENIMFLAMESNOWMAN20142398534658570.12320.042.372.411.082.586.62.3
DESIGNERJACEYSUPERSONIC20142390504163833-0.1530.011.71.010.732.498.94.9
27215DIVODAYMETEOR2013222137615044-0.1838-0.032.673.071.183.0573.9
DYNAMOMONTEREYSUPERSIRE201524306151207650.07510.052.621.771.122.916.63.7
EDIFYDOORMANIOTA2013234355263800.29270.091.661.810.712.826.42.1
27337ELUDEMCCUTCHENSNOWMAN201322154541297500.0139020.781.843.027.32.9
EMERONUMERO UNOROBUST20122318483531480.1310.051.971.030.752.667.43.7
ENERGIZEFLAGSHIPPURE20162546705916530.07390.041.952.810.852.836.26.1
ENTAILMCCUTCHENSNOWMAN201322124511268520.02420.012.381.691.522.95.62
29529ENTIREKINGBOYMUNITION201524245471456610.02530.032.631.920.682.627.92.3
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152417599669640.14350.052.22.372.182.96.63.5
28852EQUITYENFORCERDOMAIN201322264038799-0.09320.020.970.311.042.865.14.7
32411EWANJEDISUPERSHOT20162555717146948-0.02620.061.522.010.682.777.86.3
29528EXERCISELITTLETONMOGUL201523906141721870.08560.011.921.80.23.126.30.6
27965EXHAUSTJABIRSNOWMAN20132100347787390.03280.011.430.391.042.827.62.4
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL20152480696775660.13310.031.772.711.172.597.96.6
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN20132342628164955-0.02560.021.131.520.692.966.84.8
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID201022954501064790.14440.041.320.45-0.42.966.2-0.5
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201524736171249470510.052.021.71.232.745.74.6
22807FEVERGOLDWYNBLITZ20052003299-26300.1130.011.360.870.562.737.62.7
31845FINCHJEDIHALOGEN20162450529112617-0.09410.021.962.661.062.626.75.8
26730FLAMENUMERO UNOFREDDIE20122369509-696620.33120.131.811.460.972.687.72.9
FOUNTAINJETTMCCUTCHEN201625336541067550.05420.031.892.541.042.686.85.3
FOXABBOTTSUPERSHOT201623735141230520.02470.032.82.351.212.9473.1
FRANCOTANGOBREWMASTER201423445461490800.09560.041.61.750.972.956.3-0.2
31729FUELDUKEKINGBOY2016265774619561040.11690.032.72.270.682.968.82.2
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152435555640470.08450.092.121.291.462.666.84.6
32037GALORESILVERCAMARO20162516660779720.15420.072.631.911.892.837.25.2
GALWAYCONSTABLETANGO20152492639569730.19420.091.741.380.572.687.84.1
GEMSTONEHOTRODST-LOUIS201524946161249560.03440.022.492.681.142.776.64.8
26728GENTLEMERIDIANBEACON20132326534198859-0.0550-0.042.652.151.6337.12.7
GEOGRAPHY1STCLASSSUPERSIRE20152293550639660.15330.051.811.68-0.082.717.33.6
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152392518139935-0.06480.022.692.582.412.997.23.2
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162478567472480.11430.12.462.31.812.628.14.4
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162616811948710.13510.080.961.180.042.546.36.5
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625166581161560.05430.032.012.091.362.855.65.3
GUTENBERGKINGBOYSHAMROCK20142426632217358-0.0853-0.051.581.411.493.126.13.8
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625267251404650.044401.661.890.982.835.95.5
30195HELPMONTEREYMODENA20162532638800530.08440.072.682.311.932.7373.9
33290HITECHFORTUNEJEDI201727268071707680.02590.022.242.620.982.646.46
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER2008212436473227018-0.022.031.881.172.79.53.8
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152467605207467-0.046402.432.11.332.97.62.8
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162378552570410.07330.061.952.181.072.799.66.2
JANUARYSNOWMANGOLDWYN20112039322147824-0.1138-0.021.341.441.632.856.41
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152435697177747-0.0745-0.030.571.160.132.6567.2
JOVIALBALISTOROBUST201424556461762710.02660.041.890.751.392.797.93.4
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626067741379720.07580.061.552.360.852.766.65.7
28453KICKBALLNIAGRAARMSTEAD201122114651116470.023401.51.151.343.038.13.2
LATHERMUNITIONMAN-O-MAN201323095451033410.01330.011.51.670.582.835.54.3
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162531683838640.12450.071.752.221.132.7875.3
LAUTRUSTSUDANMAN-O-MAN201223405611104630.08480.051.591.361.232.867.42.3
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152639685923610.1410.052.653.261.382.759.64.9
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132311583255668-0.0960-0.061.210.83-0.872.897.62.3
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132250403120539-0.0235-0.012.41.891.382.658.91.5
LIVINGEPICMAN-O-MAN20122108316115631-0.04370.012.352.040.152.817.12
LOCHLANBOMBEROSARGEANT201424816211678660.01590.032.0520.412.727.33.5
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525807141469870.114602.752.91.322.788.23.3
LOPERAMASCALESEMAN-O-MAN20132183369270410.11290.081.681.250.282.735.80.2
26230LOTUSHEADLINERAL20132384561563620.15390.082.011.31.092.7394.1
29921MACADAMSILVERMUNITION201525537281184850.15410.022.392.571.892.816.34.8
MAGNIFICENTSUPERSIREMAN-O-MAN201323185891047890.18480.061.611-0.012.917.21.9
MANGA-REDAIKMAN *RCEVOLVE20132052316212440.13230.060.820.41.122.817.82
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625927661401640.04520.031.561.950.412.686.16.2
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152510598152633-0.08480.011.981.851.032.636.44.8
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325086621558730.05630.052.221.741.772.775.22.5
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172706856177463-0.01590.021.542.140.532.696.17.9
24332MERIDIANDOMAINPLANET20102280424227438-0.1653-0.062.862.490.362.9461.4
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625676811512820.09670.072.372.0213.067.92.8
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152481616936860.18430.052.692.621.892.9582
MODULODUKEDEFENDER201625406751275890.15570.061.922.40.712.917.42.2
MOGYLNIMOGULFREDDIE20132234512536750.2320.061.371.961.22.886.92.2
MONTREALMOGULFREDDIE201222425301190660.0834-0.011.422.290.583.366.62.9
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142403523197550-0.08630.012.422.80.772.927.71.8
MR JOHNSONSNOWMANGOLDWYN20112038322147824-0.1138-0.021.481.411.482.856.41
MUSCADETMOGULJEEVES20122301508625410.06380.071.711.781.072.96.73.7
MYSPACEMOGULPLANET201223846781453780.084300.921.330.172.985.43.7
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152529681928720.13440.062.242.370.862.986.83.7
30250OASISSILVEROAK20152577764914810.17410.051.972.131.752.7476.3
OMNIUMAFTERBURNERRACER20162411537881520.07500.082.071.920.72.678.23.6
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201524926781207860.15470.042.462.771.192.947.93.5
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152436633578800.21330.061.491.731.012.697.94.3
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152420577496580.14310.062.372.551.512.67.94.6
PACIFICJETSETNUMERO UNO20132226432-191400.18170.091.170.850.262.675.73.2
30895PADAWANJEDIENFORCER20162633678160727-0.11650.061.621.860.82.756.66.3
PAVLOVGRANITERUBICON20172733834738930.24460.082.62.451.252.967.25
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132339525497350.06400.091.160.830.922.814.64.2
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525726971290730.09500.041.721.961.962.688.63.8
PHOENIXMODESTYYODER201725778221336780.1480.031.761.921.3836.26.5
PICASSOENFORCERNUMERO UNO20132279473246350.09260.071.460.840.412.776.53.7
31399PISTONJEDIBALISTO201626497601412710.06620.072.322.050.482.676.85.9
POLOJABIRCAMERON20132391572764510.08360.050.820.46-0.112.667.25.2
31983POSITIVEDUKERUBICON2016284899217401280.22730.072.272.110.632.928.44.5
30582PRESSUREDOORSOPENSUPERSIRE20152364544769620.12410.062.451.971.232.8394.4
PROUDDEDUCTIVECAMERON2014229851499231-0.022901.251.770.872.596.85.5
26566PUREMOGULMAN-O-MAN20122237463198756-0.0657-0.011.912.320.783.56.20.5
30239QUICKWORKLITTLETONNUMERO UNO20152355519184537-0.1148-0.031.821.8-0.042.668.84.1
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162389556202742-0.1254-0.031.891.980.922.87.34.4
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO201524706231184490.02400.012.12.031.132.666.85.5
REDHOT-REDSYMPATICO *RCDESTRY*RC20142206391570540.12330.062.492.121.5339.61.4
REGGAEBANDARESRACER2016252161073821-0.02340.042.012.481.772.776.5
RICOJACEYEPIC20142366478118020-0.09470.041.170.821.552.556.94.6
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162309469206470.14260.071.971.771.552.817.63.4
RIGORMASCALESEROBUST20132317563163956-0.02620.041.240.390.282.876.73.1
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201626187331645680.02520.012.282.512.112.667.14.8
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201625036621171590.05430.031.92.331.142.727.46.2
27551SANTANAMOGULPLANET20122298514678660.15370.061.922.011.392.966.82.2
SCORPIONMUSCADETOAK20152552720989570.07480.061.982.61.212.785.45.5
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142337508695450.072202.362.991.332.497.24.1
31678SILVIOABBOTTDOORMAN20162402528-436570.28140.12.963.51.772.567.53.8
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152453640744740.17400.061.842.081.712.876.83.7
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132397599652440.072101.581.561.182.456.96.6
29074SPEAKERMOGULPLANET20122327477126321-0.09420.011.742.342.222.916.84.5
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142197409190267-0.0144-0.052.292.061.172.928.60.7
SPINOUTJABIRPLANET20132224475729410.05290.021.130.330.992.765.54.4
STONEWALL REDSYMPATICO *RCSNOWMAN201323195461004420.0226-0.020.941.251.922.835.84.5
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525967751224900.16490.041.972.31.32.726.24.6
25568TAKORMOGULMOSAIC20132301552826840.19370.041.942.0313.057.72.1
TESTIMONYMODESTYTROY20172644888610920.25390.071.732.361.412.826.17.1
THAIBOXMUNITIONMAN-O-MAN20132199423603440.08310.051.261.540.683.085.21.8
28971TOUCHDOWNLOTTOMAXSUPERSIRE20142371631746710.16330.041.871.740.72.836.44.6
TOULOUSESPRINGHALOGEN201524966581090680.1450.041.422.090.492.86.53.4
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162503668522530.12320.061.791.861.412.626.56.4
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142287469235430.13210.051.462.021.492.8483.4
27854UPPERCUTUNIXSUDAN20142428559687510.09390.072.582.280.932.896.73.3
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525937721188800.13480.041.972.481.362.796.45.8
VOLUNTEERHALOGENSUPERSIRE20142240418185320.09100.021.522.030.462.718.44.1
WEEKENDMODESTYSILVER20162600797952730.13420.051.82.381.62.796.36.3
WELLINGTONMODESTYDENVER2017266489612921000.18560.061.51.790.73.087.75.8
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162543641157547-0.04560.032.072.810.782.836.75.5
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA20162475611149953-0.01580.042.362.280.732.816.94.3
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526057131302660.06560.062.421.930.972.455.85.2
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201523966381535620.02510.010.771.120.632.8264.8
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162622775627850.22530.121.721.351.762.87.54.9